Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skriešana uz BezTabu utt.

 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Sveikas!
Tikko izlasīju kārtējo rakstu, kad kāds paša neuzmanības dēļ skrien meklēt taisnību uz BezTabu un tāda veida iestādījumiem.
Dažreiz sanāk paskatīties to raidījumu un acīmredzams ir tas, ka cilvēki paši savas neuzmanības dēļ iepinas problēmās un vaino visu pasauli pie tā. Protams, ir reizes, kad taisnība patiesi ir nemiera cēlāja pusē, bet šoreiz vairāk par tiem gadījumiem, kad reāli pie vainas ir pašu stulbums.
Neko konkrētu negribu pateikt, bet vienkārši padiskutēt par to, vai tiešām tikai ar TV raidījumu palīdzību var atrisināt problēmas?
16.08.2016 13:43 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Viens no piemēriem. Vecāki, kas skrien uz ziņām un BezTabu tad, ja bērns slims un cenšas pierādīt savu taisnību, noliekot ārstus zemāk par zāli. Tagad viens gadījums, kad bērns applaucējies un nākamajā dienā gājis bojā. Jā, protams, var uzliet uz kājas karstu ūdeni, bet visiem zināms ir fakts, ka ja applaucētā vieta ir lielāka par plaukstu (konkrētā applaucētā cilvēka plaukstu), ir nekavējoties jāmeklē medicīniskā palīdzība. Atkal ārsti vainīgi, ka neizglāba bērnu, nevis vecāki vainīgi, ka bērnam karstas substances pa rokai.
16.08.2016 13:47 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Vispārīgi ārstniecības tēma ir tāda diezgan vienpusīga, jo ārsti nevar aizstāvēt savu viedokli publiski sensatīvo datu dēļ. Atceros gadījumu, kad mazai meitenei vecāki bija izdomājuši, ka grib ārstēties ārzemēs pa valsts naudu, bet ārsti nedeva tam atļauju, teica, lai vāc paši naudu. Preses konferences utt., hajs sacelts milzīgs. Reāli par situāciju drīkst izteikties tikai vecāki, jo savus sensitīvos datus drīkst izpaust, bet ārsts aizstāvoties nevar vispār neko teikt un līdz ar to paliek zaudētājos un ir galvenais vaininieks.
Bet ne tikai par medicīnas tēmu gribas parunāt, bet vispārīgi kopumā par to, ka cilvēki skrien uz raidījumiem, lai risinātu savas samilzušās problēmas
16.08.2016 13:50 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Aiiiii, par šo es varētu visu laiku runāt, tur ir sižeti, kas tiešām ir pa tēmu, bet nu sāk likties, ka bez tā raidījuma pat pakaļu nevar noslaucīt.
Piemēram, RN Pārvaldnieka pārstāve ( tā meitene) , kura sākumā bija ļoti bailīga kameras priekša, tagad jau pēc gada runā kā profiņs, jo beztabu nāk katru dienu,nu vai tad paši nevar atrisināt savas problēmas - zvanot , risinot? TV ir kaut kāds bieds utt?! Tāpat arī tas sūdzību dēlis, nu tak ej un risini savas problēmas ar saviem vecajiem salātiem, konkrētu piemēru nenosaukšu, bet tur bieži ir sižeti ne pa tēēēēēmu, tapēc vairāk neskatos. :-|
16.08.2016 13:52 |
 
Patīk
Reitings 2983
Reģ: 09.08.2016
Man vienmēr nāk smiekli, ka katrā diskusijā, kur ir kāda netaisnība, krāpniecība, stulbs atgadījums, vietā un nevietā tiek piesaukts: "Šito uz BezTabu". Tas paliek pārāk smieklīgi
16.08.2016 13:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 27.07.2016
Man vienreiz, piemājas mazajā veikaliņā rindā stāvot, viena kundze piedraudēja pārdevējai, ka ies uz BezTabu, jo viņai kaut kas nepatika saistībā ar to, ka nomainīja durvis un ka jaunās ir diezgan pasmagas (tiešām pasmagas, man bija grūtāk atvērt). Toreiz nodomāju, ka ņirdzīgs stāsts būtu:-D
16.08.2016 13:56 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Man iepriekšējā darbā kolēģēm draudēja ar beztabu, ( pārsvarā cilvēciskā faktora kļūdas dēļ) .. Arī ārsti dabūja nepamatotus komentārus - piemērs, - man teica, ka mums ir plaušās veidojums ( tika uzstādīts šis pieņēmums ar rtg palīdzību, bet, lai par to pārliecinātos sūtīja uz datortomogrāfiju vai rezonansi , īsti neatceros, bet jā.. šajā rezonansē atklāja, ka viss ir ok!!! bet nē, tā sieviete atvilkās un pieprasīja komentārus no tā cilvēka, kurš bija izteicis savas aizdomas. Viss taču bija ok, komunikācijas trūkums? A vot še tev- iešu uz beztabu.
16.08.2016 13:58 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Jā, arī piekrītu, ka tā skriešana uz televīziju nereti ir pārspīlēta. Kā jau meitenes te saka, ir gadījumi, kad bez tā nevar, jo gadās tā, ka cilvēks viens pats neko nevar panākt, taču tad, kad iejaucas televīzija un sižets tiek parādīts tā, lai to redz visa Latvija, pēkšņi mistiskā kārtā viss nokārtojas. Tai pat laikā ir lietas, kuras ir iespējams nokārtot arī savādāk, nekā tikai ar televīzijas starpniecību. Kaut kad, ja nemaldos, bija sižets par to, ka Rīgas centrā tiek sperti bruģa akmeņi. Nu bet piezvaniet tak attiecīgajām instancēm, pastāstiet redzēto un miers! Salātos tārps atrasts vai iepelējis gurķis? Aizej uz konkrēto veikalu, pavaicā pēc vadītājas vai ieraksti sūdzību grāmatā, ka tad un tad nopirki vecus salātus! Bet nē, cilvēki skrien uz BezTabu. Konkrēti tā neviens piemērs uzreiz prātā nenāk, bet atceros, ka ir bijuši tādi, kad pie sevis nodomāju: tiešām tam cilvēkam nav citas izklaides dzīvē, ka uzreiz jāskrien uz televīziju un dažreiz jāsūdzas pat par pilnīgi neko?
16.08.2016 14:03 |
 
10 gadi
Reitings 2485
Reģ: 29.01.2009
Skatoties šāda veida raidījumus esmu secinājusi, ka latviešiem ļoti patīk sūdzēties un pie tam paši ar to lepojas, it kā tas būtu kāds labs darbs. Man kauns par tādiem cilvēkiem. To pašu var teikt par tiem, kas nobildē un saliek feisbukā auto, kas novietoti invalīdu stāvvietās pat nemaz nepaskatoties vai tas gadījumā tiešām nav invalīds vai arī vienkārši auto nav novietots precīzi stāvvietā, bet uzbraucis mazliet uz līnijas. Tāda sajūta, ka visi sacenšas, kurš vairāk cilvēku nosūdzēs un pat nav svarīgi vai tas cilvēks tiešām ir vainīgs. Nesaprotu kādam no tā labāk paliek, ka liec citam justies slikti?
16.08.2016 14:05 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Bez Tabu vienmēr ieslēdzu fonā, kad gludinu vai tīru māju un reizēm tiešām liekas, nu cilvēki, saņematies! Man ar bija viena problēma un viena cita sieviete risināja to caur Bez Tabu, neko nepanāca, noskatījos raidījumu domāju, ka man ar sūdi būs, bet es aizgāju pie atbildīgās personas, izrunājos, pastāstīju, ka tā vairs nedarīšu un visu milzu sodu viņa man noņēma. Cilvēkiem jāmācās pašiem runāt un risināt problēmas.
16.08.2016 14:05 |
 
Reitings 987
Reģ: 02.06.2016
Cilvēkiem jāmācās pašiem runāt un risināt problēmas.
16.08.2016 14:08 |
 
Reitings 3601
Reģ: 06.05.2014
Kādreiz tas raidījums bija kā jauks dienas noslēgums pie TV, tagad viņš gan turas uz kaut kādu omceņu problēmām, ka bērni sētā spēlējas. Bieži vien tas viss tiek skatīts ar tādu WTF? sajūtu. Piemēram, kad papucis sūdzējās, ka skolā māca uz maksas Office programmām. Tas tak gadiem bijis, bet, nē, pēkšņi problēma, jāsūdzas pa taisno BezTabu, ar pasniedzēju tak nerunās. Man pat žēl to točku īpašniekus paliek, ka šitie reportieri cīnās par savu taisnību.
16.08.2016 14:27 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Par veciem gurķiem vai bruģakmeņiem skriet uz Bez tabu ir stulbi, tās ir savādāk risināmas lietas. Bet pozitīvi tas, ka raidījumi tomēr vairumā gadījumu sižetu parāda tādā skatījumā, ka to var risināt savādāk un ka sūdzētājam ne vienmēr taisnība. Ar namu pārvaldniekiem gan nekāda jautājumu kārtošana mierīgā ceļā reti sanāk, tur tiešām labi, ka šāds raidījums ir un ka jau piedraudēšana ar to mēdz problēmas atrisināt.
Vienreiz sanāca, ka veikalam piedraudēju ar Bez tabu, šie mani ilgstoši čakarēja un negribēja atdot naudu par telefonu ar rūpnīcas defektu. Kad pateicu, ka visas sarunas ir ierakstītas un tiks nodotas Bez tabu un PTAC, nākamajā dienā jau no paša rīta bija zvans un teica, lai ejot pakaļ uz veikalu naudai. :-)
Tie mobilie reportieri un aculiecinieki ar nepareizi noparkotām mašīnām vai pārbraukšanu pie sarkanā gan ir slimi. Un nesaprotu kāpēc portāli šis slimības izpausmes atbalsta.
16.08.2016 14:27 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Bieži vien jau šo iespēju, ja tā var dēvēt, izmanto nejēdzīgi. Sūdzas par kaut kādām absurdām lietām, lai ieriebtu kādam vai kā citādi. Taču ir gadījumi, kad tas noder, dažādu mūsu valsts nesakārtoto likumu jautājumos, kad tu cilvēks viens pats neredzi izeju no tām visām peripetijām un staigāšanas no viena pie otra mēnešu mēnešiem.
16.08.2016 22:51 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Visvisstulbākais gadījums bija toreiz, kad nosūdzēja puisi, kurš izpļāvis pērkonkrustu prezidenta pils zālājā. Tad es arī pašus Bez Tabu twitterī nolamāju. Jo tur pat problēma bija 0, vispār nekāda. Es kaut ko tādu būtu gaidījusi no kāda prokrieviska kanāla, ne jau Bez Tabu.
Par salātiem un citiem PTAC jautājumiem gan piekrītu.
Par citu tēmu - stulbo parkotāju publicēšanu fb. To gan ļoooti atbalstu. Ja cilvēks nemāk parkoties (es saprotu, visiem viss nevar padoties), tad viņam ir vai nu jāparkojas tik ilgi, kamēr sanāk, vai arī (ja nav laika) jāparkojas tur, kur tas nekādā veidā netraucē citiem. Un bez attaisnojumiem. Mēs ar draugu esam gan publicējuši tādu gaiļu bildes fb grupās, gan atstājuši zīmītes, gan noparkojušies blakus (pareizi) tā, lai stulbais parkotājs nevarētu labi piekļūt savām durvīm utml. Riebjas tāda anarhija, kur it kā visi dzīvojam sabiedrībā, bet citi uzskata, ka ne tikai zeme, bet arī saule griežas ap viņiem.
16.08.2016 23:14 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Atceros kā bija sižets, kur viena sieviete bija sacepusies par ultrasonogrāfijas ietekmi un sievietes un bērniņa veselību. Nu konkrēti uzpūtusi no mušas ziloni, izlasījusi kaut kur internetā, ka tas atstājot nelabvēlīgu ietekmi, uzsildot augļūdeņus. Tur gan pati aplauzās.
16.08.2016 23:19 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
man tā nepatīk tas raidījums. un žurnālisi arī atrasti superkaitinoši un dīvaini, īpaši tas mazais apaļais. ja atceros kāds raidījums bija kādreiz, bija visādas aktuālas lietas, daudz pozitīvā, tad tagad paskatījos, večuku cepšanās raidījums par neko, pilnīgs tukšums + 2/3 ir vadītāju viedokļu izrunāšana. reitingi gan jau, ka labi, jo labā laikā iet un raidījums dzīvos mūžīgi.
16.08.2016 23:21 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tiešī kā šodienai ienāca prātā ČM :D
16.08.2016 23:21 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Nu varbūt mans viedoklis te neskaitīsies, jo mašīnas man nav, bet kāpēc tos, kas ziņo, ka citi nepareizi parkojas būtu jāsauc par slimiem? Es iedomājos, cik kaitinoši butu, ja meklē stāvvietu, ieraugi brīvu vietu, a izrādās tur kāds parkoties nejēdz un stāv pa divām. Un tā 10 mašīnas.
16.08.2016 23:32 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tur kāds parkoties nejēdz un stāv pa divām. Un tā 10 mašīnas.

es tām 9 piedotu, Rīgā bieži vien mašīnas stāv nevis pēc apzīmētajām līnijām, bet pēc iespējas tuvāk, ja viens lohs nav mācējis noparkoties, tad pārējie sastājas taupot vietu, nevis pēc likuma un kārtības, kas man šķiet jauki
16.08.2016 23:36 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Uzskatu, ka BezTabu nav pirmā vieta, kur vērsties risināt problēmu. Tomēr.. neapšaubāmi.. ja attiecīgās iestādes nevēlas neko darīt lietas labā, tad.. kāpēc gan lai tauta neuzzinātu savus varoņus? :)
16.08.2016 23:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits