Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā mīlestība

 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Meitenes, kas ir jūsu pirmā mīlestība?
Aizdomājos, ko īsti nozīmē un kas ir pirmā mīlestība... Vai tas ir puisis no smilšu kastes, kuram nebija žēl skaistāko rotaļlietu atdot? Vai skolasbiedrs no vecākās klases, kuru redzot vienmēr vaigi nosarka?Pirmais "es Tevi mīlu", pat jūtot, ka tas nebūs uz ilgu? Vai arī tad, kad jau pie altāra stāv - tā ir pirmā mīlestība?
Kas ir pirmā mīlestība? Kad tā sākas un kad tā beidzas? Un visbūtīskāk, ko tā nozīme?
15.08.2016 18:14 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Žēl, ka neesmu meitene: labprāt būtu izteicis savu viedokli...
15.08.2016 18:17 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Droši vari izteikt, piedod, ka uzrunāju tikai savu dzimumu - nebija apzināti!
15.08.2016 18:18 |
 
Reitings 124
Reģ: 10.07.2016
:-D Žēl, ka man patīk meitenes, jāatklanās no diskusijas :-D
15.08.2016 18:19 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
mēs mīlējāmies sveču gaismā , skatījāmies saullēktu ! un dejojām krusā
15.08.2016 18:23 |
 
Reitings 1396
Reģ: 22.05.2014
Interesants jautājums... :-D
Man ir visu laiku ar jaunu puisi jau no pamatskolas likās nu šī ir tā īstā mīlestība.. izšķīrāmies satiku jaunu un atkal likās tā iepriekšējā nebija mīlestība, bet šī nu noteikti ir.. un tā katru reizi ...
Nu tagad jau ar vīru liekas, ka tā tiešām nav bijis un šoreiz ir.. tā ka manā gadijumā droši vien altārs vien ir mana pirmā īstā mīlestība.. :-D
Un kā tad tev pašai liekas?
15.08.2016 18:24 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mana pirmā mīlestība man saistās ar šķiršanās sāpēm. Ar reālām fiziskām sāpēm. Vēl tagad atceros, kā kaucu spilvenā un nespēju aptvert, ka patiešām var pa īstam sāpēt, turklāt tik ļoti. Tās laikam bija tādas pirmās dziļās un patiesās jūtas. Tāpēc arī šķiršanās tā sāpēja.
Pirms tam gan bija arī bērnības pirmā mīlestība. Pavisam nopietna, ilggadīga un ļoooti skaista. Ar pirmajiem skūpstiem, mīlestības vēstulēm, asinsbrālībām, laulībām pļavā, smilgu gredzentiņiem un kopīgiem sapņiem par nākotni.
15.08.2016 18:25 |
 
Reitings 225
Reģ: 16.09.2015
Ļoti vēlu atnākusi pirmā mīlestība, par nevienu iepriekš nekad nav licies, ka tā ir Mīlestība.
15.08.2016 18:28 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Es par pirmo, īsto mīlestību uzskatu attiecībās, kurās gan man atzinās mīlestībā, gan es to izdarīju. Pirms tam bija tikai uz simpātijām balstītas draudzības.
Man bija 16-17 gadi. Iepazināmies caur draugiem. Bijām iemīlējušies ļoti, abi. Nu bija tā, ka kopā jāpavada katrs mirklis, visa pasaule grozās vienam ap otru, bija arī daudz drāmas, jo abi jauni, nesavaldīgi, hormoni trako, prāta nav. :-D Viss rezultējās kopdzīvē tikko man palika 18. Nodzīvojām kopā kādu gadu.
Viss beidzās, jo ar laiku izrādījās, ka viņš nav tāds, kādu biju viņu iztēlojusies, viņš man daudz darīja pāri (emocionāli), vairākas reizes pašķīrāmies, salabām (es kaut ko piedevu vai viņš it kā piedeva man tajā, par ko pats man bija iestāstījis, ka esmu vainīga). Izšķīrāmies, kad tiešām palika jau par traku. Ļoti pārdzīvoju.
Nozīme? Pirmās lielās, nopietnās jūtas. Un mācība, ko sieviete (nu toreiz biju sīks skuķis) drīkst pieļaut, kāda attieksme jāsaņem.
Neteikšu, ka man ir pozitīvas sajūtas tagad par to visu. Uzskatu, ka kaut kādā veidā vajadzēja izšķirties, palaist vienam otru pirms kopdzīves, lai tā nemaz nenotiktu. Iemīlēšanos nenožēloju, kopdzīvi un attiecību vilkšanu garumā gan.
15.08.2016 18:31 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
BORING
Tēma slēgta..
nevienu neinteresē ..
15.08.2016 18:32 |
 
Reitings 1042
Reģ: 27.07.2016
šie palagi tiešām nevienu neinteresē ...
15.08.2016 18:32 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Aizdomājos un sapratu, ka bērnībā esmu bijusi vieglas uzvedības :-D - man bija divas dārziña mīlestības, vasaras mīlestība (kaimiñu puika, kurš tikai vasarās ieradās) un divas mīlestības mammas draudzeñu dēlu veidolā. Ar visiem biju 'precējusies' un piedzīvojusi buču uz vaiga. Un visiem biju apsolījusi būt kopā uz mūžiem :-D
15.08.2016 18:35 |
 
Reitings 54
Reģ: 18.09.2015
Tāpat kā Inga88 šķita, ka jūtu fiziskas sāpes sirdī. Kā arī vajadzēja ļoti ilgi laiku lai spētu aizmirst puisi, tas attiecības. Laikam tas tādēļ, ka attiecības bija patiesas jūtas. Ne ar vienu citu, jūtu ziņā, nav vairs bijis, izņemot tagad ar topošo viru, tik liela saikne. Šad tad joprojām atceros tās attiecības, bet nu jau ar ļoti lielu vieglumu un tādu kā pieredzi, kura bijusi.
15.08.2016 18:35 |
 
Reitings 134
Reģ: 12.05.2009
Nē, drīzāk ļoti interesanti palasīt uz šo filozofisko jautājumu atbildes.
Bieži izmanto savienojumu "pirmā mīlestība ir neaizmirstama" un tādēļ es aizdomājos, ko tā īsti nozīmē, kas tiek marķēts ar "pirmā mīlestība". Vai tās ir pirmās nopietnās attiecības vai arī pirmās lielās jūtas, kuras pat iespējams nav abpusējas?
15.08.2016 18:36 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Ziniet, kad biju ļoti jauns, ticēju "mūžīgai beznosacījumu mīlestībai", "laimīgajām beigām" u.tml. - to visu tagad ir pat neērti atcerēties. Šajā vecumā esmu sapratis, ka mīlestības nevar salīdzināt, jo katras jūtas, attiecības ir atšķirīgas. Es nevaru pretnostatīt savas saldās tīņa vecuma jūtas ar tām, kuras bija pārņēmušas mani, teiksim, pēdējās attiecībās.
Gūstot pieredzi, arvien vairāk attiecības uztveru racionāli. Kādreiz es tās baudīju, tagad tās izprotu un kritiski vērtēju. Laipni lūdzam pieaugušo pasaulē!
15.08.2016 18:36 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Manējā pirmā un pagaidām vienīgā īstā mīlestība, kad es varu pateikt, ka tā tiešām IR mīlestība ir mans mazais priekšnieks :D Pārējais tik tādas kkādas simpātijas, aizraušanās. Jo man jau liekas, ka mīlestība ir kkas tāds, kas nepazūd. Kkur noslēpjas, bet nepazūd.
Jā, bija man ilggadējs draugs, kopīgs bērns, pēc šķiršanā mēnešiem staigāju ar nobimbātu seju, bet tagad ir tā, ka nejūtu pilnīgi neko. Nulle emocijas, kad satieku, kad runāju. Vispār pat nesaprotu kā es varēju būt kopā. Dīvaini. tāpēc es tagad nezinu vai tā maz bija mīlestība vai vnk kkāds pieradums.
15.08.2016 18:38 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Man pirmā mīlestība bija pilnīgs rozā briļļu periods, lai arī vīrietis bija vecāks, arī viņam bija līdzīgi un mēs abi bijām traki viens pēc otra. Kopumā atceros to ar prieku un mūžīgi būšu pateicīga visam tam, ko šis cilvēks man iemācīja, bet mīlestība, ko izjūtu šobrīd, ir daudz spēcīgāka, racionālāka un nopietnāka.
Neesmu no tiem cilvēkiem, kas uzskata, ka mīlestība var būt tikai vienu reizi dzīvē, bet, manuprāt, katra mīlestība ir citādāka un tad nu pienāk tā, kura nekad neizdziest (pat, ja attiecības izbeidzas).
15.08.2016 18:42 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
pirmā mīlestība ir neaizmirstama sāpju dēļ, es domāju, ka tas teiciens varētu ietvert šo kontekstu.
man pirmā mīlestība bija 20 gadu vecumā un es nekad mūžā neaizmirsīšu tās sāpes, kad tas beidzās. tas bija drausmīgi. man šķiet, ka pat heroīna atkarīgajiem "atejot" nav tik traki kā man bija toreiz :D ..un tas kosmoss bija nopietni vismaz pus gada garumā. ja nemaldos, tad pat nedaudz ilgāk.
15.08.2016 19:00 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Pusaudžu vecumā, tāpat kā daudzi citi jaunieši, mēdzu pārāk mētāties ar vārdiem "Es Tevi mīlu". Pirmais nosacīti puisis bija 15 gadu vecumā. Ak šī dramatiskā pusaudžu izpratne par mīlestību... Man joprojām prātā rindas no tiem depresīvajiem dzejoļiem, kurus šis puisis rakstīja un sūtīja man pēc tam, kad bijām izšķīrušies.
Toreiz tas viss likās nopietni, bet ar tagadējo prātu saprotu, ka tā bija tikai tāda pusaudžu muļķošanās, mīlestības būtības izzināšana, bet tur nebija ne grama no mīlestības.
Līdz ar to uzskatu, ka mans tagadējais vīrs ir mana vienīgā īstā lielā mīlestība. Esam kopā jau no skolas laikiem, turklāt attiecības izveidojām uz ilgstošām abpusējām simpātijām.
15.08.2016 19:21 |
 
Reitings 704
Reģ: 21.12.2015
Mana pirmā lielā bija tomēr iemīlēšanās - runāšanās līdz rītam, traki viens pēc otra, bet kaut kā ikdiena, pa lielam dzīves ceļu un vēlmju nesaskaņa to visu izbeidza. Tad likās - mīlu! A tagad atskatoties kā tas beidzās, saprotu, ka varbūt ar tādā kārtīgā smagsvara mīlestībā tas arī nemaz nepārgāja.
15.08.2016 19:41 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Mana pirmā mīlestība ar mani mācījās kopā no 1.klasītes. Tad jau bija tik tādas simpātijas, bet kādā 4. klasē it kā skaitījāmies pāris, bet nevienam to neteicām :-D Neatceros kā, bet tad viss pagaisa un atkal sākās uz 9.klases beigām. Un atkal beidzās. Man vińš toreiz traki patika un, lai gan neesmu redzējusi vińu dabā gadiem, noteikti, kad ieraudzītu, gan jau atkal sirsnińa ietrīcētos :-D Pēc FB bildēm redzu, ka tagad nu łoooti izskatīgs palicis. Tad jau laikam to varētu saukt par pirmo mīlestību, jeb tādu nopietnu aizraušanos.
15.08.2016 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits