Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tēma - par vīriešiem

 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
Jautājums samilzis un iespējams pārdomu vērts - ko Jūsu vīrieši dara ārpus darba? Ko dara ārpus mājas bez jums un mājās, kad esat blakām? Kādi ir viņu hobiji, nodarbošanās? Jautājums tāds, jo pati nesaprotu kādēļ manam vīrietim nav nekādi hobiji, nekādas nodarbošanās. Atnākot mājās sēž pie datora vai telefona, skatās video ar tehnikas lietām, palasa ziņas, vai paspēlē spēlītes. Tas nav tikai atnākot no darba mājās, bet arī visas brīvdienas. Nekad nekur nevēlas doties un arī nepiedāvā nekad nekur aizbraukt, vai kādu kopīgu sporta veidu , nu da jebko. Un līdz ar to, ka viņš tik neaktīvs, arī es sāku pārvērsties par īstu kūku, mājās neko negribu darīt, tikai dators un televīzors. Tas nav ok, pati to apzinos, bet viena jau nekur neiešu un nedarīšu. Ko Jūs tādā situācijā ieteiktu? Un pats galvenais - KO JŪSU VĪRIEŠI DARA BRĪVAJĀ LAIKĀ?
12.08.2016 20:27 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
viena jau nekur neiešu un nedarīšu.

Kāpēc? Dzīve jau neaprobežojas tikai ar attiecībām. :)
12.08.2016 20:33 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Man ļoti labprāt pavadīt laiku vienai - eju skriet, eju uz kādiem grupu treniņiem, tiekos ar draudzenēm ļoti bieži! Mans draugs vakaros arī sēž mājās, mani tas neattur.
Es saprotu, viņam tagad katru dienu darbs, viņš ir noguris, vakaros neko diži negrib darīt, bet dažreiz vakaros mēs aizbraucam uz kino vai pie kopīgajiem draugiem pasēdēt. Ja labs laiks, braucam nopeldēties :)
Brīvdienās bieži braucam uz laukiem, uz kādiem pilsētas svētkiem, zaļumballēm, bet jāsaka, ka man ar savu draugu arī nav daudz kopīgu hobiju, viņam brīvajā laikā patīk taisīt mūziku, viņš to bieži vakaros pie datora dara, es to laiku izmantoju sev - lasu grāmatu, paskatos seriālu vai izeju paskriet.
12.08.2016 20:35 |
 
Reitings 1605
Reģ: 26.01.2016
Mans vīrietis brīvdienās piestrādā, mēs laivojam, braucam uz visādiem pasākumiem, dodamies pie draugiem, sēņojam, ogojam, skrituļojam - vienvārdsakot cenšamies brīvdienas aizpildīt lietderīgi :)
Varbūt Tev ir vērts uzvedināt viņu uz kādām interesēm.. varbūt Tev patīk riteņbraukšana, skrituļošana or smth un vari viņu pavilkt uz šīm lietām, lai iepatīkas kas lietderīgāks par sēdēšanu telefonā. Ir jau brīvdienas, kuras varbūt ir vēlme šādi pavadīt, bet ne jau visas!
12.08.2016 20:36 |
 
Reitings 79
Reģ: 20.09.2015
Manam vīrietim hobijs ir DJ, aizraujas ar to. Man ir ļoti paveicies, jo viņam ļoti patīk dažādi izbraucieni, bieži uz LT braucam, apceļojam LV, atvaļinājumā dodamies arī tālāk. Ejam uz teātri, kino, dažādiem pasākumiem(l) brīvdienās kopīgi gatavojam, tad ļaujos viņa vēlmēm, parasti tas ir kas ne īpaši veselīgs, home-made burgeri, tortillas utt, jo pa nedēļu gatavoju veselīgi:-P
12.08.2016 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Darbdienās arī tā īsti neko nedarām kopā, toties brīvdienās gan - izbraukumi pie dabas, Latvijas apceļošana, lauku darbi manos laukos, kur viņš relaksējas pļajot zāli un es ravējot :D Ir arī pašam hobijs, brauc rallijā, tāpat bieži brauc pie brāļa vai nu kopā mašīnu remontē vai citas veču lietas. Man arī nav problēmu kaut ko vienai padarīt un pat gribās (vajag) - kino, tiekos ar draudzenēm, eju šad tad paskriet. Ziemā gan garlaicīgāk, tad tādu aktivitāšu īsti nav un sanāk vairāk sēdēt mājās pie datoriem/telefoniem.
12.08.2016 20:46 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Studē! :-D Kopš es viņu pazīstu, viņš visu laiku kaut ko papildus studē, šogad tās būs turpmākas franču valodas studijas un viena jauna pedagoģijas programma. Vēl brauc ar šosejas riteni, trenējas un dažreiz skrien. Tīra māju, taisa ēst, lasa un skatās video par ēst taisīšanu. Lasa grāmatas, žurnālus, avīzes. Spēlē datorspēles un skatās filmas vai seriālus (visbiežāk vienlaicīgi). Mēs ari tā baigi no mājas ārā neraujamies, patīk ceļot, iet staigāt kalnos, šad tad ciemos aiziet, bet tā vispār mājās visforšāk! :-)
12.08.2016 20:52 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Ej ķer pokemonus.
12.08.2016 22:59 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Lai nepārvēstos par kūku, atrodi sev hobijus, draudzenes un nodarbini sev. Ai tavs vīrietis dara ko grib, galvenais nezāģē,ka šis neko negrib. Ar laiku visticamāk pavilksies Tev līdzi.
12.08.2016 23:04 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Šahs,zvejošana,volejbols,pārgājieni,velo izbraucieni,ceļošana,seriāli,sēņošana,teātris,galda spēles,snovbords.Spēlē arī datorspēles, bet reti un pārsvarā pie drauga.
Visu no iepriekš minētā ir darījis arī pirms mani,izņemot ceļošanu.Šahu iemācījās jau 8 gadu vecumā,tā arī spēlē,ar tēvu,pa retam ar mani (iemācīja man), zvejo arī,jo ar tēvu kopīga nodarbe.Šad tad arī ar draugiem.Volejbols ar draugiem.
Pārgājieni,velo,ceļošana,sēņošana, teātris,galda spēles.snovbords - tas ir mums abiem kopīgs.Seriālus dažus skatameis kopā,dažus atsevišķi.
Zvejošana,volejbols ir vasaras nodarbe.Bieži viņš nedodas ko darīties, bet gadās.Nesen runājām,ka viņam maz hobiju. bet tā,ja paskaita,izskatās,ka es tieši esmu viņu pavilkusi uz aktīvāku dzīvi.
08.09.2016 21:09 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Manējais mani ceļ uz augšu.
08.09.2016 21:13 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sac no otra gala. Ko TU dari arpus darba, kadi ir tavi hobiji, ko tu vinam piedava?;-)
08.09.2016 21:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits