Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērns - kādēļ?

 
Reitings 177
Reģ: 28.10.2015
Vel pirms gada izmisīgi domāju par to, cik loti man gribas mazulīti, ka bērniņs ir dāvana, kas jāsargā, par ko jārūpējas un ka sievietei nevar būt nekas svarīgāks par ģimeni.
Liaki mainā,s uzskati arī. Šodien, ja man jāiedomāja,s ka jāceļas vēl agrāk, jādomā kā aizgādāt bērnu uz bērnudārzu, jāmostas no viņa sāpošā zobiņa vai jāiet uz visiem pasākumiem, doma aiziet tālumā.
Bērns ir tik milzīga atbildība un mātei, tas tomēr atņem brīvību - vairs nekādu spontāno vakaru ar draudzenē vai spontanu izbraukumu ar vīru uz jūru ar riteņiem.
Pat, ja mīļotias saka, ka palīdzēs, viņam šī brīvība nav atņemta tik ļoti - vakari ar čomiem un aliņs šad tad vakaros nekur nepazudīs.
Kāds ir Jūsu viedoklis? Vai bērns ir nepieciešams un piemērots visiem?
Māmiņam - vai ir kāda, kura noželo bērniņa laišanu pasaulē, nu vismaz drusciņ?
Protams, mātes mīlestība ieslēdzas, bet cik daudz jūs esat zaudējušas savas brīvības?
11.08.2016 09:29 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Ir tik amizanti šajās diskusijās lasīt par to, cik vīrieši ir tādi un šitādi, kad daļa no jums nespēj tikt galā ar to, kas ir jūsu pamatuzdevums, sievietes būtība tā teikt! :)
Visas tās lietas, kuru dēļ agrāk sievietes ieguldījums ģimenē un darbs tika novērtēts, tagad pamazām izzūd. Jums dzīve ir tik daudz vieglāka nekā 20 gadus atpakaļ un vēl tas atlikums sagādā problēmas.
Un nē, šī nav troļļošana - mana bijusī bija tieši tāda pati:
dzemdības ir arhajiskas, vajag ķeizaru
barot ar krūti atteicās, jo tās zaudēšot formu
un tā tālāk un tā joprojām...
Vārdu sakot - pussification of the nation.(t)
16.08.2016 17:04 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
caloo- ja drīkst zināt, tad kādēļ bijusi? Cik noprotu esi vīrietis, bet gribu no vīrieša puses dzirdēt viedokli kādēļ Jums šķiet pašsaprotami, ka sievietei ir jādzemdē un jāveido ģimene, bet vīrietis var mierīgi aiziet no sava bērna un bērna mātes. Tad ko taisi bērnu? Jo galu galā tas, ka sperma iekļuva sievietes dzemdē tomēr vairāk ir vīrieša vaina... un tieši vīrietim ir jārūpējas par cimdiņa uzvilkšanu uz peņa, ja jau pats apzinās, ka nemaz bērnu ar šo sievieti nevēlas. Kādēļ tāda bezatbildība no Jūsu vīriešu puses? Ja jau Jūs varat tādi būt, tad arī sievietēm nav jācieš "ģimenes" vārdā...
16.08.2016 17:27 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Caloo, jaa sodien vispaar dziive savaa zinjaa ir vieglaaka, maaju iztira irobots, traukus nomazgaa traukjene, velju veljas mashiina, dzemdet var bez saapeem ar Epiduraalo utt., un? Tev saap, ka kada ieliek traukus, velju nospiezh pogu un viss ir izmazgaajies? Saap, ka kada var piedzemdeet bez taam briesmu mokaam ar epiduraalo???
Es kad gribeeju bernus, zinaaju, ka man bus no taada viriesha, kursh vares arii pamperu nomainit, kadreiz pa nakti pamosties un pieiet pie berna un ari vakarinjas savai gimenei pagatavot.
Un jaa, nav briinums, ka vinja ir tava bijusii...
16.08.2016 17:52 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es arī domāju, vai tikšu uz labierīcībām, dušu utt., bet nu redz, i padirst dabūju, i nomazgāties, i ēst uztaisīt. :D
16.08.2016 18:34 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
touleti

nu kāpēc?
16.08.2016 18:36 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Es vispār nejūtos ierobežota tāpēc, ka mums ir bērniņš. Nu okey, mēs neesam baigie tusētāji, uz Vecrīgu nelaižam, bet visur citur ņemam mazo līdzi. Ja gribam uz kino, tad sarunājam kādu no vecmammām uz 3-4 stundiņām. Neko nesarežģījam, tāpēc viss liekas kā parasti. Celšanās no rītiem arī nesagādā problēmas..kā ieraugu mazo susuru, tā miegs aizmirstas. Mīlu savu mazo meičuku vairāk par visu pasaulē un jūtos tikai un vienīgi laimīgāka nekā līdz šim.
Un nē, es neuzskatu, ka bērni ir visu sieviešu misija. Ir, kurām ir iekšā kļūt par māti, ir, kurām nav..un tas ir okey.
16.08.2016 20:16 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
sharmantaa
caloo- ja drīkst zināt, tad kādēļ bijusi?

Tur ir miljons lietu, ko nevar tā sīki aprakstīt - attiecības nekad nebeidzas ar 1 klikšķi, nu ja vien tās vispār ir bijušas nopietnas un īstas. Bet viņa ilgi strādāja, lai tās sagrautu...
kādēļ Jums šķiet pašsaprotami, ka sievietei ir jādzemdē un jāveido ģimene, bet vīrietis var mierīgi aiziet no sava bērna un bērna mātes....

Nesaprotu tādus vīriešus. Es pats n gadus sadzīvoju ar visu bullšitu, kas nāca no bijušās, lai bērniem vismaz pamatus ieliktu un viņi augtu par normāliem cilvēkiem. Un tas ir izdarīts. Tālāk vnk vairs nav iespējams...
Ja jau Jūs varat tādi būt, tad arī sievietēm nav jācieš "ģimenes" vārdā...

Jebkurš normāls cilvēks liks bērna intereses pirmajā vietā, jo tieši pirmie gadi viņu attīstībā, personības izaugsmē, savas vietas apkārtējā pasaulē saprašanā ir vissvarīgākie. Viņiem ir jābūt mīlētiem un tam ir vajadzīgi abi vecāki blakus. ja kāds to nesaprot un izlemj aiziet tikai tāpēc, ka piecelties naktī paēdināt bērnu mvai mainīt pamperus ir par grūtu nu tas sorry, man nav ko teikt...
17.08.2016 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 530
Reģ: 23.04.2011
Man paziņām piedzima meitiņa. 8 mēneši jau. No malas izskatās ka ar visu tiek galā. Viņai ir ķengur soma . Meitiņa priekšpusē un nāk un iet visur kur pagadās. Vakar pusē noliekot gulēt ar draudzenēm arī iedzer kādu sidriņu. Dzīve neapstājas. Bija pat ar mazo uz Positivusi aizgājuši,pat uz hokeju ( ar ausu aizbāžņiem) . Ja sēdēsi mājās un domāsi ka esi aprobežota ar bērnu uz rokām ,tad tā arī notiks.
17.08.2016 10:01 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Story
Tu neko par mani nezini, tāpēc tavs no gaisa pagrābtais teksts ir tukši vārdi. :)
Tev saap, ka kada ieliek traukus, velju nospiezh pogu un viss ir izmazgaajies? Saap, ka kada var piedzemdeet bez taam briesmu mokaam ar epiduraalo???

Lai nu kas, bet tādas muļķības man nesāp. Es skatos un brīnos, cik izlaidušās mūsdienās kļūst sievietes un ja tā turpināsies, tad grūti pat iedomāties kas būs tālāk.
Es kad gribeeju bernus, zinaaju, ka man bus no taada viriesha, kursh vares arii pamperu nomainit, kadreiz pa nakti pamosties un pieiet pie berna un ari vakarinjas savai gimenei pagatavot.
Un jaa, nav briinums, ka vinja ir tava bijusii...

Manai bijušai problēmas sagādāja tas, ka viņa man blakus jutās nepilnvērtīga, jo es būdams no daudzbērnu ģimenes, par bērnu audzināšanu, kopšanu un visu pārējo saprotu krietni vairāk nekā viņa. Bet nu tur ir vesels komplekss ar tarakāniem galvā, kas vairs nav mana problēma...
17.08.2016 10:06 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
caloo - tev pm
17.08.2016 10:15 |
 
Reitings 326
Reģ: 12.06.2016
Ir liela atbildība, īpaši kad bērni slimo, uzsāk bērnudārzu gaitas, skolas, pulciņi utt. Par viņiem vienmēr būs jārūpējas, ne tikai, bet jāaudzina par labiem cilvēkiem.
No otras puses, pārmaiņas vienmēr ir labi, ja piemēram pāris ir ilgstoši kopā, tad bērniņam ienākot ģimenē ir solis uz priekšu, pilnveidīga ģimene/attiecības.
Iespējams sākumā ir tā neziņa kā būs, kā būs ar atttiecībām, viegli nekad nav, bet var ar visu tikt galā, tikai pacietība vajadzīga, apņemšanās.
Un nezinu, bet piemēram tā pasēdēšāna divatā arī ar laiku apniks, tikai tā liekas nu tik pavadīsim laiku tik divatā, ar laiku viss mainās.
Es uzskatu, ka bērns ienes savu zināmu lomu dzīvē, mamma un tētis mācās būt par pacietīgākiem, iejūtīgākiem, patstāvīgākiem cilvēkiem , tā teikt norūda rasksturu,un plusi ir daudz... ir melnās dienas, bet ir arī neskaitāmi jauki brīži kopā!
17.08.2016 10:20 |
 
Reitings 109
Reģ: 17.08.2015
Limonāde Ja sēdēsi mājās un domāsi ka esi aprobežota ar bērnu uz rokām ,tad tā arī notiks.
Viegli to teikt. Ne visiem ir mierīgi, klusi bērni. Mana meita auroja no rīta līdz vakaram. Kur ar tādu bērnu ir iespējams aiziet vai aizbraukt? Kādi tur publiski pasākumi? Pat aiziet uz veikalu normāli nevarēju, jo viss veikals tika uz ausīm pacelts no brēkšanas.
17.08.2016 11:02 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Man paziņām piedzima meitiņa. 8 mēneši jau. No malas izskatās ka ar visu tiek galā. Viņai ir ķengur soma . Meitiņa priekšpusē un nāk un iet visur kur pagadās. Vakar pusē noliekot gulēt ar draudzenēm arī iedzer kādu sidriņu. Dzīve neapstājas. Bija pat ar mazo uz Positivusi aizgājuši,pat uz hokeju ( ar ausu aizbāžņiem) . Ja sēdēsi mājās un domāsi ka esi aprobežota ar bērnu uz rokām ,tad tā arī notiks.

No malas vienmēr liekas viss vieglāk. Mana māsa ir viena no tām supermammām ar instagramu, kur pilns ar bildēm ar skaisti saģērbtu bērnu un veselīgiem ēdieniem. Realitātē viņai tās bildes ir tāpēc, ka visa cita dzīve ir apstājusies un par viņas melno dzīves pusi zina tikai tuvākie. Tāpēc es nespriestu, ka ja draudzenei Anna apmeklē Positivusu, tad viss super. Turklāt tiešām tas ir ok tik mazam bērnam apmeklēt tik skaļus un cilvēkiem lielus pasākumus - Positivus, hokejs? Es nezinu, vai tas tiešām nekaitē bērnam?
17.08.2016 19:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits