Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Autoskola Krustojumi.lv

 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2016
Sveicināti,tā kā internetā nekādas atsauksmes neatradu,par šo autoskolu,varbūt kāda ir tur mācijusies?
Kādi pasniedzēji,kādi instruktori? Nav nekādas sleptas maksas?
10.08.2016 12:07 |
 
Reitings 9
Reģ: 26.09.2015
Augustā pabeidzu tur 3 nedēļu grupu, kas gan ilga 4 nedēļas. Neesmu mācījusies citās autoskolās, tāpēc nezinu, kā tur ir. Krustojumos man patika tā mājīgā atmosfēra, jo telpa diezgan maza. Pasniedzēji man bija divi- pirmais Arvīds bija tāds smieklīgs, bet varētu būt, ka likumus labi neiemācītu, otrā laikam Linda arī man patika. Autoskolas eksāmenu noliku ar otro reizi.
Braukšanas eju pie instruktora Daiņa. Manuprāt, ka pat pārāk nosvērts, bet ideāls tiem, kam negribas, lai bļauj. Bet mācīties braukt pie viņa man patīk. Viņam gan varētu nepārāk patikt tas, kā es braucu, tāpēc jau tagad domāju, ka būs jāuzdāvina viņam kaut kas, ja viņš tiks ar manu trako braukšanu galā.
Tā kopumā neko sliktu nevaru teikt. Ja ir kādas slēptās izmaksas, tad ļoti labi apslēptas, jo neesmu šķīrusies no vairāk naudas, kā plānoju,
10.08.2016 12:19 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2016
Vairāk neviena?
10.08.2016 14:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits