Kopdzīve

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ar puisi esam kopā jau 4 gadus, un viņš negrib uzsākt kopdzīvi, kamēr es nestrādāju, un man nav ienākumu, jo negrib mani uzturēt. Pašlaik dzīvoju ar vecākiem, un nodrošina mani viņi.
Vai šāda puiša rīcība ir pieņemama? Jūs arī sākāt dzīvot kopā tikai tad, kad sākāt pelnīt?
08.08.2016 18:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Atvainojiet, bet, manuprāt, šī diskusija kļūst nedaudz smieklīga! Nu, nevar dzīvē visu tik ļoti primitivizēt.
Pirmkārt, uzskatu, ka cilvēku nevar vērtēt tikai pēc viņa ienākumiem un materiālās labklājības līmeņa. Ja es rīkotos šādi, tad īpaši neatšķirtos no man netīkamajām "cacām" un zeltracēm. Atvainojos par banālu piemēru, bet, ja vulgāra un neizglītota sieviete loterijā laimētu lielu naudas summu, vai viņa manās acīs kļūtu cienījamāka? Protams, ne! Taču, cik esmu ievērojis, tad parasti gudras, izglītotas un mērķtiecīgas sievietes arī nodrošina sev atbilstošus ienākumus.
Otrkārt, ienākumu līmeni nav jāuztver tik šaurā nozīmē. Jau atkal banāls piemērs: ja viens partneris mēnesī nopelna 700 euro, bet otrs - 1 500 euro, tad abi, protams, pārstāv aptuveni vienu līmeni, savukārt, ja viens nopelna tos pašus 700 euro, bet otrs nestrādā un dzīvo uz vecāku rēķina, tad gan viņi pieder dažādiem līmeņiem.
Treškārt, dzīvē iespējamas dažādas situācijas un sarežģījumi; manā izpratnē ir tikai normāli, ja partneri viens otru atbalsta un palīdz; jā, es noteikti nepamestu nelaimē savu sievu/draudzeni, taču no viņas sagaidu tieši to pašu, nevis teicienu, ka viņa mani mīlot un es viņai ļoti pietrūkšot.
Ceturtkārt, es laikam smietos, ja kāds visā nopietnībā dalītu pārtikas veikala iepirkumu čekus uz pusēm un strīdētos par centiem. :-)
09.08.2016 18:20 |
 
Reitings 547
Reģ: 04.03.2009
Līdz šim visu savu dzīvi strādāju algotu darbu, būs kādi desmit gadi stāža. Bet saprotu, ka visu dzīvi es tā nevēlos. Jā, kādu savu dzīves posmu ok, bet ne jau 40 gadus no vietas iet uz darbu. Turklāt nupat apprecējos. Tagad gribu veltīt laiku ģimenei, gribu dzemdēt bērnus, viņus audzināt, ceļot, baudīt dzīvi. Tāpēc šobrīd iekārtoju nelielu biznesu, kas man nesīs regulārus ienākumus. Un tad varēšu dzīvoties pa mājām un darīt visu, ko gribu. Manuprāt, tas ir vislabākais variants priekš sievietes
09.08.2016 18:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet šādā situācijā, protams, ir svarīgi, lai arī vīrietim galvā ir kaut kas vairāk par darbu un aliņu.
Tiesi ta! Un lai nedzer katru darbdienas vakaru un ja runat var tikai par darbu katru vakaru, luzeris ar tuksu smadzeni.Kam tadu vajag?
09.08.2016 18:13 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Nestrādā = sēž mājās?
Nu nerunās viņa par darbu, bet izstāstis ko iemācījusies kursos/lekcijās, kādu izstādi apmeklējusi, kādu grāmatu izlasījusi vai ko jaunu bērnam iemācījusi. Bet šādā situācijā, protams, ir svarīgi, lai arī vīrietim galvā ir kaut kas vairāk par darbu un aliņu.
09.08.2016 18:11 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Manuprāt, labas attiecības ir tādas, kurās abi ir apmierināti ar esošo situāciju šajos jautājumus. Es arī nevarētu nestrādāt, jo man vienkārši patīk augt un iet uz priekšu, attīstīties, būt nodarbinātai, pelnīt savu naudu, bet es varu iedomāties daudz objektīvus un neobjektīvus iemeslus, kāpēc citas nestrādā, ja vīriešus tas apmierina, tad lai tā notiek! Visi laimīgi
09.08.2016 18:09 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vai tad kāds min, ka uzreiz ir lūzeris? Nu neskaitot pāris indivīdus, kuri vienmēr izceļas ar šādu attieksmi, līdz ar to nemaz neņemu vērā.
09.08.2016 18:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet toties es nevaru iedomāties ko interesantu varētu pastāstīt uz kakla tupētāja??

Kad es nestrādāju un sēdēju uz kakla (:-D)...mums vienmēr bija par ko runāt. Tolaik vairāk varēju sekot līdzi pasaulē notiekošajam, daudz lasīt.. Dažādas tēmas pie tējas (vai vīna) ievilkās lidz vēlai stundai :-)
09.08.2016 18:07 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Rīdziniece- nu smejies talak par sevi :D :P lielaka dalja pec darba mil iedzert ko alkoholisku, lai atslabtu,it ipasi ja ir bijusi smaga un stresaiana diena un pie reizes parunaties ka otrai pusitei darba gaaja, bet ja vina visu dienu ir sedejusi majas un mazgajusi velju, ko interesantu vina pastasis?? Tiesi ta, neko, tapec normalam, stradajosam virietim ar tadu bus garlaicig un nebus par ko runat. Nesaku ka jaruna ir tikai par darbu, bet tas ir viens no galvenajiem tematiem. Nejau katru dienu runas filozofiskas runas par cilveka rasanos...
09.08.2016 18:06 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Lai kā negribas to atzīt, šoreiz pilnīgi piekrītu NordicBelle :-D Vienīgi par to vīra uzturēsānu, tas gan būtu pazemojoši vinam un tev. Bet vismaz pierādiji ka neesi gold diggere ;-) Un no otras puses,kāda starpība ko domā citi?? Galvenais ka pašiem konkrēts attiecubu modelis apmierina ;)
Kaškis, vismaz no manas puses sākas par to ka te dažas izteicās ka vot ja vīrietis negrib vai ja nevar finansiali uzturēt sieviet, tad vins uzreiz ir luzeris, tas gan pilnigakais absurds.
09.08.2016 18:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Riebjas nenozime ka nemak!:-P
09.08.2016 18:03 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Un es zinu loti daudz viriesu kam tiebjas majas kopsana un est gatavosana. To dara sieviete.

Es savukārt tādus zinu ļoti maz, pieaugušam vīrietim būtu jāprot kaut pelmeņi uzvārīt vai grīdu izslaucīt.
09.08.2016 17:59 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Te tiešām visus jauc vienā putrā - tās, kas sēž vīrietim uz kakla, jo neko nemāk, tās, kuras nestrādā, bet vīrietis to atbalsta, abiem ir ok, tās, kuras nestrādā, jo mācās un attīsta sevi, vīrietis palīdz.

+
09.08.2016 17:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Smejos par tiem aliniem. Kur nu vel ikvakara saruans par darbu, maja mes par radbiem gandriz nerunajam , ir simtiem citu aizraujosu tematu.:-D:-D:-D Un es zinu loti daudz viriesu kam tiebjas majas kopsana un est gatavosana. To dara sieviete.
09.08.2016 17:54 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Katru kapeiku skaitīt un "līdzvērtīgot" attiecībās galīgi nav ne veselīgi, ne saprātīgi. Un normāli cilvēki labi saprot to robežu, kad sākas dzīvošana uz otra rēķina.
09.08.2016 17:53 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Nu man piemēram nav svarīgi, lai man vienmēr gatavo ēst, jo es māku un taisu pats sev ēst un pats arī vislabāk zinu kā man garšo,cik daudz sāls, garšvielas utt. arī dzivokli protu uzturēt kartiba un velu izmazgāt. Tad priekš kam man būtu vajadzīga sieviete, kas nestrādā bet vislaik darītu to ko es pats varu izdarīt un nesagādātu nekādas grūtibas? Bet toties es nevaru iedomāties ko interesantu varētu pastāstīt uz kakla tupētāja?? Kur paliek ikvakara sarunas pie alinjiem vai vīna, kā abiem darbā gāja utt? Es vismaz nevarētu bez tā attiecbas iedomāties, tapēc uzskatu ka jāstrādā ir abiem. Rēkinus pēc iespēju robezas jamaksa vairak virietim.
09.08.2016 17:50 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Ja dāma studē doktorantūrā, ir rezidentūrā, raksta romānu vai mēģina uzsākt biznesu, tad man šķiet gluži loģiski, ka pārī ir tikai viens pelnītājs. Bet tas darbojas arī otrādāk. Ja mans vīrs tagad izdomātu, ka jāuzsāk kāds tamlīdzīgs projekts, tad būtu vien man viņš jāuztur. Tāpat kā tagad, kad viņš maksā lielāko daļu rēķinu, lai es varētu strādāt tikai pusslodzi un studēt. Visādi citādi, ja abi ir veseli cilvēki, tad es neredzu iemeslu kapēc viens var nestrādāt un attaisnot to ar savu dzimumu. Turklāt vēl brīnīties, ka vīrietis nav gatavs samazināt savu dzīves standartu par 50%, lai uzturētu kādu, kura pati spēj strādāt. Jā, nealgotais darbs mājās, protams, arī ir darbs un arī kādam jādara, bet es domāju, ka visām pusēm ir labāk šo dalīt uz pusēm un abiem partneriem strādāt arī ārpus mājas.
Kas attiecas uz naudu, tad 50/50 visur un vienmēr gan manuprāt nav tas labākais modelis, ir labāki un attiecībām veslīgāki veidi kā to darīt.
09.08.2016 17:49 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Roberts.I kur ir teikts, ka sēdēs mājās pie TV un sūks aliņus? Šajā gadījumā tā ir tava interpretācija. Kā arī tu norādīji, ka ienākumu līmenim jābūt līdzvērtīgam. Priekš kam tad pārējie personības kritēriji? Tad jau uz pārējo nemaz nav vērts skatīties.
09.08.2016 17:45 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Te tiešām visus jauc vienā putrā - tās, kas sēž vīrietim uz kakla, jo neko nemāk, tās, kuras nestrādā, bet vīrietis to atbalsta, abiem ir ok, tās, kuras nestrādā, jo mācās un attīsta sevi, vīrietis palīdz.
09.08.2016 17:37 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Rvis, Tev mazaak par citiem uztraukties vajadzeetu, domaa labaak par sevi un meklee darbu:-)
09.08.2016 17:37 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
blackpoetry
Nu gan pateici. :D Mēs tā kā apspriežam cilvēkus, kuru vienīgais dzīves mērķis ir piesūkties pie kāda biezāka maka un tad tā arī dzīvot, a Tu tajā pašā katlā iemet tos, kuri mācās un strādā ar sevi, lai vēlāk pelnītu paši un vēl dotu labumu sabiedrībai.
09.08.2016 17:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits