Kopdzīve

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ar puisi esam kopā jau 4 gadus, un viņš negrib uzsākt kopdzīvi, kamēr es nestrādāju, un man nav ienākumu, jo negrib mani uzturēt. Pašlaik dzīvoju ar vecākiem, un nodrošina mani viņi.
Vai šāda puiša rīcība ir pieņemama? Jūs arī sākāt dzīvot kopā tikai tad, kad sākāt pelnīt?
08.08.2016 18:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kola, šeit iespējams iepazīties, satikties ar interesantām meitenēm. Neba jau visas ir NESPĒJĪGAS parūpēties par sevi un vēlas, lai vīrietis tās "adoptē" kā bērnu.
10.08.2016 16:03 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Es tiešām lasu un nebeidzu brīnīties, kur atrodas šitādi skopuļi? Esmu pieradusi, ka jebkurš vīrietis kafejnīcā vai restorānā piedāvā izmaksāt - tajā skaitā brālēns, onkulis, vai vienkārši draugs. :-| Nemaz nerunājot par to, ka kāds sagaidītu, ka viņa sieva vai draudzene viņam uzsauktu pusdienas. (t)
10.08.2016 16:01 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.01.2015
Lasot Roberta un Rvis komentārus, domāju, vai tiešām normāls vīrietis ar pašapziņu teju katrā diskusijā censtos tik ļoti pierādīt vīrieša un sievietes vienlīdzību un nepieciešamību visus rēķinus dalīt uz pusēm? Man tas liekas tik nevīrišķīgi. Tā taču vīrietis tikai pazemo pats sevi. Ja nevarat vai negribat atļauties parūpēties par sievieti, tad nekladziniet par to visai pasaulei

es arī nesaprotu, KĀPĒC visai pasaulei jākladzina, ka esi NESPĒJĪGS!!! :-D
Es parasti pirmajā randiņā izmaksāju restorānu meitenei, saprotams, pēc tam sagaidu, ka viņa nākamreiz izmaksās man.

šādu brīnumu var tikai Cosmo izlaīt.... tāpēc es šeit ienāku.... ir tak' jāuzzina kaut kas jauns!!!! :D
10.08.2016 16:00 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Izskatās, ka šī diskusija ir nemirstīga. :-)
10.08.2016 15:54 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Pats neslēpa, ka pēc iepriekšējās pieredzes tas bijis būtisks faktors partneres izvēlē. Tā ka tiešām nav tā, ka visi vīrieši vēlētos sev blakus nevarīgu, apgādājamu būtni.

Vispār Tavs piemērs liecina par pretējo. Tas pats draugs kādreiz bija par to starā, kamēr smagi neaplauzās.. bet ne jau tāpēc, ka sieviete bija uzturama (ilgi taču viņu tas neuztrauca), bet tāpēc, ka sieviete vienkārši bija kādā brīdī par vāju
Izmaksāšana ir jauks žests, bet gaidīt, ka pēc tam meitene izmaksās čalim, gan ir jokaini.

!!!
10.08.2016 15:49 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
Izmaksāšana ir jauks žests, bet gaidīt, ka pēc tam meitene izmaksās čalim, gan ir jokaini.
10.08.2016 13:48 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Nopietni? Es gar zemi
Puikas, cik padsmit gadu jums ir?

Un cik tev, meitenīt?
Izmaksāšana būtu jāuztver kā jauks žests, nevis pašsaprotama lieta.
10.08.2016 13:20 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Pats neslēpa, ka pēc iepriekšējās pieredzes tas bijis būtisks faktors partneres izvēlē. Tā ka tiešām nav tā, ka visi vīrieši vēlētos sev blakus nevarīgu, apgādājamu būtni.

+++ Tiesi tā pat kā ne visas sievietes grib būt tādas nevarīgas apgādājamas būtnes.
10.08.2016 13:04 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Lovisa-Es personigi nekur nerakstiju ka tikpat daudz, bet man vislabakais izmaksu sadalijums liekas 60:40, vai 70:30, ne mazak no sievietes puses.(Ja vien virietis tiesam nepelana kadas 50x vairak) Neviriskigi ir but izmantojamam lupatai. Pie tam pie lv mazajam algam, galigi nav jakaunas par to ja vienkarsi finasiali nevar atlauties uzturet tadu nevarigu butni. Bet seit es vairak runaju tiesi par negribesanu.
10.08.2016 13:03 |
 
Reitings 538
Reģ: 02.02.2015
Es parasti pirmajā randiņā izmaksāju restorānu meitenei, saprotams, pēc tam sagaidu, ka viņa nākamreiz izmaksās man.

Nopietni? Es gar zemi:-O
Puikas, cik padsmit gadu jums ir?
10.08.2016 12:29 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
"Pavarda uzturēšana" arī nav ideālā loma katrai sievietei. Es, piemēram, justos nelaimīga, ja mans pienākums būtu vienmēr vienai grīdas berzt, vakariņas gatavot, bērnu aprūpēt. Tāpēc priecājos, ka varu strādāt, pelnīt, apmaksāt pusi izdevumu, bet mājas darbi tiek dalīti uz pusēm. Bērna piedzimšana šajā ziņā neko nav mainījusi, īsti neizprotu šo argumentu.
Par to, ka partneri atbalsta doktorantūras studijās vai cita, līdzīga mērķa sasniegšanā, tas it kā šķiet pašsaprotami, bet, pēc dažu loģikas, sanāk, ka tāda ekstra pienākas tikai sievietēm, jo sieviete taču ne vēlas, ne arī spēj īslaicīgi atbalstīt vīrieti. Sakarā ar naudas tēmu viens kolēģis man ir stāstījis par savu pieredzi - pirms dažiem gadiem bijis kopā ar tādu nestrādājošu, uzturamu sievieti. Vienmēr izgludināti krekli, siltas vakariņas, vīrietis apgādnieks, viss forši. Līdz brīdim, kad vīrietim radās nopietnas veselības problēmas, kuru dēļ kādu laiku pelnīt nevarēja. Viņam iestājās finansiāla krīze, jo īsi pirms tam bija ieguldījumus investējis vienā projektā, uz kuru lika lielas cerības. Kad lūdza sievieti palīdzēt, atrast kādu kaut vai īslaicīgu darbu, viņa atbildēja, ka jā, meklēs, bet, kad nonāca līdz meklēšanai, parādījās visādi iemesli, kāpēc tas vai šis darbs viņai neder. Galu galā vīrietis zaudēja projektā ieguldīto naudu (~15 000 latu), daudz ko nācās sākt no sākuma. Protams, attiecībām (sievietei par lielu pārsteigumu) nākotnes nebija. Tagad viņš ir precējies ar sievieti, kurai karjeras jomā ir līdzvērtīgi panākumi. Pats neslēpa, ka pēc iepriekšējās pieredzes tas bijis būtisks faktors partneres izvēlē. Tā ka tiešām nav tā, ka visi vīrieši vēlētos sev blakus nevarīgu, apgādājamu būtni.
10.08.2016 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 2459
Reģ: 29.01.2009
Lasot Roberta un Rvis komentārus, domāju, vai tiešām normāls vīrietis ar pašapziņu teju katrā diskusijā censtos tik ļoti pierādīt vīrieša un sievietes vienlīdzību un nepieciešamību visus rēķinus dalīt uz pusēm? Man tas liekas tik nevīrišķīgi. Tā taču vīrietis tikai pazemo pats sevi. Ja nevarat vai negribat atļauties parūpēties par sievieti, tad nekladziniet par to visai pasaulei, bet meklējiet tādu, kuru varat atļauties vai kura parūpēsies par sevi un arī par jums.
Man, piemēram, nebūtu iebildumu maksāt visu pat kaut vai uz pusēm, ja es pelnītu vairāk par vīrieti, bet nespēju iedomāties, ka varētu būt kopā ar vīrieti, kurš uzskatītu, ka man jāpiedalās visos maksājumos tikpat cik viņam. Tas vienkārši ir skopums, nevēlēšanās izrādīt savas rūpes par sievieti. Man nepatīk skopi vīrieši, labāk tad izvēlētos tādu, kas pelna 300 eur, bet kuram nekā nav žēl priekš manis nekā skopu miljonāru.
10.08.2016 11:38 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
>Rīdziniece
Muļķības! Normāli vīrieši vēlas sajust, ka sieviete ir daļa no ģimenes, kura piedalās visa kopīgā būvēšanā. Jā, cik nu viņai tās iespējas atļauj, kaut simboliski, bet pati no savas gribas un bez prasīšanas. Saproti ko nozīmē kopības sajūta? Tad vīrietis zina, ka viņa būs blakus arī tad, ja ies slikti. Ka ja vajadzēs tad kaut ierakumos kopā sēdēs. Bet ko var sagaidīt no princeses, kura uzskata, ka savu naudu viņa tērēs tikai uz sevi, bet vīrieša uz visu pārējo un vēl sagaida, ka vīrietis viņu dievinās vnk par to, ka viņa tāda eksistē... :D
10.08.2016 09:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vai kaut vai līdz pieciem un sanem vēl kapeikas,
daudziem LV ir mazas algas, nepatik mekle bagatu sievieti! Un viriesi jau parsvara velas lai maksajumi ir uz pusem bet gatavo un maju uzkopj sieviete. Tas ir galigi garam!
10.08.2016 07:37 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Tēma mūžīga kā pasaule un tikpat mūžīgi strīdi :)
Man personīgi liekas, ka ir normāli, ka sieviete var pati sevi uzturēt, respektīvi arī attiecībās vinas ieguldījums ir ~puse. Protams, ja skaitītu centus in visu dalītu matemātiski tieši uz pusēm, liktos slimīgi. Man vairāk patīk veselīga attieksme pret naudu - piemēram, veikalā ieiet tas, kuram ērtāk / kurš ātrāk tiek mājās tajā dienā. It kā jau katrs pāris dara kā grib, bet man tomēr vienmēr dīvaini licies, ka sievietes grib sev it kā vienlīdzību ar vīriešiem, mājas darbus arī parasti grib dalīt uz pusēm, bet strādā gan 3x mazāk vai vispār nestrādā (nerunāju par tām, kas ir BKA vai audzina mājās vairākus lielākus bērnus). Ka sieviete strādā savu emocionāli vieglo darbinu un pussodzi vai kaut vai līdz pieciem un sanem vēl kapeikas, bet tajā pašā laikā vīrieties regulāri sēž darbā vakaros, lai normāli nopelnītu, un sieviete sāk runāt par mājas pienākumi dalīšanu uz pusēm...tad man tas liekas slimīgi
10.08.2016 06:23 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
bet REĀLI - nekā!!!! .... Ar to arī viss izteikts...

Jā, reāli man vairums Cosmo meiteņu šķiet parasti vidusmēra cilvēki, kas manu interesi īpaši nesaista. Neapgalvoju, ka šis vairums kaut kādā veidā būtu slikts, bet tikai gluži parasts. Savukārt ar gudrām un skaistām meitenēm, protams, satiekos, tiesa, ar Cosmo foruma dalībniecēm tiekos aizvien retāk, jo tomēr esmu par iepazīšanos klātienē, nevis virtuālā sarakstē.
10.08.2016 00:37 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.01.2015
Mans mērķis nekad nav bijis kādam šeit iepatikties, lai arī, spriežot pēc intereses no dažu šī portāla dalībnieču puses, visas tomēr mani neuzskata par tik odiozu personību.

bet REĀLI - nekā!!!! .... Ar to arī viss izteikts...
10.08.2016 00:29 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
NEIZSKATĀS!!!! Tik daudz esi iztirzājis - tiešām esi radījis reti nepatīkama vīrieša tēlu!!!! :-(

Mans mērķis nekad nav bijis kādam šeit iepatikties, lai arī, spriežot pēc intereses no dažu šī portāla dalībnieču puses, visas tomēr mani neuzskata par tik odiozu personību. :-)
10.08.2016 00:27 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.01.2015
Kola, man nav nekādas labpatikas šeit iztirzāt savu privāto dzīvi.

NEIZSKATĀS!!!! Tik daudz esi iztirzājis - tiešām esi radījis reti nepatīkama vīrieša tēlu!!!! :(
10.08.2016 00:18 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Tur tā lieta ka tā ir katra pāra paša izvēle, kā sadalīt maksājumus un kurš par ko maksā. Bet ir nožēlojami nodirst tos vīriešus, kas neuztur savas sievas, vienalga vai tapēc ka negrib vai nevar. Tā palasot liekās ka visa viriskiba slepjas naudā. Pretīgi. Vispar ko tadu tikai te cosmo var izlasit, jo pazinu loka neviens pazistamais neuztur savu sievieti, visur vairak vai mazak piedalas maksajumos ari sieviete, pat ja nopelna daudz,daudz mazak.
10.08.2016 00:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!