Kopdzīve

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ar puisi esam kopā jau 4 gadus, un viņš negrib uzsākt kopdzīvi, kamēr es nestrādāju, un man nav ienākumu, jo negrib mani uzturēt. Pašlaik dzīvoju ar vecākiem, un nodrošina mani viņi.
Vai šāda puiša rīcība ir pieņemama? Jūs arī sākāt dzīvot kopā tikai tad, kad sākāt pelnīt?
08.08.2016 18:59 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
exDellicious- Bet ja nu meitene pati nevēlas šadu attiecibu modeli?? Ja nu meiteni pati grib piedalities maksajumos, izmaksat ari puisim vakarinas pa laikam un ta talak?? Tu te runa par virisiem, bet ne tika visiem viriesiem sads attiecibu modelis principa nebus pienemams, bet ari loti daudzam meitenem. Citas grib stradat, grib pelnit savu naudu nevis teret viriesa nopelnito, maksat pati par sevi,bet tas nekada gadijuma nepadaris vinu par mazka sieviskigu. Neatkarigas un patstavigas sievietes, viriesi looti ciena, vismaz mana pazinu loka, nevis tadas kuras grib lai cvinas apgada ka mazus bernus un pasas neko nepelna. Un te nav runa ka nevar atlauties, bet principa tadas nepatik.
Un lupata virietis mana izpratne ir tads kurs skrien pakal sievietei, pilda visas vinas iegribas un izturas ka pret mazu bernu, nevis tas kurs grib lidzbertigu sievieti un lidzvertigu atdevi attiecibas.
10.08.2016 19:15 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Autore, katram kaut kas savs ir pieņemams. Es nekad nevarētu iedomāties sēdēt mājās un rūpēties par mājas pavardu. Agrāk ļoti centos iederēties tajā sabiedrības "pareizajā" modelī, gatavoju draugam, pat, ja tas riebās un nesanāca. Tagad vienkārši pieņemu sevi tāda, kāda esmu. Savu mīlestību izrādu tādā veidā, kā jūtos. Draugs mani tādu pieņēma jau no sākta gala. Zinu, ka viņa bijušās mīlējušas gatavot, cept kūkas, bet jūtu no drauga attieksmes, ka viņš mani patiesi mīl un arī jūtas mīlēts un aprūpēts, pat, ja neesmu tāda saimnieciska. Katram sava dzīve, visas atbildes ir tevī, labākais padoms, ko kāds var dot - klausi sevi! Ja tev kaut kas nešķiet pieņemams, neskatoties uz sabiedrības domu par to, tātad tas nav pieņemams un punkts.
10.08.2016 19:11 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Un tāpat - no sirds uzskatīs, ka viņa sievietei nav jāstrādā naudas dēļ.

Arī vīrietim nav jāstrādā naudas dēļ. Katram ir tiesības dzīvot tādu dzīvi, kādu vēlas.
Šādas sievietes pie pelnošo vīriešu sāniem nereti ir viņu veiksmes atslēga, jo viņas ir tās, kas vīrieti mierina nogurumā, aprūpē tad, kad viņam pašam neatliek laika parūpēties par sevi, tās, kas iedvesmo vispār iet uz priekšu un tās, kas piešķir dzīvei vērtību tieši ar savu mieru, mīļumu un mīlestību.

Līdz brīdim, kad viens ar otru nav saauguši, ti.i., spēj izdzīvot un augt individuāli arī šķirti, nekļūst kaut kādā ziņā nevarīgi.
10.08.2016 19:04 |
 
Reitings 3267
Reģ: 20.05.2016
exDellicious
Labi teikts. :)
10.08.2016 18:52 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Es galīgi neesmu moderna un nespēju atkāpties no sajūtas, ka Vīrietim jābūt drusku vairāk lielajam un stiprajam apgādniekam, bet sievietei ir jābūt tam maigajam un iedvesmojošajam mīlestības spēkam. Cīnīties par to, ka kopdzīvē abi iegulda vienlīdzīgi daudz katrā no kategorijām (finansiāli, saimnieciski pienākumi, utt) šķiet muļķīgi. Manuprāt, tas vīriešus padara par lupatām, bet sievietes sevi lieki nodzen.
Manās acīs īsts, spējīgs, sevi un sievieti cienošs vīrietis uzskatīs par normu sievietei izmaksāt (vienalga, sievietei randiņā, kolēģei, ar kuru aizgājis pusdienās, mammai, māsai...jebkurai sievietei). Un tāpat - no sirds uzskatīs, ka viņa sievietei nav jāstrādā naudas dēļ. Viņš tieksies nodrošināt sievietei dzīvi, kurā viņai nav jāraujas, lai nopelnītu kopīgās sadzīves basic lietām (komunālie, viņu kopīgās dzīvesvietas atmaksa, rēķini, ēdiens, te kādreiz pieminētā degvielas liešana uz pusēm, utt).
Taču īsta, sevi un vīrieti cienoša un mīloša sieviete nekad nesēdēs kāju pār kāju pārlikusi, vīlēdama nagus caurām dienām, tīši izmantodama vīrieti, kā te izsakās daži puikas. Viņa vēlēsies piedalīties, izglītosies, attīstīsies, nodarbosies ar saviem hobijiem, piepelnīsies papildus savām ekstra vajadzībām, ieguldīs savu laiku, rūpējoties par savu vīrieti un viņu kopīgo dzīves telpu, ģimeni, utt.
Tas, ka kāda ļaujas tādam modelim, nepadara viņu par nevarīgu bērnu. Šādas sievietes pie pelnošo vīriešu sāniem nereti ir viņu veiksmes atslēga, jo viņas ir tās, kas vīrieti mierina nogurumā, aprūpē tad, kad viņam pašam neatliek laika parūpēties par sevi, tās, kas iedvesmo vispār iet uz priekšu un tās, kas piešķir dzīvei vērtību tieši ar savu mieru, mīļumu un mīlestību.
Katrā ziņā, es savu dēlu noteikti audzināšu kā vīrieti, nevis ņuņņu, kas aizbildinās ar principiem, attaisnojot savu nespēju apmaksāt vakariņas meitenei, kuru uzaicinājis uz randiņu. Ja nevari samaksāt, tad sēdi mājās un par randiņiem Tev vēl ir pāragri sapņot. Paaudzies, nostabilzējies un mēģini vēlreiz. Es būtu lepna par dēlu, kurš spēj atpazīt dumju meiteni no gudras meitenes un spētu būt pietiekami stiprs, lai, veidojot ģimeni ar gudro, nekad neuzskatītu par normu sagaidīt no viņas dalību pusē no izdevumiem.
10.08.2016 18:45 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Turklāt man nav saprotams, kāpēc tik ļoti uztrauc meiteņu, kas neinteresē un neatbilst konkrēta vīrieša iedomātajam ideālās sievietes tēlam, prasības pret vīriešiem. Mani, piemēram, neinteresē, kādas prasības pret sievietēm ir vīriešiem, kuri mani galīgi nesaista.
10.08.2016 18:16 |
 
Reitings 433
Reģ: 06.12.2012
Roberts pats vairākās diskusijās ir teicis, ka ne tuvu nav ideāls, bet tas viņam neliedzot gribēt satikties ar perfekti skaistu, gudru utt. sievieti. Bet tad, kad tāda pati neideāla sieviete ar trūkumiem - kādi jau nu kurai ir - nosaka augstas prasības vīrietim, tad viņa ir par daudz no sevis sadomājusies un vajag nolaisties no saviem iedomu mākoņiem. Kas ir atļauts vienam, nav atļauts otram. Tiklab arī Tev var pārmest, kāpēc tiecies pēc kaut kāda iedomāta ideāla, varbūt tas, ko meklē un pēc kā tiecies, nav nemaz Tavs plauktiņš;-)
10.08.2016 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 1460
Reģ: 17.01.2013
Katra cilvēka dzīvē, ir astoņas šķautnes, kurās jāgust piepildījums un tikai viena no tām ir darbs. Kā tu piepildi sevi, savu dzīvi citās jomās? Kā tev ir ar sportu- vai tu rūpējies fiziski par sevi, savu formu?
10.08.2016 17:55 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
Domāju, ka te nav vērts strīdēties ar Robertu, katram savs vienmēr viedoklis pareizākais.:-D
Man tikai tā līdzvērtīgās partneres meklēšana atgādina joku (neatceros precīzi) - skaists, gudrs, bagāts, gādīgs, uzticīgs ir 5 dažādi vīrieši (šajā gadījumā sievietes). Bet nu vēlu, protams, atrast tādu. :-)
10.08.2016 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 1460
Reģ: 17.01.2013
Robert, tev vispār ir privātā dzīve??? Nopietni- tev vispār kaut kas ir, izņemot darbu? Tu to vien dari kā " mēries ar krāniņiem" - dzīve nav sacensības, ne jau tāpēc mēs esam uz šīs pasaules. Mums šodien seminārā pateica ļoti labu domu- vienīgais cilvēks ar ko tu vari salīdzināt sevi, esi tu pats- kāds biji vakar, pirms gada... Nav svarīgi kādi ir otra sasniegumi, varbūt kādas sievietes dzīvē lielākais sasniegums ir bērna laišana pasaulē, jo ārsti ir pateikuši, ka tā nekad nespēs, ne ieņemt, ne dzemdēt bērnu. Tu mēri sasniegumus pēc ļoti šaura kritērija un būtībā, liecies ļoti aprobežots, tieši dēļ sava redzējuma, jo vērtē cilvēkus, pēc maka biezuma un diplomu "kaudzes". Un es pat zinu, kāpēc- jo tev nekā cita vienkārši nav, tu neko citu cilvēkiem nespēj piedāvāt un šeit tu esi (Cosmo), lai paceltu savu pašapziņu un piepidītu savu tukšo personību- būtu labāk ar čaļiem tērgājis un "mērijies ar krāniņiem" starp viņiem, nevis nācis pie skuķiem, tomēr ticu, ka draugu tev nemaz nav.
10.08.2016 17:40 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Dionysus, jāpiekrīt, jo cik bieži esmu pamanījis, ka vīrieši ar kārām acīm lūkojas uz šķietami nepievilcīgām sievietēm tikai tādēļ, ka tām ir krāšņs make-up, īsi svārki un dziļš dekoltē. Lūk, to es nekad nesapratīšu! Manā izpratnē cilvēka ārējai pievilcībai ir mazs sakars (iespējams, nekāds) ar šiem atribūtiem.
10.08.2016 17:33 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Un īpašs ir jebkurš cilvēks. Arī sētniece, kontroliere un Rimi kasiere. Tas, ka šie cilvēki neietilpst kāda iedomātajās sociālajās virsitnēs, nepadara viņus par mazāk īpašiem vai vērtīgiem.

Cilvēki savā sociālajā saprāta nekur daudz no dzīvnieka neatšķiras. Kuram krāšņākas spalvas, skaļāka balss, vai lielākas krēpes ir īpašāks.
Un sabiedrībā gandrīz visi pievērš uzmanību viens otra ārienei un pēc tā vērtē cilvēkus.
Kapitālisma industrija pie tā vien tik strādā lai cilvēks vairāk pirktu lietas kuras viņu parādīs īpašāku nekā citi.
Tas kuršs ir īpašs, bez visam ārišķībām maz kuru interesē.
10.08.2016 17:29 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Vai Tu spēj saprast, ka rociņai, kura ir balta un tīra, cimdiņš var būt arī kāds, kurš strādā "netīrāku" darbu? Ne jau viss attiecībās grozās par un ap izglītības dokumentu un naudiņu, kas ieripo bankas kontā.
Neuztraucies! Kā būsi ievērojis, Cosmo vidusmērs ļoti labi lieto pieturzīmes. ;)
10.08.2016 17:26 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kaķis., cilvēka patieso skaitumu, pirmkārt, redzu viņa prātā, raksturā, un tam nav nekāda sakara ar ienākumiem vai amatu. Man žēl, ka tik daudzi pārprot mani.
Manā skatījumā prāts ir ļoti cilvēcīgs, jo tieši tas mūs atšķir no citiem dzīvniekiem.
10.08.2016 17:25 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Apple_pie, jau iepriekš minēju, ka vecāki un bērni - tā ir pavisam cita kategorija. Es mīlu savus vecākus, un man viņi ir un būs labākie, īpašākie pasaulē. Nekad neesmu vērtējis savus vecākus! Un ticu, ka viņi mīl mani tādu, kāds esmu, nevis vērtē.
Bet partneri - tas ir kas cits. Varam tos vērtēt, salīdzināt, mainīt, meklējot piemērotāko.
Nolo, esi man absolūti svešs cilvēks, bet manī simpātijas raisa jau, piemēram, Tava valoda. :-) Baidos, ka Cosmo.lv "vidusmērs" pat pieturzīmes neprot lietot, tādēļ Tu jau manās acīs esi par to augstāka.
10.08.2016 17:22 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
Tu visu mēri algā un naudā? Tevī ir kaut kripatiņa cilvēcības, labestības? Tu cilvēkos redzi kaut ko izņemot ciparu kontā un amata nosaukumu?
Ja godīgi, ceru, ka esi trollis. Ar tik nepatīkamu un aprobežotu cilvēku sen nav nācies komunicēt.
10.08.2016 17:20 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Kā ar ko? Ar savu būtību. Vai neesi pamanījis, ka ir cilvēki, kuriem ir vienkārši klikšķis? Pat nezinot, kur otrs strādā, kur dzīvo, ar ko nodarbojas brīvajā laikā.. un tad, kad iepazīst dažādās šķautnes, tad kļūst vienalga, kur strādā. Vai arī Tu domā, ka tikai cilvēkiem ar labu darbu var būt skaista personība? :)
10.08.2016 17:17 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
... ikrieiz, kad sastopu kàdu cilvēku, kam prasibas pret apkārtējiem ir sarakstītas milzīgā sarakstā, es nodomāju - a ko tāds cilvēks pats spēj sniegt?

Tieši to es domāju, sastopot nepamatoti iedomīgu sievieti.
Un īpašs ir jebkurš cilvēks. Arī sētniece, kontroliere un Rimi kasiere.

Jā, protams, šis cilvēks būs īpašs saviem vecākiem, bērniem utt. - par to nestrīdos. Bet ar ko viņš būs īpašs svešiniekam?
Otrkārt, kā Tu vērtētu, ja šis sētnieks dotos pie kāda darba devēja, pieprasot milzu algu, jo viņš esot "īpašs"?
10.08.2016 17:15 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.07.2016
Roberts I. - Es jau arī nekur nesaku, ka Tu būtu teicis, ka te visas ir viduvējības. Es tikai par sevi, pēc Taviem kritērijiem esmu viduvējība, parasts cilvēks. Un mani tas nekādi neaizvaino, jo es arī necenšos pierādīt, ka esmu kaut kas īpašs. :-D
10.08.2016 17:13 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Katrs cilvēks sev ir īpašs, vismaz veselīgā gadījumā viņam tādam jābūt. Un citiem viņa cilvēks būs tāpat visīpašākais, vienalga, kādu amatu ieņems. Man mana mamma ir visīpašākā, lai gan strādā gaļas veikalā. Kāpēc Tev ir tendence visu laiku cilvēciskumu, labās īpašības, sevis novērtējumu jaukt kopā ar to, kādu amatu ieņem un kas rakstīts izglītības diplomā?
10.08.2016 17:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits