Kopdzīve

 
Reitings 595
Reģ: 01.12.2015
Ar puisi esam kopā jau 4 gadus, un viņš negrib uzsākt kopdzīvi, kamēr es nestrādāju, un man nav ienākumu, jo negrib mani uzturēt. Pašlaik dzīvoju ar vecākiem, un nodrošina mani viņi.
Vai šāda puiša rīcība ir pieņemama? Jūs arī sākāt dzīvot kopā tikai tad, kad sākāt pelnīt?
08.08.2016 18:59 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Izskatās, ka šī diskusija ir nemirstīga. :-)
10.08.2016 15:54 |
 
Reitings 25
Reģ: 19.01.2015
Lasot Roberta un Rvis komentārus, domāju, vai tiešām normāls vīrietis ar pašapziņu teju katrā diskusijā censtos tik ļoti pierādīt vīrieša un sievietes vienlīdzību un nepieciešamību visus rēķinus dalīt uz pusēm? Man tas liekas tik nevīrišķīgi. Tā taču vīrietis tikai pazemo pats sevi. Ja nevarat vai negribat atļauties parūpēties par sievieti, tad nekladziniet par to visai pasaulei

es arī nesaprotu, KĀPĒC visai pasaulei jākladzina, ka esi NESPĒJĪGS!!! :-D
Es parasti pirmajā randiņā izmaksāju restorānu meitenei, saprotams, pēc tam sagaidu, ka viņa nākamreiz izmaksās man.

šādu brīnumu var tikai Cosmo izlaīt.... tāpēc es šeit ienāku.... ir tak' jāuzzina kaut kas jauns!!!! :D
10.08.2016 16:00 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Es tiešām lasu un nebeidzu brīnīties, kur atrodas šitādi skopuļi? Esmu pieradusi, ka jebkurš vīrietis kafejnīcā vai restorānā piedāvā izmaksāt - tajā skaitā brālēns, onkulis, vai vienkārši draugs. :-| Nemaz nerunājot par to, ka kāds sagaidītu, ka viņa sieva vai draudzene viņam uzsauktu pusdienas. (t)
10.08.2016 16:01 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kola, šeit iespējams iepazīties, satikties ar interesantām meitenēm. Neba jau visas ir NESPĒJĪGAS parūpēties par sevi un vēlas, lai vīrietis tās "adoptē" kā bērnu.
10.08.2016 16:03 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es tiešām lasu un nebeidzu brīnīties, kur atrodas šitādi skopuļi? Esmu pieradusi, ka jebkurš vīrietis kafejnīcā vai restorānā piedāvā izmaksāt - tajā skaitā brālēns, onkulis, vai vienkārši draugs

:) Tas pats.
Labāk tad jau katrs par sevi un adios uz mūžu
10.08.2016 16:04 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Es nezinu kā dara jūsu paziņas, bet mans vīrietis vienmēr kafejnīcā izmaksā arī savai mammai un māsām. Un nē, viņas nav nespējīgas, vienkārši viņš ir pieklājīgs pret savu ģimeni. :-|
Tāpat mans tēvs kafejnīcā izmaksās ne tikai manai mammai, bet arī mammas draudzenei, ja tā pievienosies, vai arī izmaksās sava brāļa meitām, viņu mazajām nopirks saldējumus, tur kādu lelli, grāmatiņu utt. Godīgi sakot, man ir kauns, ka jebkuras materiālas rūpes par sievieti (vai tā būtu sieva vai radiniece) tagad tiek uztvertas tā kā rūpēšanās par invalīdi. :-|
10.08.2016 16:11 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Uzjautrinoši ir tas, ka daudzas vidusmēra sievietes uzskata ir īstas "femme fatale". :-) Īstenībā ar vidusmēra sievietēm ir pilna pasaule, tādēļ nesaprotu, kādēļ vīrietim būtu īpaši jāsatraucas, ja "pamājat viņam uz neatgriešanos". Manuprāt, gaidīt īpašu attieksmi pret sevi var tikai īpašas sievietes (izcili gudras, skaistas, veiksmīgas), bet tādām diez vai uztrauc daži euro.
10.08.2016 16:14 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Roberts.I, nu es rēķina apmaksu kafejnīcā uzskatu par normu, nevis īpašu attieksmi. Un pēdējos gados neatceros nevienu vīrieti, kurš nebūtu piedāvājis to samaksāt. :-D
10.08.2016 16:18 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
blackpoetry- ir arī sievietes kurām nepatīk ka vinām izmaksā, jo tad pašas jūtas nevarīgas. Mans brālis ir randinojis ar tādām. Plus pašas piedāvā izmaksāt, ko viņs reizēm ari atlāva. Tapēc sievietes ir dažādas.Ne visas izmanto viriesu kā slaucamus naudasmakus.
Tāpat arī mana mamma stāstija ka vienreiz ar savu bosu kurš ir loti turīgs, ēdā dārgā restorānā un viņi bija pasūtijuši dārgus ēdienus un vinai palika tik neērti ka vinš tā tērejas uz vinu, ka pati piedāvāja samaksāt par sevi, bet viņš nelāvā.
10.08.2016 16:22 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
blackpoetry- ir arī sievietes kurām nepatīk ka vinām izmaksā, jo tad pašas jūtas nevarīgas.

Protams! Bet tad tādām nevajag arī izmaksāt, kur problēma?
10.08.2016 16:23 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Roberts.I, nu es rēķina apmaksu kafejnīcā uzskatu par normu, nevis īpašu attieksmi. Un pēdējos gados neatceros nevienu vīrieti, kurš nebūtu piedāvājis to samaksāt.

Es pilnīgi piekrītu, ka tā ir vienīgi pieklājība attiecību sākumā, tomēr man šķistu, maigi izsakoties, nedaudz savādi, ja turpmākajā attiecību gaitā tikai viens no partneriem segtu izdevumus par kopīgo atpūtu.
10.08.2016 16:27 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Uzjautrinoši ir tas, ka daudzas vidusmēra sievietes uzskata ir īstas "femme fatale". Īstenībā ar vidusmēra sievietēm ir pilna pasaule, tādēļ nesaprotu, kādēļ vīrietim būtu īpaši jāsatraucas, ja "pamājat viņam uz neatgriešanos".

Ak, Tev nav apnicis visu laiku runāt par viduvējībām? Tev, cik skatos, kāda trauma.
Un katra sieviete sevi uzskata par īpašu, laikam Tev tas būs atklājums. Bet nu runa nav par to, ka kāda sēž un tēlo ledus karalieni, ar degunu bakstot mākoņus. Uzjautrinoši tieši ir tas, ka tik superīgs vīrietis kā Tu spriež par tādām viduvējībām kā mēs šajā vidusmēra forumā. Un īsts vīrietis, aicinot sievieti uz randiņu, jau esot izdalījis viņu no pūļa un savās acīs padarījis par īpašu. Protams, turpmākais lielā mērā ir atkarīgs no sievietes, viņas uzvedības un audzināšanas...
Bet Tu, kā nevidusmēra vīrieties, kaut kā izklausies pārāk aizvainots, ka kāda Tev tik viegli varētu pateikt adios. Un spriežot pēc Taviem randiņu atstāstiem, tādu nav maz
10.08.2016 16:31 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Ja jau skatās no dzimumu līdzvērtības tad atšķirības kur maksā par restorānu vai kafejnīcu nav.
Gan vīrieši gan sievietes, mūsdienās var pelnīt līdzvērtīgi un iespējas sasniegt līdzvērtīgus ienākumus ir abiem dzimumiem.
No ētikas un pieklājības puses ir pieņemts ka to dara vīrietis. Bet šīs ieradums, diemžēl, pakāpeniski izzudīs.
Viss pasaulē iet uz to ka pēdējos 100 gados sociālās un materiālas atšķirības starp dzimumiem tiek likvidētas ( par ko daudzas sievietes ir cīnījušās)
Katrā nākamā paaudze mainās un ar laiku attieksme - kurš kuram ko uzsauc un kurš ko izmaksā arī ies zudumā.
10.08.2016 16:31 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Roberts.I, nu bet tad nesedz, brīva valsts. Bet nevajag iedomāties, ka rēķinus apmaksā tikai hercogienēm, VIP personām, vai politiķēm. :-D Rēķinu apmaksa vīrietim tur, kur dzīvoju es, ir norma. Protams, neviens sievietei neaizliegs rēķinus maksāt, ja viņa to gribēs, bet viesmīļi rēķinus nesīs vīrietim, un labās iestādēs rēķinu apmaksa vīrietim ir tikpat pieņemta norma kā ēšana ar galda piederumiem, nevis rokām. Tieši tāpēc arī labās iestādes dod sievietēm ēdienkartes bez cenām. Pieklājība prasa rēķinu apmaksāt vīrietim. ;-)
10.08.2016 16:31 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Roberts.I, nu bet tad nesedz, brīva valsts. Bet nevajag iedomāties, ka rēķinus apmaksā tikai hercogienēm, VIP personām, vai politiķēm

Un tikai visvisvisīpašakājām (un vēlams, pēc Roberta domām).. Turklāt, vīriešu jau arī netrūkst ;)
10.08.2016 16:33 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
meksikanka, es vēl sasmējos par Roberta komentāru, ka tās VIP personas jau euro nepievērsīs uzmanību. :-D Un tagad iedomājamies, ka uz radiņu ierodas tā skaitā, inteliģentā, bagātā, interesantā VIP persona, bet pretī sēž Roberts, kurš vakaru noslēdz ar lūgumu savu rēķina daļu apmaksāt pašai. :-D
10.08.2016 16:38 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Un katra sieviete sevi uzskata par īpašu, laikam Tev tas būs atklājums.

Bet kāds tam iemesls? Es tiešām nesaprotu objektīvu pamatojumu šim uzskatam. Vai tiešām sieviete nespēj kritiski palūkoties spogulī, savos izglītības dokumentos un amata aprakstā un salīdzināt redzēto ar sev zināmo cilvēku atbilstošajiem parametriem?
Un īsts vīrietis, aicinot sievieti uz randiņu, jau esot izdalījis viņu no pūļa un savās acīs padarījis par īpašu.

Tad jāsecina, ka vai nu neesmu īsts vīrietis, vai arī manā apkārtnē ir visai daudz īpašu sieviešu. Redzi, es nodalu attiecības no vienkārša randiņa patīkama laika pavadīšanai. Otro gadījumu neuztveru par ko ievērības cienīgu.
10.08.2016 16:41 |
 
Reitings 428
Reģ: 05.02.2015
A kāpēc sevi būtu jāsalīdzina ar citām? Tev vecāki, tuvinieki nekad nav teikuši, ka tu esi vislabākais un mīļākais, jo gluži vienkārši tas esi tu? Izskatās, ka te cilvēkam ir nopietnas problēmas ar pašvērtējumu un sevis mīlēšanu, tāpēc arī citi tiek mērīti, svērti un vērtēti.
10.08.2016 16:51 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Robert, un ar ko īpašu tu esi izcēlies? Esi uzsācis veiksmīgu starptautisku biznesu? Darbojies zinātnē un izgudrojis kādu inovāciju? Esi ieguvis izglītību kādā no Ivy League League vai Russell Group skolām? Esi veicis ieguldījumu pasaules attīstībā? Esi partneris kādā no City big 4?
Vai tomēr lielākais sasniegums ir prātuļojumi cosmo un citu cilvēku noniecināšana?
10.08.2016 16:56 |
 
Reitings 1868
Reģ: 25.05.2014
Kaķis., vecāku un bērnu attiecības ir pavisam cita kategorija: bērni un vecāki ir saistīti. Mums ikvienam ir tikai divi vecāki, kamēr partnerus izvēlamies brīvi, tādēļ varam tos brīvi vērtēt, meklējot mums piemērotāko, turklāt arī paši tiekam vērtēti.
Sevi jāsalīdzina ar citiem, lai gūtu priekšstatu par savu "vietu" sabiedrībā. Citādi varam piedzīvot traģikomiskas situācijas, piemēram, kā daudzi mūsu "dziedātāji", kas sevi uzskata par slavenībām, lai arī viņu sniegums ir vienkārši briesmīgs.
Sevi es mīlu pat ļoti. :-)
10.08.2016 16:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits