lost in baby clothes

 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
help!!!
es izveidoju atsevisku diskusiju, jo ceru, ka neesmu vieniga un iespejams viedoklu bus daudz, es vismaz ceru!!
esmu gaidibas un velos sakt iepirkt nepieciesamas drebites pirmajiem trim menesiem!!
izpetiju visadus sarakstus un listes, bet to ir tik daudz un dazadu un esmu galigi apjukusi, nezinu ari ka ar izmeriem, jo mes ar viru esam 178 gari un pec videja berninam ari vajadzetu but lielakam ka videjais!
padalisos ar savu listi, veletos dzirdet jusu viedoklus vai ir ok, ko pamainit utt, ka ari protams kur pirkt, kadi materiali labak utt!!
bebiti gaidu uz oktobobra vidu un bus puika!!
tatad:
7 body ar garam rokam
7 pidzamas ar pedinam
7 pari zekisu
6 komplektini ( 3 bikses/legingi un 3 jacinas)
2 cepurites
un tad jautajums par pirmo komplektinu, ko tur vajag?
1 bodys ar garam rokam vai isam?
1 jacina un 1 bikses vai vienu kombinsoninu bez pedinam
1 cepuriti
1 pari zekites
un laikam jau ar 1 pari cimdinu
mums jau ir atdots ziemas kombinsosn ko likt ratos vai ejot ara, bet domaju varbut majas brauksanai vajag ari sedzinu, kurai cauri var iespardzet auto benki
ka ari jautajums par
CIK pamperus?
Cik dvielisus vai mediciniskos paklajinus?
ko vel?eh....
zinu, zinu, varbut man vajadzetu pagaidit un iziet cauri visiem sgatavosanas kuriesm, jo tur jau noteikti ari vel stastis, bet es gribu sakt iepirkt ari del financem,lai nav tiesi pirms baigais birums!!
Paldies visam, kuras var palidzet ar ieteikumiem un padomiem!!
P.S. es loti skatos uz materialiem, gribu, lai ir dabigi un miksti!!
07.08.2016 15:44 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Vatsons - šausmas, nevaru pat iedomāties kā tas ir, ka līdz asinīm. :(
Es pirmās nedēļās nevilku bikses/legingus mazajai, kamēr nabiņa kaut cik sadzija. Mazā piedzima 50cm (mēs ar vīrieti esam īsi cilvēciņi 160cm un +/- 175cm :D), lielākoties bija 56 izmērs, bet dažas drēbītes 50-52izmērs. Tagad tikai sāk izaugt no 56cm drēbītēm (2 mēneši). Mēs tikai pirms nedēļas pārgājām uz 2.izmēra Huggies elite soft.
07.08.2016 21:27 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
Hummingbird
nu jaa mans atgruuda visu laiku, meita nee, bet delinjsh gan. Paeda pa nakti, 3 h vareju stavet ar vinju uz rokaam gaidiit atrauguun kad naacaa, tad no sirds :-)
07.08.2016 21:32 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Storyesmu kko tādu piedzīvojusi ar māsas bērniem,tas nav nemaz tik forši,tad vajag ļooti daudz drēbju :D
Man lkm ļoti noveicās :)
07.08.2016 21:47 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pirmkārt, vēlējos apsveikt:) Otrkārt, man šķiet, ka esi nedaudz aizrāvusies ar drēbīšu skaitu. Es pirktu 56.izmēra drēbes, ne mazākas. Un es ciest nevaru kopējās pidžammiņas, šķiet ļoti neparocīgas, bet citām mammām patīk. Reāli jau bērns pārsvarā guļ pirmos mēnešus un vairāk par autiņbiksītēm+bodiju nevajag. Un man jau šķiet, ka kādi 2 bodiji garām rokām, 2 bodiji īsām rokām un 3 bikses ar plato gumiju ir vairāk nekā pietiekoši, vēl arī 5 pāri zeķīšu, tas arī viss. Ja ir kombinezons, nevajag sedziņu. Cimdiņus pirktu tikai tad, ja kombinezonam nebūtu "iestrādāti iekšā", jo man pēc dzemdībām ārsti lika mazajai cimdiņus ņemt nost, lai attīstās. 2 reizes sev ieskrāpēja, bet tad likās mierā. Zeķes arī bērnam esmu vilkusi tikai ārā ejot, mājās tās vispār nelietojam. Autiņbiksīšu skaits standartā ir 24 (3 dienām), bet es mainīju biežāk, tāpēc man kādas 30+ bija. Stradiņos un BKUS ārsti man neieteica Pampers kā pirmās autiņnbiksītes, kā arī Huggies slapjās salvetes. Vēl arī dienā ņemtu vismaz 3 H2O necaurlaidīgos paladziņus 30x60.
07.08.2016 21:54 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Starp citu, es dievinu šīs George biksiņas, velku gandrīz katru dienu! Ne jau sev, protams. :-D

Ā un ar skaitu, mums arī atdeva drēbītes lielos kvantumos, bet no komplektiņiem velkam tikai kādus 4, pārējie gaida, kad paliks par mazu.
07.08.2016 22:00 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
paldies, meitnes ar pieredzes dalisanos!!!:)
paldies par atgadinajumu par nabinas sadzisanu un par iespejamo piena atgrusanu!!
bet ka tad ir, videji, var kalkulet vienreiz diena mainit vai vismaz divas!? zinu, ka atkarigs no bebisa, bet, ja nemu tik, piemeram, 3 bodijus ar garam rokam, divas pidzamas, divus isos bodijus un divas jacinas, divas bikses, tad reali, vairak vai mazak, jamazga viss pec trijam dienam!! isteniba, jau ir ok, tto tau jau reali drebes ari mazgaju!!:) jutos totaly lost!! kas man sis dienas!!!:D
man dzemdibu nama ir teikts nemt cetrus dievilisus lidzi, man liekas baigi daudz, bet varbut ta ari ir!!
un kada var ielikt to autinus, jo es isti nezinu, ko jus ar to domajat!
08.08.2016 12:16 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Kādus autiņus - vienreizējos?
08.08.2016 12:52 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
var kalkulet vienreiz diena mainit vai vismaz divas!?

Man sanaak 2-3 reizes dienaa, bet tas ir ar piena atgruushanu, citaadi pietiek 1x dienaa nomainiit.
08.08.2016 17:14 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par skaitu un apģērba veidiem neko neminēšu, tas tik tiešām ir ļoti individuāli (gan mammai, gan bēbim), bet varu ieteikt skandināvu ražotāju Joha. Viņiem ir gan organiskās kokvilnas, gan vilnas apģērbi, nu tik, tik labi!
08.08.2016 17:17 |
 
Reitings 1
Reģ: 22.08.2021
That was a very pretty clothes at there but I need some good clothes like https://xxxtentacionmerch.net/category/hoodies/ that also available in a affordable price as well.
22.08.2021 00:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits