kaut ko jaunu?

 
Reitings 71
Reģ: 07.05.2015
Sveikas!
Draugs vēlās izmēģināt kādu jaunu frizūru, pietam lai es iesakot viņam kādu frizūru, ko meitenes sauc par 'hot', tākā man nav idejas varbūt Jūs varat, ko ieteikt? Viņam ir tādi tumši un biezi mati.
Nezinu gan vai tādiem puišiem piestāv sabužināti mati, bet padomus uzklausīšu :-D
04.08.2016 18:13 |
 
Reitings 615
Reģ: 19.05.2014
Kad sagāju ar savu draugu, viņam bija nodzīti mati ( 1 mm- 3mm), tā kā mana vājība ir vīrieši ar ļoti īsiem matiem, priecājos. :-D Ta viņš viņus turpinaja regulāri " īsināt" līdz kādā brīdī palaidās un ataudzēja kādus pusotru cm. Liels bija mans pārsteigums, kad izrādījās, ka mans mīļotais ir čirkains. Nu, ne ļoti, bet mazliet :-D:-D labi, sauksim viņu par lokainu. :-D:-D
05.08.2016 13:15 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Vispār nekad nesapratīšu viriesus ar gariem matiem. Man tas liekas looti sieviškīgi un uzskatu ka vīrietim gariem matiem nevajadzētu būt.

Es pa pusei esmu konservatīvs, bet reizē arī alternatīvs.
Kā zināms tad īsi mati vīriešiem parādījušies tikai pēdējo gadsimtu laikā. Agrāk pamatā visiem vīriešiem bija gari mati. Tāpēc lai nu ko, bet neuzskatu, ka gari mati ir sievišķīgi, ja piestāv + ir attiecīgs stils. Piemēram gari mati noteikti nepas ar urlu stilu.
Bet piemēram rokeru/metālistu, pat folk stila piekritēju vidū gan sader.
Šī frizūra nekad neiziet no modes

Taisnība, bet tikai ja ir attiecīga seja/galvas forma. Lielākoties ja ir noskūti mati izskatās pēc bandīta.
Platinum es esmu tievs, garš. Pa pusei alternatīvs (klausos to mūziku). Bet lai nu ko, bet gļēvs es neesmu! Māku sevi aizstāvēt!
samts nekad neesmu teicis, ka esmu vīrišķīgs. Esmu pa pusei gan tāds, gan tāds.
Un atvaino, bet vai tu esi stulba? Kas mani uzskata par geju? Bijušie kursabiedri?
Es tev paskaidrošu kāpēc visticamāk mani uzskatīja par geju: Visticamāk tāpēc, ka man nebija draudzenes + miesasbūve man ir sievišķīga (esmu ļoti tievs), + esmu kluss/noslēgts
Pēc izskata/uzvedības noteikti neviens nedomātu tādas stulbības, jo tajā laikā man ierasta parādība bija vismaz 1 nedēļas bārda, pumpas.
Kā zināms tad geji tieši pretēji rūpējas pārmērīgi par izskatu.
Nu neviens vīrišķīgs vīrietis nesēž cosmo un netarkšķ kā bāba par epilatoriem, frizūrām, sejas krēmiem utt. Jā, sevi kopt vajag, bet to nav jāiztirzā ar citiem. Īsti vīrieši pucējas mājās pa kluso.

Kļūdies, džeki savā starpā frizūras gan pārspriež, tas tā.
Izanalizēšu: esmu pēc dabas ļoti spalvains + pastiprināti svīstu. Kopš nodzinu kājas, vismaz svaigāka sajūta. Nav tā nemitīgā sutoņa. Uzaudzē tādu mežu un pastaigā pa vasaru, redzēsim ko tad tu teiktu.
Frizūras - tas ir stils. Agrāk nepievērsu stilam vērību, tagad sāku izkopt. Neesmu vairs sīkais, vajag izskatīties labi jo strādāju veikalā. Agrāk bija parastā militārā frizūra,ar kuru izskatos pēc zagļa. Tāpēc laikam man apsargi ir piesējušies vairākas reizes.
Jāizskatās civilizēti, ne pēc noziedznieka, ja tu strādā veikalā. Tāpēc nekā slikta nesaskatu, ka te iesaistos.
Sejas krēmiem? Ko tu tur murgo? Nekad neesmu neko par sejas krēmiem komentējis, tādus nelietoju. Tu varbūt domā to sejas tīrāmu līdzekli pret pinnēm? Kas tur slikts, ja painteresējos par to? Kopš lietoju, metas minimāli.
Šajā paša forumā jūs rakstāt kādi vīrieši ir fuj, bet kad es gribu elementāri likvidēt šos fuj, tad redz nedrīkst šeit prasīt padomu pa tādu līniju. Uzreiz neriktīgs. Nav kaut kā dīvaini?
Man ir pilnīgi vienalga, ko tu par mani domā. Kaut vai, ka esmu gejs (lai gan ne tuvu, šeit pat esmu iemantojis geju nīdēju slavu:-D ).
Nepatīk, ka džeki izmanto šo forumu? Rakstāt administrācijai, lai uzliek, ka tikai sievietes drīkst te reģistrēties. Tad pametīšu šo portālu.
05.08.2016 20:29 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Ak jā, gandrīz aizmirsu...ja gadījumā es izdomāju audzēt līdz pleciem matus. Ar ko vīrieši sasien tos matus? Vnk astē, ne to man bun.
Esmu redzējis staigājam ar sasietiem, bet neesmu pētījis ar ko tur sien. Auklu? Ne jau ar sieviešu matu gumiju...
05.08.2016 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 23.03.2011
Jēziņ!!! :D :D Lai tev veicas... ;)
05.08.2016 20:42 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Agrāk bija parastā militārā frizūra,ar kuru izskatos pēc zagļa. Tāpēc laikam man apsargi ir piesējušies vairākas reizes.
Jāizskatās civilizēti, ne pēc noziedznieka, ja tu strādā veikalā.

Mans vīrietis strādā par ražošanas daļas vadītāju un viņa nav matu, gluži tāpat kā firmas īpašniekam- kas tur necivilizēts? :O Nevienā brīdi viņam (manam vīrietim) nav darbā radušās problēmas matu neesamības dēļ.
05.08.2016 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
*viņam
05.08.2016 21:08 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Naomi* man īsi mati pataisa par noziedznieku..ne es viens to saku. Citi arī teikuši, ka izskatos pēc bandīta ar tādu frizūru. Mana seja, ausis nav atbilstoša priekš īsajiem matiem.
Visticamāk, tavam vīram piestāv. Piemēram manam tēvam arī labi izskatās, bet ne man...es jau labprāt staigātu ar tādu, nav pat jāķemmē:-D
Ja nav frizūra pie vainas, tad ko tie apsargi tieši uz mani glūn darbā?
Tāpat esmu bijis praksē Maxima. Mēs tur bijām vairāki džeki. Visi aktīvie, es vairāk klusais, malā stāvētājs.
Bet vienreiz ejot mājās tieši mani apsargs savāca, izkratīja.
Šobrīd darbā divi apsargi (pārējie nē) arī vienmēr tā aizdomīgi uz mani skatās...lai gan ne es zogu, ne slinkoju.
Vnk īsi mati nav priekš manis. Ar vidējiem labi izskatos:-)
05.08.2016 21:16 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
P.S. Atcerējos vel vienu gadījumu. Vienā citā prakses laikā, caurlades dežurante vienreiz man lika attaisīt kurtku lai pārliecinātos, ka neko nenesu laukā, a citiem nē:-D
05.08.2016 21:19 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Likteņa vēstnesis Piestāv, nepiestāv- viņam nav izvēles, jo vienkārši matu nav! :D
Un jā, piekrītu, ka ir cilvēki, kuriem galīgi nemaz nepiestāv, ka nav matu, tāpat kā ir vīrieši, kam galīgi nepiestāv gari mati, principā, vīriešiem, tāpat kā sievietēm, ir frizūras/matu griezumi, kas piestav un kas nepiestāv. :)
05.08.2016 21:22 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Nu uz vecumu mazliet citādi, tad izvēle nav:-D
Es piederu pie tiem kuriem nepiestāv īsi:-/ Par garajiem nezinu...neesmu nekad audzējis.
Zinu, ka piestāv vidēji, bet nu man ātri mati aug, tāpēc vienmēr tika griezti īsi lai nav tik bieži jāgriež. Patīk šī brīža undercut, bet sanāk tad katru mēnesi iet uz frizētavu.
Lai vai kā, ne par mani šī tēma, bet gan par tēmas autores drauga hot frizūrām.
05.08.2016 21:29 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Viss ir atkarigs no drauga dzīves veida. :-)
05.08.2016 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Ha-ha vecums :D mati viņu sāka pamest, kad tikko bija iekāpis divdesmitgadībā! :D ar katru gadu paliekot ar vien šķidrāki... 24 gados jau vairs nebija ko... Nācas griezt pavisam nost! ... Nu neko, tagad 27 gados, diez vai kāds atceras viņu ar matiem. :D ... Ieraudzītu matainu- sabītos! :D
P.S. Tēvam arī matu nav, tā k gēni vienkārši tādi.
05.08.2016 21:57 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016

Tiešām šķērmi salds :-D
Pašai patīk, kad draugam īsāks pie sāniem un pa vidu mazliet garāki mati, bet viegli viegli ieveidoti ar fēnu atpakaļ (l) Vīriešu dēļ pat iztērēšu diennakts limitu :-D
05.08.2016 22:24 |
 
10 gadi
Reitings 1482
Reģ: 17.01.2013
Stethems tajā bildē neizskatās ok, bet vispār viņš ir dikti smuks! (l)
05.08.2016 22:28 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Ok, no nesacukurotajiem variantiem, šis ir labs, bet ne visiem piestāv, man piemēram ne :D
05.08.2016 22:30 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Rvis tev kāda sejas forma? Tava ieliktā jau +/- visiem būtu jāder. Nav nekā tāda specifiska. Tāda standarta.
Jā, Stethemam piestāv pliks pauris.
05.08.2016 22:34 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Likteņa vēstnesis- Man ir kaut kas starp apalu un kvadrātveida :D man piestāv un labi izskatās kad sānos ir loti, loti īsi un augsā garāka un priekšā neliela čolka ieveidota. Sis griezums piestāv ovālas sejas ipasniekiem.
05.08.2016 22:37 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Skaidrs. Tad jau tev tā pati undercut frizūra ir kas man. Tikai manā gadījumā 0,6 cm gar malām tika atstāti (tagad jau atauguši) un pa vidu gari + čolka līdz uzacīm.
Pamatā undercut visiem labi piestāv. tava ieliktā frizūra senāk man arī bijusi. Tikai garāki mati. Neteikšu, ka slikti, bet sliktāk par šī brīža.
Bet tā ir katram ir savādāka tā seja.
Autorei: Nevari ielikt līdzīgu bildi (sejas formu) kāda ir tavam draugam?
05.08.2016 22:46 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Jāsaka, ka viss ir atkarīgs no cilvēka un sejas formas. Kas vienam piestāvēs un izskatīsies labi, citam var nepiestāvēt un izskatīties stulbi un komiski.
Ja runā par patīk/nepatīk, tad pati priekšroku dodu garmatainiem vīriešiem, tāpēc mani nebeidz pārsteigt tās pērles, kuras šāda tipa diskusijās reizēm var atrast - kādam liekas, ka garmataini vīrieši acumirklī skaitās sievišķīgi, kādam šķiet, ka nekārtīgi un nevīžīgi, vēl kāds vispār nāk klajā ar domu, ka garmatainie ir gļēvuļi un nespēj aizstāv ne sevi, ne sievieti. Tie stereotipi mūsu sabiedrībā nereti ir tik šausmīgi, ka nevar saprast - smieties vai raudāt.
Par laimi, man gadījies sastapt tikai un vienīgi vīrišķīgus, spēcīgus vīriešus, kuri ar saviem garajiem matiem vēl vairāk izceļ savu pievilcīgo brutalitāti un spēku, kuram pateicoties, blakus esošā sieviete var justies kā aiz dzelzs mūra. Jāsaka gan, ka starp īsmatainajiem tādus tipāžus tik bieži nav gadījies sastapt. Katram savs. Es nekad nespētu nopietni uztvert vīrieti, kurš fēno vai ar dažādiem līdzekļiem ieveido savus matus.
05.08.2016 23:13 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Ir vīrieši, kam so so garie mati, bet tad ir tie "viking" tipa, vai arī tādi kā Joe Manganiello, kuriem piestāv gan īsi, gan gari (l)
Kāpēc vīrietis nevar izmantot fēnu, Ophelia? :-|(t)
05.08.2016 23:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!