Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārdodu no sava skapja

 
Reitings 14
Reģ: 31.01.2015
Nolēmu izrevidēt skapi, cik noprotu, tad ir ok ar to te padalīties..?
Te mans atverskapi links: http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=38060http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=38060
1. Jauna Ax Paris Bodycon kleita € 13, pilna cena veikalā - eur 42, kleita jauna, vēl iepakojumā, ne reizi nav vilkta, pirkta UK.

2. Jaunas nude ādas kurpes € 17, zeltīti papēža un purngala rotājumi. Pirktas UK, ne reizi nav vilktas.

3. Jaunas Ravel ādas kurpes € 22. Pilna cena veikalā - eur 65, kurpes pirktas UK, ne reizi nav vilktas, oriģinālajā iepakojumā.
4. Lipsy kleitiņa ar rotājumiem € 9, vienreiz tikai sanāca uzvilkt, likās par īsu priekš manis. Pirkta UK. Oriģinālā cena eur 39.
5. Replay Jenpez džinsi jauni € 22, izmērs W25 L32. Birkas esmu noņēmusi, taču ielīst džinsos nespēju, - tā kā ne reizi reāli nav vilkti. Replay veikalā tādi jauni maksā ap eur 170. Arī šie ir pirkti UK.
6. Carvela Kurt Geiger sandales jaunas, € 24. Pilna cena veikalā bija kādi eur 90. Ne reizi nav vilktas, vēl joprojām atrodas Kurt Geiger kastē, pirktas UK.
7. Miss Sixty džinsi € 20, W25 izmērs. Gandrīz kā jauni, uzvilku labi ja pāris reizes, bet nu palikuši par mazu. Pilnā cena veikalā eur 160. Arī šie ir pirkti UK.
8. Vintage ādas soma € 11, Jocasi London. Praktiski jauna, esmu lietojusi vien labi, ja pāris reizes - nav apģērba, pie kā piestāvētu. Soma ļoti ietilpīga. Pirkta UK.
9. Mango soma € 5, ļoti ietilpīga.
10. Jauna Aztec kleita € 5, ne reizi nav vilkta, diezgan gara.
utt... bildes manā atver skapī
11. Zamšādas zābaciņi €10, vienreiz vilkti, - made in Italy, pirkti River Island, UK. Rakstīts, ka 37 izmērs, bet es teiktu, ka 36.5 drīzāk. Man nedaudz par mazu.
12. Diesel džinsi €12, pāris reizes vikti, man tomēr par mazu. Diesel veikalā maksā eur 115. Pirkti UK. Izmērs W26, garums L34, bt tā kā man bija par garu, tad gali ir atšūti, taču nav nogriezti, tos var viegli atārdīt.
13. Jauna velveta kleita € 5, ar mežģīni muguras daļā. Īsa un seksīga, bet man tomēr par īsu. Pirkta UK.
14. Jauna ādas josta € 3, aptuveni 85-95 cm gurnu apkārtmēram, pirkta UK, kaut kur Londonā, neatceros, kur tieši. Vienīgais tika atzīmēts un izdurts jauns caurumiņš šaurākiem gurniem, tomēr tā arī ne reizi neuzvilku.
15. Dune sandalītes € 5, pirktas UK, sanāca minimāli uzvilkt, jo man par šauru tomēr.
16. Maxi kleita leoparda rakstā €4, tikai vienreiz vilkta. Pirkta UK.
25.07.2016 16:33 |
 
Reitings 14
Reģ: 31.01.2015
up :)
25.07.2016 23:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)