Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vidusskolas Rīgā

 
Reitings 6
Reģ: 02.01.2016
Sveikas! Lieta tāda, ka dažādu personisku apstākļu dēļ esmu izdomājusi mainīt skolu. Šogad iešu 12. klasē un neesmu no Rīgas, tāpēc ļoti svarīgas ir kopmītnes, iespējams, tur tā problēma. Papētīju dažādu vidusskolu interneta mājaslapas, tomēr konkrēti līdz kuram datumam ir iespēja pieteikties, vai vispār klasē būs brīva vieta utt.- neizpratu. Varbūt esmu nokavējusi jau visus pieteikšanās termiņus.:-(
Būtībā sekmes ir labas- diemžēl, izņemot eksaktos priekšmetus. Ģimnāzijas īpaši tomēr kaut kā neinteresē, bail, ka nepavilkšu, jo iepriekš mācījos mazpilsētā :-D
Vēlos zināt jūsu domas- vai vēl ir iespējas kaut kur pieteikties, un ja tā, tad kādas v-skolas ieteiktu jūs?:-)
P.S. Un, lūdzu, bez kritikas utt, jo šobrīd esmu izmisuma stadijā un neko īpaši nespēju aptvert :-D
24.07.2016 17:52 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Cik man zināms kopmītnes ir 49. vsk un Āvģ, par citām nav dzirdēts. Cik reāli ir tagad tikt iekšā kādā no skolām, neviens nepateiks, zvani skolas vadībai un interesējies. Iesaku nebaidīties no ģimnāzijām, Āvģ, piemēram, ir arī sava veida humanitārais (literatūras) novirziens.
24.07.2016 18:23 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Zvani abām ninētajām skolām ar kopmītnēm, ja tagad saka nē - pazvani augusta pēdējās dienās. Gan jau kāds būs pārdomājis un tev vietiņa atradīsies. Ja ne, nu tad neko.
24.07.2016 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits