Bērnišķīgi vīrieši

 
Reitings 33
Reģ: 01.01.2016
Kāds ir jūsu viedoklis par vīriešiem, kuri savos 30 gados uzvedas kā 17 gadīgie tīņi? Spēlē datorspēles visu dienu, skatās multenes un fantastikas, kopumā uzvedas samērā nenopietni.
12.07.2016 17:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Štanks Ai nē, tas galīgi neinteresē, vismaz ne pagaidām. Vecais tieši piesaistīja :D
19.07.2016 11:08 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Ui, ku nu visas kritiskas palikušas. Tad jau labāk vienai otru Cosmo forumā aplikt. Šai nodarbei gan vai augstāku intelekta līmeni.:-D
19.07.2016 11:08 |
 
Reitings 5637
Reģ: 06.11.2013
Drīz, pavisam drīz.... :D
19.07.2016 11:05 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ja jādala cilvēki grupiņās, tad man datorspēlētājiem ir divu veidu grupas - tādi kuri spēlē agresīvas un trulas slēpes, kur skraidelē apkārd, šaudies un iznīcini visu pa lielam. Tad otrajā grupā tomēr ir domāšanas, puzļu un stratēģijas spēles kur tomēr ir ļoti jāpiedomā lai izprastu puzli, norādes un vienkārši neizdarītu nepareizu gājienu kas var novest pie - game over.
Tie kas spēlē fermu un candycrush nav geimeri.
19.07.2016 10:26 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mēs ar draugu mēdzam nosēdēt reizi mēnesī brīvdienas kā zombiji pie datora :D Spēlējot vai nu viens pret otru, vai abi kopā pret citiem misijas warcraft/left4dead vai kādā citā spēlē.
Draugam mūža mīļākā spēle ir fallout kolekcija, pilnīgi never izturēt ka 4 daļu dators nevar pavilkt. Mani atkal piesaista visa veida stratēģijas spēles ar pilsētu būvēšanu un attīstīšanos. Pašlaik esmu iemīlējusies vienā spēlē kuru diemžēl laikam vel kādu laiku nedabūšu izmēģināt -No Man's Sky. Šī spēle piesaista jo tur ir uzprogrammēta sistēma tā, ka pat visas reālās dzīves laikā nav fiziski iespējams izceļot visu spēles karti. Spēles galvenā doma ir vienkārši izpētīt planētas, kur katra planēta ir savādāka. Tā ir online spēle, bet iespēja satikt kādu citu cilvēku ir ļoti maza. Ļoti patīk spēles ideja un tiešām gribās redzēt kāda tad viņa ir darbībā.
Vel viena spēle kas mani ļoti fascinā, vai tiešāk konsole ir - Oculus Rift. Tā jau ir tāda kā virtuālā realitātes spēle, ar headset ka vari redzēt visu spēlē tā, itkā būtu pats tur, pie tam ir arī konsoles rokām lai varētu stāvēt un visu ķermeni kā kustināt dzīvē, tā arī spēlē.
Dienu dienā, datorspēles man nepatīk, bet ir mirkļi kad uznāk interese, it īpaši par jaunākajām spēlēm un tehnoloģijām.
P.S. tajā pašā laikā man arī patīk teātris, kemingi un citas izklaides, tikai kino un klubi nepatīk.
19.07.2016 10:20 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Naktsklubi un datorspēles vienkārši notrulina, nevis bagātina

Ja jautājums par to, kāds viedoklis, tad man jebkurš vīrietis, kuram ir vismazākā interese par datorspēlēm vai naktsklubiem, ir, maigi sakot, ne manā gaumē. Lai neteiktu, ka automātiski liekas truls. Tas ir tāds zīmogs, ko automātiski gribas uzspiest.
Tas, ko dara citu sieviešu vīri, mani nesatrauc. Pieņemu, ka kādai tas viss ir ok. Ja manējam būtu interese par šādiem laika izniekošanas veidiem, noteikti kopīgu nākotni nebūtu plānojusi.
19.07.2016 10:14 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Pašai neinteresē un nebūtu interese ar to cilvēku tad, man apkārt neviens nespēlē spēles, vai spēlē un par to nerunā. :D
Manuprāt, katram ir savs atslēgšanās veids, cits atpūšas pie grāmatas, cits pie vīna glāzes, cits runājot ar sievu/vīru un cits spēlē spēles. Ir atšķirība starp atslēgšanos (atpūtu) un atkarību.
Man tas nesaistās ar bērnišķību, kamēr spēles neaizstāj otro pusi. Un ja nav ar tādu pa ceļam, tad kādai būs. Bet ja tas notiek visu dienu, tad kā var paspēt darbu, hobijus, draugus? Vai es esmu naiva un tad tādas lietas nenotiek? :D
bet tēmas pieteikumu izlasīju kā "Brīnišķīgie vīrieši"

Būtu jauki. 8-)
19.07.2016 10:09 |
 
Reitings 3903
Reģ: 03.03.2015
Mans vīrs ir redzējis gandrīz visas pēdējo gadu multfilmas un tās populārākās pat zina no galvas. Viņš labāk skatās minionus nekā terminātoru. Un fantastikas/komiksu ekranizācijas mums abiem patīk. Vīram arī reizēm patīk paspēlēt candy crash un viņš mēdz izstrādāt skolas puišeļu prankus un izjokot mani. Mēs abi esam nedaudz bērna prātā un man tas liekas labi. Pasaulē ir tik daudz ļaunuma, sāpju un problēmu, ka bērnišķība to visu notur līdzsvarā. Bet, ja mans dārgais sāks spēlēt pokemonu ķeršanu, tad es šķiršos!
19.07.2016 10:00 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Nu ja pati esi ļoti nopietna, tad tāds čalis nav priekš tevis. Tā kā man patīk paskatīties kādu multeni un pati pa laikam uzspēlēju datorspēles, tad mani tas netraucē. Ja vienīgi tas nekļūst par svarīgāko dzīvē :-D
Man bijušais katru vakaru , atnākot no darba, spēlēja datorspēles. Tādā veidā viņš atslēdzās no darba problēmām, un pēc spēlēšanas atlikušo vakaru par darbu nedomāja :-)
19.07.2016 09:51 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Naktsklubi un datorspēles vienkārši notrulina, nevis bagātina

Tā ir tikai uzskatu atšķirība: kas ir kultūras vērtība un kas ko cilvēkam dot.
Nevar piespiest baudīt to kas cilvēkam nepatīk vai ir garlaicīgs.
19.07.2016 09:46 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Visu dienu fiziski nav iespējams - esmu satikusi dažādus geimerus, neviens VISU dienu pie kompja nesēž :D
19.07.2016 09:45 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai tas, ka spēlē datorspēles, automātiski nozīmē, ka nelasa grāmatas un neattīsta biznesu?

Temas pieteikumā bija minēts par to, ka spēlē datorspēles visu dienu.. Tas man šķiet neforši..
19.07.2016 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
par tēmu man nav, ko teikt. droši vien, ka ar geimeri nesaietos.
bet tēmas pieteikumu izlasīju kā "Brīnišķīgie vīrieši"
19.07.2016 09:41 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Dionysus, tevis nosauktos atpūtas veidus nevar mest vienā maisā. Teātra izrāde ir kultūras baudīšana, tā dod pievienoto vērtību. Arīlabs restorāns var atklāt kādu specifisku reģionālu virtuvi.
Naktsklubi un datorspēles vienkārši notrulina, nevis bagātina
19.07.2016 09:38 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Kāda jēga bezjēgā tērēt laiku datorspēlēm, seriāliem un tamlīdzīgām figņām, kas nedod nekādu pievienoto vērtību???

Jā tā ir taisnība.
Ja cilvēki savu brīvo laiku veltītu darbam un idejām kā uzlabot ekonomiku, tad pasaule dzīvotu daudz labāk.
Un netērētu laiku ceļojumiem, restorāniem, staigāšanai pa tirdzniecības centriem, festivāliem, koncertiem, teātriem, naktsklubiem un citai izklaidei. Tas nenes nekādu pievienoto vērtību.
19.07.2016 09:35 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Nu, priekš manis zvans radiem ir zemē nomests laiks, jo man nepatīk ar viņiem kontaktēties. Katram savs, vai tad nezināji? :)
Datorspēles ir relaksācijas veids - viens atpūšas ar Pilčeres romānu rokās, cits uzspēlē datorspēles.
19.07.2016 09:34 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Tie ir vairāk stereotipi.
Datorspēles jau sen tiek ražotas arī pieaugušajiem, daudzas ir interesantas un aizraujošas.
Ja cilvēkam ir savs prieks no datorspēlēm un multeņu skatīšanās, bet tas netraucē pārējie dzīvei, tad kādas problēmas ?

++ Man pašai retu reizi patīk atslēgties no ikdienas, uzspēlējot kādu spēli. Abi ar draugu kopā to darām un jautri ir abiem. :)
Vai tas, ka spēlē datorspēles, automātiski nozīmē, ka nelasa grāmatas un neattīsta biznesu?
Goda vārds, self-proclaimed inteliģentās, izglītotās un superpelnošās foruma dalībnieces reizēm uzraksta tik aprobežotus un stereotipiskus tekstus, ka jebkurš padsmitgadīgais geimeris var iet stūrītī nervozi uzpīpēt..

+++
19.07.2016 09:34 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
delusion, nē, tas neizslēdz... bet, no otras puses, tas ir pilnīgi zemē nomests laiks. Tad jau labāk lai vecmāmiņai piezvana un apjautājas, kā iet. Labāk cilvēks var investēt laiku savstarpējās attiecībās, vai karjerā vai vērtīgā atpūtā/pieredzē. Bet datorspēles...?
19.07.2016 09:30 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Vai tas, ka spēlē datorspēles, automātiski nozīmē, ka nelasa grāmatas un neattīsta biznesu?(t)
Goda vārds, self-proclaimed inteliģentās, izglītotās un superpelnošās foruma dalībnieces reizēm uzraksta tik aprobežotus un stereotipiskus tekstus, ka jebkurš padsmitgadīgais geimeris var iet stūrītī nervozi uzpīpēt..
19.07.2016 09:27 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Fuj nepītos ar tādu :'-(
Tā vietā būtu kādu labu grāmatu izlasījis vai attīstījis biznesa ideju.
Kāda jēga bezjēgā tērēt laiku datorspēlēm, seriāliem un tamlīdzīgām figņām, kas nedod nekādu pievienoto vērtību???
19.07.2016 09:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits