Ārienes defekti vīriešiem

 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Iedvesmojos no tēmas par kupri?
Kādi ārējie defekti jums šķīet, nu neteiksim ka nepieņemami, bet ar tādu vīrieti jūs netiktos?
Man nav pienemami:
*iztrūkstoši zobi, vai slikti zobi, bez maz izpuvuši
*akne, es saprotu, ka ar to grūti cīnīties, ka bieži cilvēks nav pie vainas, bet es nespētu skūpstīt tādu, pat uz vaiga bučot
*nagu sēnīte (kad vēl strādāju apkalpojošā sfērā - trauma vienkārši bija, cik ielaisti nagi mēdz būt
*kārpas, papilomas
Piedāvāju NErunāt par vispārsaprotamām lietām - netīriem nagiem, higiēnas neivērošanu, taukainiem matiem, nevīžību utt. Neaiztiksim arī invaliditāti - manurāt, tas nebūtu īsti ētiski.
11.07.2016 14:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Cormeum- Bet nu nejau dēl daziem netiriem nagiem, tu "atsutu" forsu virieti

Tieši tā.. ne jau konkrēti nagu dēļ. Sīkumi reizēm netieši norāda uz lielāku vainu. Ja cilvēks aiziet uz randiņu ar melnumiem uz nagiem.. visticamāk viņš ir nevīžīgs.. Man būtu grūti sadzīvot ar nevīžu.. :D
13.07.2016 19:26 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un par nagiem piekrītu Rvis...es nekad nebūtu iedomājies, ka sievietes pēta vīriešu nagus
Nopētu rokas arī sievietēm, kad komunicēju.. :D
Vēl pievēršu uzmanību apaviem.. to tīrībai :)
13.07.2016 19:28 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Cormeum- Ne vienmer. Varbut vinjam nebija laika ieiet dusha pirms randinja,bet visadi citadi bus labi sakopies. Nu neticu ka visadi citadi koptu virieti, kas ari butu jauks,tu spetu atsutit tikai deej daziem melnumiem aiz nagiem.(s)
13.07.2016 19:36 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
vinjam nebija laika ieiet dusha pirms randinja,bet visadi citadi bus labi sakopies
uz manu randiņu puisis bija atvilcies nesvaiga aromāta drēbēm un nenoskuvies. Bāzās virsū bučoties, bet es pašuvu. Diemžēl nākamā tikšanās reize nesekoja
13.07.2016 19:39 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es neapvainotos, ja puisis nokavētu randiņā vienu minūti roku mazgāšanas dēļ :D :D :D
13.07.2016 19:40 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Turpinot tēmu.. ja man piezvana un atvainojas par to, ka nedaudz nokavēs randiņu.. es arī neapvainotos, ja viņš vairākas minūtes veltītu nagu saīsināšanai (melnumam nebūs aiz kā aizķerties) + roku mazgāšanai. :D
13.07.2016 19:44 |
 
Reitings 260
Reģ: 14.04.2016
Mani uz tuvāku kontaktu atvēsinātu nopīpētas ūsas (gadījumā, ja es būtu pavecāka dāma, tad tieši tajā vecumā večiem dzeltē ūsas no smēķēšanas), sprāgušas aukstumpumpas (ja tas ir ļoti bieži - tātad slikta imunitāte), iesmakušas (tāds vārds ir?) un manāmi netīras drēbes, nāves elpa (to parasti pa gabalu jūt), izpuvuši zobi (labāk tad lai tie daži trūkst nekā katru dienu rēgojas).
Personīgi ļoti nepatīk tie super matainie vīrieši, kas tādi ir jau agrā vecumā. Ja krūškurvis, tur mazliet rokas - nekas traks, ar gadiem tas nepieaug jau tik drastiski, bet ja tas pilnīgi spraucas laukā no krekla, uz katra pirksta ir vilkača kažoks, nu nē, diemžēl es uz ko tādu neparakstītos, jo tas visu laiku kristu acīs :-D Man ļoti patīk pieskarties savai otrajai pusītei, bet, ja man vispirms jāizrokas cauri matu murskulim, tad tas vairs nav tas, viss fīlings ir garām (t)
13.07.2016 21:05 |
 
Reitings 313
Reģ: 05.01.2013
Es, protams, piekrītu visam iepriekšminētajam. Bet viereiz man bija tāds gadījums, kad iepazinos ar puisi, visu vakaru runājāmies un tad viņš noņēma cepuri. Ak Dievs. Mazs, pliks plesītis. Vot tas bija riebīgi :-/
14.07.2016 17:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Likteņa Vēstnesi, vai pašam nav apnicis visu laiku čīkstēt sieviešu forumā par savu nesportisku, kaulainu augumu, pumpainu seju, blaugznām, sausām lūpām un fizisku tizlumu?

+++
Ak, mans Dievs! So true.. Gandrīz uz katru meitenes komentāru, kur tiek pieminēta kāda īpašība, kas konkrētai meitenei nepatīk vīriešos in general (nevis LV), seko.. Nu, man tā ir, bet..
Un ja Tu pats saki, ka Tev muskuļi neaug, kaut gan esi sportisks..Maybe pietiek taisīt kardio ar saviem nu jau 60 kg un laiks ir iet uz sporta zāli dzelžus pastiept? Nevajag jau aizrauties un censties iegūt Van Damma cienīgu augumu, bet nu nedaudz piekačāt muskuļus. Un jā, jā, es atceros, ka Tev problēmas ar muguru, tāpēc arī saku, ka ar mēru + sākumā trenerqa konsultāciju
17.07.2016 15:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cormeum- Ne vienmer. Varbut vinjam nebija laika ieiet dusha pirms randinja,bet visadi citadi bus labi sakopies. Nu neticu ka visadi citadi koptu virieti, kas ari butu jauks,tu spetu atsutit tikai deej daziem melnumiem aiz nagiem

Nu..kā teicis Staņislavskis - Neticu!
Es neticu, ka visādi citādi perfekti sakopts vīrietis pēkšņi aizmirstu par nagiem, atstājot tos netīrus.
Pašai ļoti nepatīk bārdaini/ūsaini vīrieši. Nepatīk, ja tie mati uz sejas pat ir minimāli - kopti/nekopti, nav svarīgi. Protams nesaku, ka satiekot foršu vīrieti, tā dēļ atšūtu. Nē..bet ja mēs te runājam vispārīgi, tad jā.
Nu, un protams te visas citas pieminētas nevīžības pazīmes, par zobiem utt.
17.07.2016 15:11 |
 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Muskuļus var uzaudzēt, ja vien ko dara lietas labā...
17.07.2016 15:13 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Es tomēr nespēju noturēties un neatbildēt...
Jūs nesaprotat vienu lietu. Es nevis čīkstu, bet salīdzinu. Un sevi dodu kā piemēru, un ne tikai sevi.
Kāpēc es kaut ko komentēju pretī izvirzītajām tēzēm? Tāpēc, ka redzu, ka autores nav īsti pareizi noformulējušas domu. Piemēram par to svaru...nu mazs vīrietis nesvērs tik pat cik mana garuma vai lielāks. Un 65-70 KG sīkajiem ir normāls svars. Protams ja vien nav domāti kačaki.
Tāpat jums nepatika, ka es norādīju uz komentāru par sportiskumu. Es labi saprotu, kā autore to domājusi, bet es norādīju uz kļūdu viņas apgalvojumā. Piemēram manis ieliktajā bildē ir redzams futbolists. Un kā zināms, tad futbolisti trenējas pamatīgi.
Tāpat visi pro maratonisti ir kauli un āda. Un tā vel citos sporta veidos.
Jā, viņi neizskatās pēc izskata sportiski, bet pēc fiziskās formas viņi ir sportiski! Saprotat atšķirību?
Par mani: Jā, man bija agrāk kompleksi, bet jau kādu laiku vairs nav. Es nekautrējos atzīt, ka neesmu tradicionāli vīrišķīgs izskata ziņā, bet jūs to uztverat kā čīkstēšanu + izfantazējat, ka es tādā veidā žēlojos ka nevaru dabūt meiteni. Bet tā nav!
Es atšķiros no jums ar to, ka es nekaunos atzīt savas sliktās īpašības.
Es tiešām nevēlos kašķus, bet lūdzams domājiet līdzi, ko lasāt/rakstāt! Katrs mēs esam citāds ārēji un iekšēji. Cienīsim viens otru!
17.07.2016 16:52 |
 
Reitings 1000
Reģ: 06.08.2015
Pārsvarā pirms randiņiem man jaskrūvē mašīna, jo ikdienā tādas lietas netraucē bet uz randiņu glibās, lai sezonas liepas, izpūtējs nepļekšķ, gultnis negaudo.
17.07.2016 17:32 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Kapēc jāraksta tās garās desas, es nesaprotu? Gan jau ne man vienīgajam tādas automātiski negribas lasīt.
17.07.2016 17:55 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Lūk, es būšu tā, kurai netīri nagi tiešām netraucēs (ja vien netīri ir tikai nagi :D). Manam vīrietim arī tie bieži vien ir uz vairākām dienām netīri pēc mašīnas skrūvēšanas (kamēr izdodas atmazgāt, jo nu ar smilšpapīru jau nu neviens gluži neberzīs :D). Ja es, randiņojot, redzētu tādas "eļļas pēdas", tas manās acīs varbūt būtu tikai pluss.
17.07.2016 18:44 |
 
Reitings 101
Reģ: 01.11.2015
Nu man uz 177 augumu ir 82kg svars. Mērķis 90kg tīrā muskuļu masa.
17.07.2016 18:58 |
 
Reitings 128
Reģ: 04.07.2016
Mutes higiēna un kārtīgi nagi ir svarīgi. Tāds auguma standarts nav, patīk gan tievi, gan vidēji ar nelielu vēderiņu, bet pamatīgs liekais svars, protams, nē... Zinu vienu milzīgu zēnu, visādi citādi labs, bet viņam ir veselības problēmas, kuru dēļ svars ir tāds kā ir (lūk tas ir defekts.) Zinot sevi, gan jau varētu iemīlēt arī tādu, bet nu tas būtu man apgrūtinoši. Nepatīk plikas pļeškas, patīk mati uz galvas, it īpaši pagari, tādi atlaisti- bet kopti (nejaukt ar tādiem, kad var jau astes un bizes taisīt). Patīk slaidie, kačoki=fuj :( un tātad, plikpauris arī nekad nepatiktu
17.07.2016 20:09 |
 
Reitings 201
Reģ: 11.07.2016
Lūk, es būšu tā, kurai netīri nagi tiešām netraucēs (ja vien netīri ir tikai nagi ). Manam vīrietim arī tie bieži vien ir uz vairākām dienām netīri pēc mašīnas skrūvēšanas (kamēr izdodas atmazgāt, jo nu ar smilšpapīru jau nu neviens gluži neberzīs

Pilniibaa piekriitu!
17.07.2016 20:13 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Vīrietī nepieņemama liekas elementāras higiēnas neievērošana, bet, manuprāt, tas ir tikai pašsaprotami, ka nagi ir jāapgriež, mati jāmazgā, dušā jāiet un pret sviedru smaku, ja tāda ir, jācīnās. Ja nerunā par higiēnas lietām, tad mani nesaista kalsni, tievi vīrieši, kā arī nepatīk pārlieku muskuļotie. Vēl nekādā ziņā nepiesaista saldā tipa vīrieši ar spīdīgu sejas ādu, sešpaku uz vēdera un nosauļotu ādu. Pasarg dievs, ja vēl ausī mirdz auskars. Man patīk bārdas, gari mati un vīrieši, kurus ieraugot varu teikt, ka tie ir īsti veči. Tas vairāk par manu vīriešu tipu, taču uz tēmas jautājumu kā tādu atbildēt pat negribas, jo tas nešķiet gana ētiski. Negribu tagad sākt uzskaitīt citu cilvēku defektus, stāstot kāpēc nekad netiktos ar cilvēkiem, kuriem tādi piemīt.
17.07.2016 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Ārpus jau šeit minētajiem - nesaukšu to par defektu, jo tā ir tikai mana gaume, bet es nepavelkos uz izteikti kalsniem vīriešiem. (t) Bet ir daudzas, kam tieši tādi patīk :)
Un morāls defekts vīrietim ir čīkstēšana, nespēja uzņemties atbildību un nespēja pret sevi un/vai sievieti izturēties ar cieņu :) tas gan ir millllzīgs defekts! :D :)
17.07.2016 23:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits