Ārienes defekti vīriešiem

 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Iedvesmojos no tēmas par kupri?
Kādi ārējie defekti jums šķīet, nu neteiksim ka nepieņemami, bet ar tādu vīrieti jūs netiktos?
Man nav pienemami:
*iztrūkstoši zobi, vai slikti zobi, bez maz izpuvuši
*akne, es saprotu, ka ar to grūti cīnīties, ka bieži cilvēks nav pie vainas, bet es nespētu skūpstīt tādu, pat uz vaiga bučot
*nagu sēnīte (kad vēl strādāju apkalpojošā sfērā - trauma vienkārši bija, cik ielaisti nagi mēdz būt
*kārpas, papilomas
Piedāvāju NErunāt par vispārsaprotamām lietām - netīriem nagiem, higiēnas neivērošanu, taukainiem matiem, nevīžību utt. Neaiztiksim arī invaliditāti - manurāt, tas nebūtu īsti ētiski.
11.07.2016 14:03 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man ļoti nepatīk nekopti, ielaisti un iztrūkstoši zobi. Nepatīk izteikts alus vēders vai ļoti spalvains vīrietis.
Nu manam vīrietim ir problēmas ar zobiem, viņam iedzimts, bet nu viņš iet pie zobārsta un higiēnista, lai būtu skaisti
12.07.2016 09:12 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Atbildot uz jautājumu, ko darītu, ja manam vīram kas no iepriekšminētā parādītos. NU diez vai viņam tā pēkšņi parādītos akne - sen vairs neesam pusaudži. Runājot par iztrūkstošiem zobiem - pilnīgi noteikti, ja kas tāds notiktu, tas ātri vien tiktu labots pie zobārsta. Nagu sēnīte - nemēdz būt, turklāt ik pa laikam vienkārši uztaisam profilaksi Kārpas un papilomas ļoti vienkārši ikvidējamas pie dermatologa vai kosmetologa.
Par alus vēderu - ja manējām tāds reiz parādītos, es jā, aizrādītu, vairāk izdzenātu pa dārzu, vairāk aktivitāšu un veselīga paika. Bet šobrīd izskatās, ka nekas tāds viņam nedraud. Nedzer (alus mīļotais mūsu ģimenē esmu es), ēd samērā veselīgi un ir ļoti aktīvs. Nav nekāds kačoks, sporta zāli apmeklē pāris reizes nedēļā lai uzturētu sevu ķermeni tonusā, daudz strādā, daudz strādā arī mājās (mums tā ir saimniecība, dārzs, dīķis, ir ko noņemties mājās esot).
Pārlieku spalvains viņš man arī nav.
Es nezinu, katrs taču izvēlās tādu cilvēku, ar kuru sapas. Mēs mīlēsim viens otru gan slimus, gan citreiz mazliet palaidušos, tas jau ir pārbaudījies, taču pa lielam, uzskati par higiēnu, par vizuālo tēla, izskata uzturēšanu kārtība mums sakrīt.
12.07.2016 09:18 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Jāpiebilst, ka reāli dzīvē pazīstu gan vīriešus, gan sievietes, gan ar zobu trūkumu, gan ar nekoptiem nagiem, ar lieko svaru, kas uzskata, ka viss viņiem ok. Nerunāju jau nemaz par akne. Jā, piedodiet, ne reizi neesmu ar to saskārusies, un man tas šķiet pretīgi. Bet cilvēki dzīvo. pazīstu meiteni, kurai ir šausmīgas problēmas ar sejas ādu, vaigi un piere ar strutainām pumām noklātas, bat šī piemeklē kāda lūpukrāsa šai piestāv. Labāk iztērētu to naudu ārstam. Vienmēr gribās pateikt, ka viņai vislabāk piestāvētu tīra seja bez akne. Pazīstu arī puisi kā bildi, bet divi priekšējie zobi trūkst un šis staigā jau gadiem (4 gadus šo pazīstu) i uzskata, ka viss ok, meičas tāpat pievērs viņam uzmanību. Pazīstu resnes, kuras brīnās, ka viņām uzmaību nepievērš, bet puiši izvēlās "mauķeles".
12.07.2016 09:24 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Kas skaitās šķībi nogriezti nagi? Nu ideāli ieapaļus bez apvīlēšanas jau nevar dabūt...
12.07.2016 10:24 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Kas skaitās šķībi nogriezti nagi? Nu ideāli ieapaļus bez apvīlēšanas jau nevar dabūt...

Tāpēc jau vīlīte ir domāta, mans draugs, tētis un vēl daži apkārtējie vīrieši vīlē nagus, lai būtu kopti.
Es neciestu jau pieminētos nekoptos zobus, muguras apmatojumu, kas lien no krekla, nekoptas pēdas, ataugušu bārdu un lieko svaru. Ļoti nepatīk, kad var redzēt nemazgātus matus un nekoptus nagus.
Es pievēršu uzmanību, lai es pati būtu sakopusies un tāds arī ir draugs.
12.07.2016 10:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 11.07.2016
Pusaudžu gados pazinu kādu puisi, kurš visu laiku smirdēja pēc sviedriem, iespējams, viņam nebija par ko nopirkt dezīti, bet viņš arī necentās kaut ka apmazgāt sevi, lai noņemtu stipro smaku, pie tam viņam bija iepuvis priekšzobs un ļoti netīras ausis, likās ka tas sērs pāri tecēt jau taisās, tas tiešam bija nepatīkami. Pietam viņš vēl mēģināja sist kanti manai draudzenei, līda bučoties uzreiz pēc tam, kad paēda, ar nenoslaucītu muti no krējuma un, iespējams, ka pat ar līdz galam nesakošļātu pārtiku.
12.07.2016 10:44 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Bet nu vai tad jūs tā pētat citu nagus? Es pats nē...nu man nav viņi ideāli, griežot gadās šķībāk citreiz nogriezt, it īpaši labajai rokai. Bet nu tā man tīri nagi...neuzskatu par vajadzību ar nagu vīlīti ņemt, tas lai paliek meitenēm ar garajiem nagiem:-)
ataugušu bārdu

Kā tad tur ar tām bārdām īsti ir...esmu lasījis, ka bārdas skaitās vīrišķīgas. Pats ik palaikam uzaudzēju 2 nedēļu bārdu. Uzreiz vecāks izskatos:-)
Tad ir slikti, ja ir bārda?
Vispār taisiet vairāk šādas tēmas! Man kā džekam noderīgi palasīt šādas lietas:-)
12.07.2016 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 2509
Reģ: 29.01.2009
man personīgi patīk bārda, ne gluži 2 nedēļas audzēta bet kādu nedēļu ataugusi..
nepatīk gludi skūti ģīmji vīriešiem:-)
12.07.2016 17:13 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Tad laikam par bārdām dalās viedokļi sieviešu vidū...man te ģimenē (tai skaitā tētis) noliek, ka audzēju, neskujos katru dienu. Saka, ka nepiestāvot, lai gan pašam patīk:-)
12.07.2016 17:18 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Nepaciestu, ja kaut vienu no šīm lietām nevēlētos labot... sevis kopšana un higēnas ievērošana ir norma jebkuram, autores minētie "defekti" visi ir labojami...
12.07.2016 17:23 |
 
Reitings 101
Reģ: 01.11.2015
Sapuvušiem caurumaniem zobiem nav ne vainas, ja tie tiek regulāri kopti un tīrīti.
12.07.2016 17:24 |
 
Reitings 688
Reģ: 19.04.2015
Bārdas - nu tādas riktīgas bārdas, kur jau pāris centimetri un vairāk man nepatīk, riebjas vienkārši. Fui.
Patīk, ja ir, emmm, nu tā kā rugāji pāris milimetri, zinu, ka vīrieši tādas speciāli regulāri trimmē. Tad jā, patīk. Kas ir garāks, tas ir fui.
12.07.2016 17:25 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Man nepatīk bārdas , vīrs malacis skujas regulāri ....
Nepatīk kārni vīrieši , patīk tādi kuri ar vienu sitienu var otru nogāzt , aizsargāt sievieti....
Nepatīk tādi kas smeiķē , un tad nes smaka pa gabalu no viņiem , i citreiz veikalā kad iepērkos ,var just ,ka kārtīgs aromāts cigaretes.....
12.07.2016 17:26 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
nevēlētos labot

Varu palepoties..biju pēc ilgiem laikiem Drogās:-P jāsāk kauja ar pinnēm un blaugznām. Hig. lūpeni gan neatradu pie vīriešu lietām...pie parastajām negāju.
Bet tā jums piekrītu...ja kāds defekts ir nolaidības sekas, tad ir nepieciešams labot, ja ir iespējams.
12.07.2016 17:28 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
tāpat kā visām - ja vīrietis sevi nekopj, tas ir pilnīgs nooo :D tas ir pirmais, ko pamanu un tad uzreiz izdaru secinājumus. Pārējais vairs neinteresē, ja vīrietis ir šmulis :D
par bārdām - kā kuram, ir kam piestāv, ir, kam nē.
Par resnumu/ tievumu - man laikam nav kkāds auguma standarts. Patikuši ir gan ar muskuļiem, gan smalki, gan arī ar alus vēderu :D
12.07.2016 19:35 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Jebkāda veida nolaidība ir briesmīga. Netīrība tajā skaitā. Atmetot elementārās lietas, man nepatīk kalsni un resni vīrieši, patīk tādi, kam ir nedaudz muskuļi presīte, taču ne pārāk daudz. Dodu priekšroku tumšiem matiem, tumšām acīs, bārdai, bet tas jau ir gaumes jautājums, nevis defekts. Ļoti, ļoti svarīgi ir laba gaume un spēja atrast savu izmēru (tā kā sievietes parasti cenšas iespīlēties izmēru mazākos svārkos, tā vairums vīriešu pērk drēbes pāris izmērus par lielu, izskatās briesmīgi, manuprāt).
12.07.2016 19:41 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Ārpus higiēnas jautājuma, šodien redzēju jaunu puisi ar bārdu kā ziemassvētku vecītim, nu, 2x garāku, kā šajā bildē:

Tas nav defekts, bet nu... Es nebūtu gatava ar tādu satikties. Nē nu, ja ekstrēmi aizraujoša personība, tad varbūt, bet čalis ātri vien sāktu saņemt uz visiem svētkiem dāvana bārdas dzenamās mašīnītes :D
12.07.2016 19:42 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dzirdēju, ka tagad esot stilīgas tās garās bārdas... bet nu neznez... intīmāka Tuvība, manuprāt, ir foršāka ar puisi, kam seja gludāka :D
12.07.2016 19:45 |
 
Reitings 1321
Reģ: 03.11.2015
Manam vīram gan ir bārda. Man patīk. :-D
12.07.2016 19:48 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Man laikam būs japiekrīt par zobiem (tieši par to stāvokli/daudzumu; šķībi lai ir, ja pats vīrietis labs :D) - tas būtu defekts manās acīs.
Lietas, ko neuzskatu par defektu, bet tomēr visticamāk mums nebūtu pa ceļam:
ja vīrietis ir tievs (60 - 70kg) - tas nav man, arī, ja muskuļots;
ja ir ļoooti garš (nu kārtīgs basketbolists pie/virs 2 m), jo es pati esmu maza auguma;
vēl man nepatīk izteikti, stūraini zodi :D.
Bet nu nekad nesaki "nekad".
Un mani sajūsmina, ka daudzām defekts ir bārda, mums - bārdu mīlēm - mazāka konkurence. :D
12.07.2016 19:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits