Bez potem .....

 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Varbut kada ar medicinisko izglitibu vai stradajosa bernu darza vares man atbildet precizi.
Ja es visu esmu sapratusi pareizi tad pie mums potes ir rekomendejamas ne obligatas .... un b/d , ari privatajam ir japienem mans berns ar izzinu no arsta , ka esmu atteikusies no valsts piedavatajam potem ... Pareizi ?
06.07.2016 11:01 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Vakcīnas neizraisa autismu, bet tām var būt saistība ar autiskā spektra simptomu attīstību. Autiskā spektra simptomu attīstību var veicināt arī pārtika ko saņem bērns.
Homeopātijai neuzticos, tikpat daudz var panākt ar pašiedvesmu.
Mans bērns ir saņēmis visas nepieciešamās vakcīnas ar 2 mēnešu nobīdi, tajā skaitā arī pret ērču encefalītu. Rotavīrusa vakcīnu netaisījām, tad man šķiet tā bija tikko parādījusies un par maksu. Maksimums kas ir bijis pēc vakcīnām, nedaudz paaugstināta temperatūra.
09.07.2016 11:13 |
 
Reitings 3925
Reģ: 23.10.2014
Dienvida, mani ir dabuujushi visas potes un nekaadu probleemu nav bijis. Arii paziistamajiem, kuri potejushi savus beernus nav bijushas probleemas.
Es personiigi vairaak uzticos cilveekiem, kuri reaali aarstee un izaarstee cilveekus nevis kaut kaadiem sharlataaniem homeopaatiem un zaljajiem shamanjiem, kuri parazitee uz aarstu kljuudaam un mediciinas mazspeejas. Cilveeks nav Dievs, katru slimo neizaarstees un reizeem pieljaus kluudas. Homeopaatija un visa taa eko shmeko padariishana jau arii ir liels bizness.
09.07.2016 10:53 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Es arī potēšu vēlāk, bet man interesē, vai vakcīnu iespējams dabūt pa vienai nevis kombinēto.
Ārstiem neuzticos, jo uzskatu, ka viņi ir šaha kauliņi šajā jautājumā. :-D
09.07.2016 10:41 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Interesanta diskusija, varbūt vel kāda, kura potējusi savus mazuļus, var padalīties ar pieredzi - viss bija ok vai bērnam pēc tam bija slikti? Manam tuvojas 2 mēneši un esmu neziņā, ko darīt. To, ka es potēšu, esmu pārliecināta, bet šaubos vai tagad. Kā arī jautājums, vai tad, ja potēju vēlāk, tas automātiski kļūst maksas pasākums? (s)
Argumentācija par to, ka ārsti jau zinās labak, mani gan nepārliecina. Vairs neuzticos. Man USG samērīja 3x bērnu nepareizi par apm. 700 gr un biedēja ar to, ka bērns apstājies augt un vajadzēs ierosināt. Vēl piemērs - viens draugs ir palicis puskurls nekompetenta ārsta dēļ, uzstādīja nepareizu diagnozi. Ta ka es uz ārstiem nepaļaujos.
09.07.2016 09:56 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Tas tā, lai Rowan prieks lasīt: ar savu mūžīgo neapmierinātību vari iet skriet pa mežu. :D
09.07.2016 00:51 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Mazliet izrāvu no konteksta. :D
Agrāk, laukos, ja kāds bērns saslima ar bērnu infekciju, piemēram, garo klepu, šajā māja ielūgtu citus bērnus, lai arī viņi to izslimotu un iegūstu šo, pašu īstāko, dabīgo imunitāti.
Parādījās pote pret masalām. Es izslimoju masalas medicīnas universitātes 1. kursā. Tas bija ļoti nepatīkami un nelaikā – pirms sesijas. Tomēr es izveseļojos, un nokārtoju sesiju. Mūsdienu pote pret masalām satur vīrusu, kas izraisa analoģisku slimību cāļiem. Šim vīrusam piemīt kancerogēna iedarbība. Un izslimot masalas liekas drošāk, nekā vēlāk cīnīties ar neprognozējamām pretmasalu vakcinācijas sekām.

Mūsdienās vakcīnu gatavošanā izmanto speciālus paņēmienus un speciālas šūnu kultūras. Piemēram, lai izgatavotu vakcīnas poliomielītam un hepatītam B, izmanto mērkaķu nieru vēža klonētas šūnas. Tas ir ļoti biedējošs faktors, kuram ciešāk pievēršoties, var izsekot sakarību starp vakcināciju un vēža problēmu. Ar vakcīnām cenšas kontrolēt slimības. Medicīna cenšas kontrolēt ikvienu. Bet vēža šūnas nepakļaujas nekādai kontrolei. Tās ir vienīgas šūnas, kuras aug, neņemot vērā visa organisma darbības noteikumus, ar nevienu nerēķinoties. Lai kontrolētu ikvienu, nāktos kontrolēt arī vēža šūnas, kas nav iespējams.

Mūsdienu vakcinācijas sistēmā ir ārkārtīgi acīmredzama pretruna. Neviens cilvēks vienlaicīgi neslimo ar vairākām slimībām. Slimība, kas ir stiprāka, vienmēr izspiež to, kas ir vājāka.
Kāda tad ir loģika un lietderība potei pret četrām slimībām vienlaicīgi: difteriju, stingumkrampjiem, garo klepu un poliomielītu, ar ko potē zīdaiņus? Mēs novērojam ļoti daudz sarežģījumu tieši pēc šīs vakcīnas. Neapšaubāma jēga šobrīd ir tikai trim vakcinācijām: pret difteriju, tetānusu (stingumkrampjiem) un poliomielītu. Bet ne jau visām trim uzreiz, bet – tuvāk vecumam, kad bērnu plāno sūtīt uz izglītības iestādēm (uz bērnu dārzu vai skolu).

Kādas manas kolēģes praksē bija gadījums, kad bērns ar Dauna sindromu uz homeopātiskās ārstēšanas fona rādīja progresīvu runas, apmācīšanās, kontakta ar ārējo pasauli uzlabojumu, bet pēc vakcinācijas viņš uz mūžu iegrima šai slimībai raksturīgā mentālajā stāvoklī.

Vakcīnas, ko ražo ar gēnu inženierijas rīkiem, ir kaut kas svešāds, tas ir kaut kas, ko ķermenim atpazīt nav ierasts.
Franču ārsts Filips Servē, runājot par autoimūnajām slimībām teica, ka tā ir autoidentifikācijas problēma. Organisms nespēj atpazīt, kur ir tas, kas pieder viņam un kur ir svešs – tas, ko viņā ievadā, tādēļ veido agresiju pret savām paša struktūrām un komponentēm. Tādu pazīmju sākotnējas stadijas bieži klasificē kā alerģiskie stāvokļi vai alerģiskās slimības. Tai sīkajai mazulītei, kurai ievada 6 vakcīnas vienlaicīgi diemžēl draud autoimūnās slimības attīstība.

Marina Afanasjeva
ārste-homeopāte,
Latvijas viceprezidente Liga Medicorum Homoeopathica Internationalis (Starptautiskā medicīnas homeopātiskā līga),
Latvijas Homeopātu asociācijas valdes locekle
Tulkoja Anna Brikmane

http://www.draugiem.lv/bernu-veseliba/pages/9921
09.07.2016 00:49 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Jā, es nevakcinēju, bet tas nenozīmē, ka es nebaidos no tā, ka bērns varētu inficēties ar kādu no slimībām, no kuras es teorētiski viņu būtu varējusi pasargāt viņu vakcinējot.
Vai, nu, es esmu ļoti bailīga vai neizlēmīga, jo baidos arī labprātīgi aizvest bērnu un veikt poti no kuras arī var tikt nodarīts kāds ļaunums viņa veselībai. Starpcitu, mana vectēva māsa bija piekalta ratiņkrēslam, ar pusparalizētu seju(manuprāt, tā skaitās cer.trieka) dēļ nepareizas potes, kuru tai iepotēja uzreiz pēc dzemdībām. Ok, tad vēl bija PSRS, bet neizslēdzu iespēju, ka kaut kas tāds varētu notikt arī mūsdienās. Un kuru tad vainosim? Kāds pateiks, nu, viens gadījums no 100000 - uz pārējiem darbojas, bet tas 1 no 100000 būs mans bērns, kurš varēja arī nesaslimt un viņš varbūt visu mūžu būtu nodzīvojis bez nekādām problēmām, arī nevakcinējoties.
Un arī nevakcinējoties nav teikts, ka saslimstot iznākums ir 100% letāls. Briesmīgi varbūt, bet es savā ziņā ticu, ka ja, nu, gadījumā tfu, tfu, tfu kas, tad veiksmīgi izārstēs arī, ja kaut ko saķers. Ja cilvēkam stipra imunitāte, tad arī TB slimnieks viņu nevar aplipināt! Es nemēğinu apgalvot, ka cilvēks ar stipru imunitāti diendienā var dzīvot kopā ar TB slimnieku, lietot kopaīgus traukus un skūpstīties, taču vienreizēja saskarsme var arī neko nenodarīt.
08.07.2016 23:27 |
 
Reitings 312
Reģ: 22.07.2015
"Toksoīdi ir vakcīnas, ko izmanto toksinēmisko infekciju -difterijas, tetanus, botulisma, anaerobo brūču infekciju profilaksē. Tos iegūst, eksotoksīnam pievienojot 0.3-0.5% formalīnu un karsējot 38-40°C temperatūrā 3-4 nedēļas. Šādos apstākļos toksīns zaudē toksicitāti, bet saglabā antigēnās un imunogēnās īpašības. Daudzi eksotoksīni sastāv no divām funkcionāli atšķirīgām daļām - A un B. B daļa parasti ir atbildīga par toksīna adherenci pie šūnām un tā iekļūšanu šūnā. A daļa nodrošina toksicitāti. Toksoīda darbības pamatā ir B daļas neitralizēšana, tādējādi toksīns vairs nespēj saistīties ar saimnieka šūnu un toksiski uz to iedarboties. Infekcijas slimību profilaksē izmanto dažādus toksoīdus, piem., DT (difterijas un tetanus), Td (vakcīna, kas satur pilnu tetanus toksoīda devu un 10 reizes samazinātu difterijas toksoīda devu un to izmanto pieaugušo revakcinācijā kā booster vakcīnu) u.c."
"Nonāvētās vakcīnas var izmantot gan baktēriju, gan vīrusu ierosināto infekciju profilaksē. Baktēriju nonāvēto vakcīnu gatavošanai izmanto mikrobu celmus ar izteiktu antigenitāti un imunogenitāti. Baktērijas kultivē uz mākslīgām barotnēm. Iegūto mikrobu suspensiju apstrādā ar spirtu, ēteri, formalīnu vai karsē 56-60°C 1-2 stundas. Šāds apstrādes režīms ļauj saglabāt mikrobu antigēnās īpašības, bet tie pilnībā zaudē patogenitāti. Pēc tam vakcīnas titrē. Vienkārškā titrēšanas metode ir optiskā, t.i., vakcīnas duļķojumu salīdzina ar speciālu standartu un vakcīnu atšķaida ar fizioloģisko šķīdumu, kamēr tās duļķojuma pakāpe kļūst vienāda ar standartu. Pēc titrēšanas vakcīnu konservē, pieliekot 0.25%-0.5% karbolskābes. Gatavai vakcīnai pārbauda sterilitāti, nekaitīgumu un imunogenitāti. Vakcīnas titrs ir mikrobu skaits l ml. Inaktivētās (nonāvētās) vīrusu vakcīnas iegūst kultivējot vīrusus audu kultūrās, tos attīrot un inaktivējot ar metodēm, kuras vismazāk bojā vīrusu struktūras proteīnus. Visbiežāk inaktivēšanai izmanto formalīnu. Inaktivēto vīrusu vakcīnas, kuras iegūst no veseliem virioniem, galvenokārt stimulē cirkulējošo antivielu veidošanos pret vīrusu apvalka proteīniem. Šo vakcīnu galvenā priekšrocība ir tā, ka vakcīnas vīruss nevar revertēt virulentajā formā.. ...Tomēr šīm vakcīnām piemīt arī vairāki trūkumi: 1) visas izgatavotās vakcīnas ir uzmanīgi jāpārbauda un jāpārliecinās vai tās nesatur dzīvu virulentu vīrusu; 2) imunitāte parasti ir samērā īslaicīga un ir jāveic reimunizācija ar t.s. booster vakcīnām. Līdz ar to ir iespējamas ar revakcināciju saistītas blakusparādības, kā piemēram, alerģiskas reakcijas uz atkārtotu sveša olbaltuma ievadīšanu; 3) parenterāli ievadītās inaktivētās vīrusu vakcīnas stimulē cirkulējošo IgM un IgG klases antivielu viedošanos, bet neveidojas sekretorās IgA, kuras aizsargā pret vīrusu vairošanos gļotādā ieejas vārtos, piem., rīkles galā, zarnu trakta epitēlija šūnās u.c. (1.zīm.); 4) celulārā imūnā atbilde ir vāji izteikta. Inaktivētās vakcīnas lieto garā klepus, poliomielīta, gripas, holēras, ērču encefalīta, trakumsērgas, hepatīta A (HAV), herpes u.c. infekcijas slimību profilaksē... "
"Dzīvās vakcīnas izgatavo no mikrobu un vīrusu celmiem, kuriem ir samazināta virulence. Šādu baktēriju un vīrusu celmu iegūšanai izmanto divus galvenos principus: 1) var izmantot ģenētiski tuvus mikrobu variantus, kuri ir patogēni dzīvniekiem, bet nav patogēni jeb maz patogēni cilvēkam. Pēc šī principa E.Dženners pirmo reizi ieguva baku vakcīnu. Vēlākie pētījumi pierādīja, ka govju baku un īsto baku vīrusa antigēnā struktūra ir līdzīga; 2) L.Pastēra princips. Saskaņā ar šo, vakcīnas izmanto eksperimentāli iegūtus un novājinātus (attenuētus) mikrobu vai vīrusu celmus. To novājināšanai izmanto daţādus fizikālus, ķīmiskus un bioloģiskus faktorus.... .....Attenuētās vakcīnas lieto tuberkulozes (BCG), poliomielīta (perorālo), masalu-parotīta-masaliľu (MPR) u.c. infekciju profilaksē."
----Citāti no: RSU, METODISKĀS REKOMENDĀCIJAS PRAKTISKAJĀM NODARBĪBĀM "INFEKCIJA UN IMUNITĀTE" prof.J.Kroiča et al, RSU, 2009 -------
Par autismu, ieteiktu izlasīt: http://www.someecards.com/life/health/autism-diagnosis-more-kids-doctors/
Tā ir tikai neliela informācijas deva, no manas puses, ne manis izdomāta, kā to norāda attiecīgās atsauces, jo radās iespaids, ka dažas šo to neizprot par šo tēmu, līdz galam, līdz ar to, izsakot ne īsti patiesas piebildes. Nevienam neko uzspiest nevar, bet būtu jauki, ja ne tikai kliegtu, ka ir tā un tā, bet akceptētu arī citu viedokļus.
08.07.2016 23:25 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Korri , loti labs piemers.
Un ta ir taisniba...stradaju ar dazadiem berniem un ir ari berns ar viegli autismu, pavisam nejausi sanaca uzzinat, ka,kops uzzinata diagnoze, vecaki bernu vairs nevelas vakcinet ne pret ko. Kapec gan?
08.07.2016 23:01 |
 
Reitings 502
Reģ: 29.01.2009
Loti labprat parunatu un atbildetu uz jautajumiem, ja veidotos normala diskusija - bet, ja uz iisu atbildi ir reakcija "idiotes, nevajadzetu laut vairoties, glupas utt.", tad kada jega?
Un par tiem interneta raksteliem...ja visu laiku nesedetu apollo, delfos un kasjauns,tad butu informetas par to,ka interneta pieejami ari zinatniski pamatoti raksti, disertacijas par vakcinam ;)
08.07.2016 22:59 |
 
Reitings 252
Reģ: 12.12.2014
Tuvākā un tālākā paziņu lokā ir gadījumi, kas man lika kartīgi apdomat un izpētīt potēt savu bērnu - vai nē.
Viena meitenīte bija vesela, līdz saņēma kombineto vakcīnu un vairs nestaigāja... nestaigā vēl joprojām un vecāku finansialais stāvoklis atļāva viņu vadat pa ārzemēm un meklēt iemeslus utt. Tika noskaidrots, ka tas IR no potes. Vai šo informāciju kaut kur reģistrēja statistikā? Nē.
Vēl viena meitenīte - mazāka, pēc potes stipri aizkavējās attīstībā, tagad 2 gadu vecumā beidzot sāk mēģinat staigāt.
Es ticu, ka ārsti tic, ka potet vajag - tas ir tas, ko viņiem stāsta. Savukārt potes un farmācija ir milzīgs miljardu bizness, un medicīnas darbinieki (un arī aptiekāri) saņem ceļojumus u.c labumus, lai ieteiktu konkrētās zāles.
Vienmēr var paspēt sapotēt, bet poti atgriezt atpakaļ nevar.
08.07.2016 22:58 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka par šādu jautājumu nav jēgas diskutēt, jo nepārliecinās nevienu, ne otru pusi.
Es piederu pie tiem vecākiem, kuri uzskata, ka bērns ir jāpotē. Es nevaru būt gudrāka par mediķiem, līdz ar to paļaujos uz ārstu viedokli.
08.07.2016 22:44 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Rowan kāds sakars tam, ka minēji manu komentāru? Tev maz ir sajēga, ko es ar šo savu smiešanos domāju?
Zīdainis ir gatavs no dzimšanas brīža. Ja viņš pirmās antivielas saņem caur mātes pienu, tad kāpēc nevar saņemt injekcijas veidā?

Zīdainis caur mātes pienu saņem antivielas, bet injekcijas veidā saņem baktērijas vai vīrusu. Kāds sakars to likt vienā maisā?
08.07.2016 22:40 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Neko smieklīgākais nebiju lasījusi.

Bet kāpēc tad tu tikai smejies? Kāpēc tad neizstāsti, kā ir patiesībā - kāpēc zīdainis potēm nav gatavs, kas tur notiek ar to imūnsistēmu? Šajā pašā diskusijā vakcīnu pretinieki pat pēc lūguma atsakās sniegt kādu informāciju par vakcīnu kaitējumu, tikai tik cik "zīdainis nevar būt tam gatavs, jo viņš ir zīdainis". Un vakcīnu kaitīguma argumenti tikai kaut kādi nepamatoti murgojumi par dzīvsudrabu, autismu un "kaimiņa māsas paziņas bērns slimoja, kad potēja, pēc tam vairs ne". Nav jau jābrīnās, ka šos cilvēkus kāds arī nosauc par glupiem, ja vienīgā informācija, ko viņi spēj sniegt, ir tāda :-/ Bet tā bļaušana ir jau tiktāl izplatījusies, ka paziņu lokā arī tie, kas bērnus vakcinē, saka "zinu jau, ka tas ir ļoti slikti, bet nu bail nevakcinēt". Bet, kad pajautā, kas tieši ir tik ļoti slikts, izrādās, ka viņi nemaz nezina ne to, kas ir slikti, ne to, kā vispār darbojas vakcīna, ne arī kaut ko par slimībām, pret kurām veic vakcināciju, tikai kaut kas padzirdēts... :-/
Un protams, protams, var jau likt pretī argumentu, ka visa "oficiālā" informācija ir meli, tikai tas nepadara otras puses argumentāciju par derīgu un patiesu. Tādā gadījumā jautājums ir par to, kam cilvēks izvēlas ticēt. Un kāpēc tad izvēlas ticēt tieši sazvērestības teorijām? Droši vien dzīvē drāmas par maz.
08.07.2016 22:11 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Jen , vai manu dienin , aizmirsam tev atlauju paprasit ! :D :D
08.07.2016 18:43 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Jen, kurš ļauj? Kādam pa ausi jāsadod, ka šitā atļāva? :-D
08.07.2016 16:17 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hāāā Hāāā Hāāā:-/
08.07.2016 16:12 |
 
Reitings 20
Reģ: 28.11.2014
Un šitādām nevakcinētājām vēl ļauj vairoties... :-D
08.07.2016 16:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Diemžēl jāsaka, ka visi traģiskie raksti ir tīša sabiedrības zombēšana.

Cilvēki diezgan ātri aizmirst vēsturi, paši bērnībā ir vakcinēti un uzskata ka bez visām vakcinācijām būs tikai labāk.
Vakcinācijas nav vajadzīgas mūžīgi
No bakām 20.gadsimtā nomira 300-500 miljoni cilvēku. Kopš 1970.gada, pateicoties vakcinācijai, slimība ir uzvarēta, bet vakcinācija tika atcelta 1980. gadā,
Ar vakcinācijas palīdzību pasaulē gandrīz pilnībā izdevies likvidēt poliomielītu jeb bērnu trieku – infekciju.
Vakcinācija ir ļoti samazinājusi saslimstību arī ar masalām. Tā var būt ļoti nopietna slimība, jo var norisināties ar smagām komplikācijām kā vidusauss iekaisums, pneimonija, caureja, encefalīts u.c. – aptuveni 160 000 bērnu katru gadu pasaulē no tām mirst. ( Es savā laikā arī izslimoju - diezgan smagi)
2007., 2009., 2010. un 2013. gadā masalu gadījumi Latvijā netika reģistrēti
Tā būs nemitīga cīņa, būs jaunas slimības, būs atkal jāmeklē iespējas cīnīties.
Ja kāda no epidēmijā šobrīd sāktos tad vakcinēšanās pretinieki būtu pirmie kas bļautu kāpēc valdības un ārsti neko nedarīja lai tā nenotiktu.
08.07.2016 15:09 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Idiotes :D
08.07.2016 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits