Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt? Nespēju aizmirst.

 
Reitings 4
Reģ: 29.06.2016
Sveiki,cosmo! Man ir 15 gadi. Un man vajag padomu. No oktobra uzsāku čatu ar 2 gadus vecāku čali no manas skolas. Čatojot, mēs kļuvām tuvi, un ieguvām abpusējas simpātijas. Vēlpietam lielas. Ta viss uzsākās. Skolas laika dažreiz izgājaām ārā, skolā tikāmies.Katrā ziņā kopā nebijām, jo kaut kā vienmēr atteicu. Mēs čatojām daudz, bet ļoti daudz strīdējamies. Nedēļas pat nečatojām, jo mūsu raksturi ir savādāki. Viņš visu laiku mani ļoti sāpināja, bet es to piedevu. Nezinu kāpēc, es vienkārši nespēju izbeigt domāt par viņu. Acīm redzot starp mums bija kaut kāda dzirkstelīte.. Čatā daudz runajām par imtīmo, ko gribam. Bet ne par to. No maija īpaši kļuvām tuvi, ļoti. Gajam laukā utt. Bet tad maija beigās viņš mani vairs negribēja, un atšuva. Nezinu kapēc. Vienkārši nepaskaidrojot atšuva. To pieņemot 2 nedēļas starp mums bija klusums. Bet tad kad jau dabūju citu simpātiju, viņš sāka ar veco dziesmu - es bez tevis nevaru , utt. Es protams piedevu, jo man bez viņa ir ļooti grūti. Lai arī viņš mani ir sāpinājis un novedis pie asarām daudz. Tā nu atkal čatojām, un dažreiz izgajām arā. Tad tā, čatojām, dažreiz nebija laika mums abiem. Tagad pirms 2 nedēļām, atkal viss sākas no jauna. Un tagad biju gatava ar viņu būt kopā. Viņš man tā iepatikās. Es bez viņa nejutos kā es. Es viņu mīlēju, lai arī biežak strīdējāmies. Es biju traka bez viņa. Un tad sākās viss atkal. Pēkšņi ne no kā, pagājušo nedēļ viņš pret mani sākas izturēties dīvaini. Vienkārši neitrāli. Protams, es sapratu ka viņam ir cita. Viņš mani ignorēja wpp, tad atkal atbloķēja. 2 dienas nerakstīja, rakstīja tai otrajai. Tad atkal rakstīja. Teica, ka nevar bez manis. Protams, es atkal ļāvos. Sarunajam nakamajā dienā iet laukā. Tajā vakarā čatoju ar viņa otru simpātiju, viņa apgalvoja ka starp viņiem ir tikai čats. Es jau sapriecājos. pienāca diena, kad sarunājuši bijām iet laukā , bet neno kā viņs mani nobloķēja visur kur iespējams , neko nepaskaidrojot. Vakarā, dažas minūtes pirms norunatā laika, viņs man zvana un saka lai lieku viņu mierā. Es nospiedu. vakarā redzu viņa draudzenes (otras simpātijas) profila bildē bilde kur viņi ir apķērušies. Man protams asaras, dusmas uz viņu un draudzeni , kura man sameloja par visu. Šodien satiku viņus uz ielas. Pabraucu garam un atkal sāku raudāt. Es nespēju bez viņa, visu laiku domāju, jo visu ši laiku man ir bijis tikai viņš. Nav iespēja dabūt jaunu simpātiju, un aizmirst viņu. Man sāp, ka mani kā suni var pamest. Palīdziet, ko man darīt? Kā aizmirst? Man ar viņu bija ideāli, neskatoties uz to , ka man viņš darīja sāpes ik dienas. Izturējās kā pret pameslu.es to pacietu, tā it kaa nekas nebūtu bijis... Bet tagad es vairs nespēju par viņu nedomāt.
01.07.2016 00:21 |
 
Reitings 2350
Reģ: 03.05.2016
Viņš Tev nodarīja sāpes - tātad nebija ideāli. Tu vari bez viņa, tam vienkārši vajadzīgs laiks un pacietība, lai neļautu sevi vairs pazemot. Attiecībās svarīga cieņa. Cik noprotu - viņam pret Tevi cieņa stipri piekliboja. Šobrīd ir grūti to iztēloties, jo ir tā kā ir, bet varu apsolīt, ka iesaistoties jaunās attiecībās paies laiks un tu sapratīsi, ka var būt arī daudz labāk par to, ko iepriekšējais tev varēja piedāvāt. Izraudies, saņemies un dzīvo skaisti! :)
01.07.2016 00:45 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Laiks dziedee un ja ari nedziedee naaksies samierinaaties - vins ir jauns, droši vien nemeklee neko nopietnu, uz ko gan tu vari cereet, varbut tikai uz to, ka sis izaugs un atnaaks atpakaļ, tikai cik gadus tas prasiis un vai tev vins vel bus vajadzigs, to neviens nezin...
01.07.2016 00:48 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Un neskrien viņam pakaļ, tas var beigties pazemojoši, vēlaak nožeelosi, plùsti pa straumi, jaa saakumā ik dienas raudaasi, nespeesi beigt par viņu domāt, bet tu nevari viņu piespiest but ar tevi, tu neko dariit nevari, pieprasiit ari nee, viss ir atkarigs no viņa un vins to uztver kaa speeli, iespeejams neko pret tevi nekad nav jutis, vienkarsi labi pavadija laiku...
01.07.2016 00:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!