skūšanās

 
Reitings 71
Reģ: 07.05.2015
Kāds ir Jūsu viedoklis par to, ja vīrieši skuj:
1. Vēderu
2.paduses
3.muguru

Man personiski jau sķiet, ka šīs ir vietas, kuras nevaajadzētu skūt:-D
25.06.2016 16:08 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Sisley- Es to domaju tada konteksta ka pat tik meitenigs muzikis ka vins tomer neskuj paduses.
25.06.2016 19:12 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
ozores pēdējā ieliktā bilde :-D ok, tas man ar liekas nedaudz par spalvainu..
Paduses, manuprāt, ir higiēnas jautājums. Ja vīrietis ļoti svīst, tad paduses būtu vēlams izskūt.
Ja ir normāla paskata apmatojums uz krūtīm un muguras, tad man netraucē.
25.06.2016 19:34 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Skuju paduses, dēļ higiēnas...svīstu kā traks:-/
Laikam epilēšu kājas, tā paša iemesla dēļ + izceļos ar savām biezajām, melnajām spalvām.

Vēders...ir mēģināts, bet nu sen nav darīts. Ir jēga?
Mugura...ir muguras lejasdaļa skūta, jo tur man pagaras spalvas. Bet nu parasti to nedaru, grūti tikt klāt.

Krūtis...vasarā, jo savādāk sviedri tur sakrājas, tā notek:-D

Rokas...vienīgi plaukstas.

Nepatīk, ka mani daba bagātīgi apveltījusi ar amatojumu(t)
25.06.2016 20:18 |
 
Reitings 1714
Reģ: 15.08.2012
Par skūšanos un higiēnu muļķības. No tā ka plikas paduses mazāk neviens nesvīst. Un baktērijas dzīvo uz ādas nevis spalvās
25.06.2016 20:28 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Kakaduu ir svaigāka sajūta, vismaz man.
25.06.2016 20:30 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Liktens Vēstnesis, mans vīrs arī ir apveltīts ar bagātīgu apmatojumu ķermenim (ne tik traki kā diskusijā ievietotajā attēlā :D ). Visam ķermenim apmatojumu vienmēr saīsina ar mašīnīti teju līdz minimumam (neskuj pa pliko, lai nebūtu jāmokās ar ieaugušajiem matiņiem ). Uz muguras apmatojuma nav daudz, bet to pašu palūdz man novaksēt, jo pašam nepatīk, ka tur aug. Kājas gan liek mierā un man pat ļoti patīk tie matiņi :) bārdu arī audzē un nemaz negribu, lai skuj nost. Patīk, ja viņš ar bārdu braukā man pa plecu līniju, kad skatāmies tv (l) :D re, man kā sievietei arī labums no tiem rugājiem :D
25.06.2016 20:32 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Par bārdu piekrītu, tikai visi apkārt man saka, ka nepiestāv, izskatos kā mežonis:-D Bet nu skujos 1x pa nedēļu vai divām.

Man tik traki, kā bildē arī nav:-D Vienīgi uz kājām tik pat biezas varētu būt, bet ne tik tumšas. Krūtis vispār man paplikas, maz tur nezin kāpēc aug, bet vasaras laikā (es šausmīgi svīstu), ja tur ir spalvas, tad sviedri paliek tur (krūšu bedrītes rajons), bet ja nodzenu, tad parasti notek zemāk. Ja sakrājas tur sviedri, tad niez man, nepatīk tā sajūta.

Nezinu, kas skaitās ieauguši matiņi, bet nu manuprāt man pagaidām tādu nav. Nu es visas vietas, kur skuju, skuju ar elektrisko bārdas dzenamo + pie tā aparāta ir bārdas trimeris, to arī izmantoju. izmantojot šo skuvekli nav iespējams dabūt pilnīgi pa tīro, it īpaši paduses...baigi sāp.

Kas attiecas uz kājām...esmu par to domājis ilgi, nonācu pie secinājuma, ka labāk būs ja nebūs viņas. I pašam vieglāk, i estētiskāks skats ( tā kā padomā ir pirkt īstos skriešanas šortus, tad būs mežonīgs skats :-D ). Tikai jāsaņemas nopirkt epilatoru, kauns man:-D

Mugura/vēders man it kā pašam īsti netraucē... esmu pietiekoši šajā forumā un citur lasījis par šo tēmu, un nevaru saprast kāpēc sievietēm patīk spalvainas kājas, bet mugura nē...kājas tak krietni spalvainākas(t)

Lai vai kā vēlu tev un tavam vīram patīkamu vasaru;-) Cerams tikai, ka ne tik karstu kā šodien:-)
25.06.2016 20:49 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tieši šodien redzēju vienam šādu muguru un nodomāju cik nesmuki izskatās. No tādiem matiņiem tiešām vajadzētu tikt vaļā.

Vēdera mati man netraucē kamēr nav par daudz un nenosedz pilnīgi visu :D

Paduses man ĻOTI patīk ja vīrieši skuj. Laiku pa laikam uz to pamudinu, bet nav arī tā ka nevaru drusku paciest.
25.06.2016 20:56 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Man bijusajam kolegim bija tada mugura ka Miss Joker ieliktajam, tikai ar gaisam spalvam :D Turklat chalis jauns ap 28 gadi. Turklat precejies,taatad sievai laikam netrauce :D Uzskatu ja pasam netrauce, tad nav ko tur akstities, ir pietiekami daudz sieviesu, kuram patik spalvaini viriesi :) Zeel tikai ka tagad modee jo sieviskigak/gejiskak izskaties jo stiligaks skaities :-/
25.06.2016 21:01 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Es ar pēc dabas esmu spalvains, bet neko citu iznemot seju un intimo vietu neskuju jo izskatu ka spalvas virieti padara par virieti. Bez tam vins ir vecene. Ta ari daudzas meitenes doma.
25.06.2016 21:03 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Manās acīs arī apmatojums vīrieti padara vīrišķīgāku, ok, MJ ieliktā mugura man arī liekas par traku, bet, ja jau pašam un sievai/draudzenei labi, mani tas noteikti netraucē. Nejau apmatojuma dēļ domāšu, vai būt kopā ar kādu vai nē :-D
Agrāk tikos ar tumšā tipa vīrieti, kas arī bija bagātīgi apdāvināts apmatojuma ziņā. Viņš tiešām vaksējās no apakšas līdz augšai - visu, ko es nezināju, jo nu - sākot randiņot, es neredzēju ne to, kas zem krekla, vai arī kas ir zem biksēm :-D Likās ļoti jocīgi, noteikti ne manā gaumē, bet nu, ja jau kā cilvēks man ļoti patika, tad, protams, tādas lietas paliek otrajā plānā
25.06.2016 21:13 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Dzīvē tik spalvainu muguru neesmu redzējis:-D

Rvis kā to ņem...Tu drošivien neesi no ļoti sviedrainajiem? Es diemžēl nezinu kāpēc svīstu pastiprināti:-/ Un tici man tad ir patīkamāka sajūta, ja paduses ir bez spalvām:-)

Un kāpēc tu skuj ''bikini'' zonu?:-D Un intereses pēc ar ko tu skuj? Esmu mēģinājis ar skuvekli (gan parasto, gan elektrisko), bet sanāk mazliet iegriezt, jo tur nav līdzens. Bet ar šķērēm apgriežot viss duras kādu nedēļu:-/ Tāpēc pats lieku to vietu mierā.

Bet jā, piekrītu, ka ja ir 100% tīrs no spalvām, tad izskatās neriktīgi. Tāpēc nekad rokas neskūšu nost:-P
25.06.2016 21:17 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Ja skuj vēderu - ok. Bet ja grib tos likvidēt, tad jau labāk izraut. Lai gan vidējs apmatojums vēdera lejasdaļā nešķiet kkas dramatisks.
Ja ir garas spalvas padusēs - tiešām labāk neatstāt. Ja minimālas - nav problēmu.
Muguru? Skūt? Kko tādu īsti nav nācies dzirdēt. :D Ja muguras lejasdaļa - manuprāt, neko tur nav jādzen, bet esmu redzējusi, ka citiem ir lāpstiņu rajonā...:-O tas gan rada nelielus šermulīšus un es būtu par to, ja tie tiktu jebkādi likvidēti (labāk jau salonā, jo pietam- kā gan pats ar skuvekli tiks pie savām lāpstiņām) :D
25.06.2016 21:51 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
kā gan pats ar skuvekli tiks pie savām lāpstiņām


Šis būtu labs skats:-D Bet piekrītu, ja ir tādas mežonīgas muguras, tad pie speciālista vai palūdz kādam lai nodzen. Pats tur netiek klāt.

Starp citu es te vienu saistītu lietu iedomājos...ja piekoriģē uzacis pie speciālista , tad viņas vairs neataugs tādas kā bija (kopā)? Man te bija ieteikts ar kaut kādu tur strēmeli viņas pa vidu ņemt nost nevis kā es daru ar skuvekli. Bet ja pazustu pavisam šī problēma, tad varētu norīt savu lepnumu un kādu reiz aičāpot pie kādas speciālistes.
25.06.2016 22:07 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Ar skuvekli gan nevajag uzacis skūt. Būs tas pats princips kā ar visiem matiņiem kurus skuj, ja skuj pret spalviņu - augs tik vairāk un/vai biezāki. Ja skuj pa spalviņai tad nekāda lielā skāde nav, bet labāk uzacis gan neskūt vispār. Tur tad pats var nopirkt vaska strēmelītes ar kurām matiņus pa vidu izraut.
25.06.2016 22:12 |
 
Reitings 69
Reģ: 20.06.2016
Bet piekrītu, ja ir tādas mežonīgas muguras, tad pie speciālista vai palūdz kādam lai nodzen. Pats tur netiek klāt.

Vēl riebīgāk par noaugušu muguru, būtu pašai skūt sava vīrieša muguru:-D
25.06.2016 22:15 |
 
Reitings 125
Reģ: 01.07.2014
Uzacis tiešām gan labāk neskūt, citādi ataugs biezi un asi kā jebkuri skūtie matiņi. Var jau arī ar pinceti paņemt, taču ja reiz ir iesākts skūt, varētu būt patiešām grūtāk. Liktens vēstnesi Tev ir smukas uzacis :-P , tāpēc lūdzu kko nesabojā ar savu pašdarbību. :D
25.06.2016 22:17 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Miss Joker ir doma izmēģināt to vaska strēmeli, bet kaut kā neērti būs iet uz veikalu meklē vai prasīt kur tāda stāv...bet nu laikam tā būs jādara. Saprotu, tad tā saucamā izraustīšana neko nedod (ilgstoši)? Slikti gēni man...lai gan rados nav nevienam tāda problēma, ka saaugušas uzaicis:-D

Ok, paldies par atbildi!
25.06.2016 22:18 |
 
Reitings 69
Reģ: 20.06.2016
Dodu priekšroku, vīriešiem ar skūtām padusēm, bet krūšu spalvas, ja uz vēdera kāda - patīk. Ja vīrietim atlētisks ķermenis. (Protams, milzu, matains alus puncis neietu pie sirds gan, bet tur drīzāk pats puncis nesimpatizētu, ne spalvas.)
Pašai gan nekad nav bijis vīrietis ar spalvainu muguru.
25.06.2016 22:18 |
 
Reitings 1584
Reģ: 29.05.2016
Expression nav gan, esmu pietiekoši salasījies info, tas skaitās ļoti neglīti...un tam piekrītu:-/ Tu jau redzēji bildi, kur izskūts pa vidam :D
25.06.2016 22:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!