ārzemju ciemiņš Rīgā

 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Sveikas dāmas! Pēc pāris nedēļam ar puisi brauksim uz Latviju. Meklējot internetā info, sapratu, ka esmu diezgan izkritusi no aprites par to, kas Rīgā tagad jauns un interesants, vajag "update" man. Būsim 7 dienas un pārsvarā nāksies pa Rīgu, jo nav iespēju tikt pie mašīnas, tātad ceļošana tik, cik nu ar sabiedrisko var. Abi esam 25+. Kas ir jūsu top5 apskates vietas Rīgā? Kas jauns pēdējo 4 gadu lailā atvēried Rīgā, ko vērts pabaudīt? Esam pietiekami aktīvs, zināt gribošs un romantisks pāris tā kā atvērti daudzām idejām. Paldies! :)
21.06.2016 19:25 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015

Khmm, izklausas parak labi, lai butu taisniba. Kas par to tad maksa, ja tas ir par velti? Ne ta, ka es iebilstu, manuprat, genial un super briniskiga iespeja, noteikti izmantosu!


Tās bezmaksas ekskursijas gan jau pret ziedojumiem, tā ka atbalstiet gidu ar ziedojumiem!

Nu tā jau ir visur - viņi par dzermanaudu darbojas... Bet tās ir tādas neformālas ekursijas, interesantāk kā pie profiem parasti. Plus tu pats izlem, cik dot.
22.06.2016 10:37 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Es savejo vedisu uz kartingiem 333 trase, Dzintaru skatu torni, Kemeru laipu, kafuzi uz Galleria Riga jumta, laivu braucien apa Gauju, kino Lora Sigulda (tur apkalpo filmas laika). Vel nezinu par Ligatnes bunkuru un Stura maju, tur nekad nav buts.
Ieprieks sajusma bija par Lido un psiho.lv
22.06.2016 18:05 |
 
Reitings 243
Reģ: 27.06.2012
Liels paldies par atsaucību! Tik daudz foršas idejas, noteikti centīsimies paķert cik daudz vien varam :) Paldies, dāmas! :)
02.07.2016 19:17 |
 
Reitings 43
Reģ: 25.04.2016
Sigulda arī ļoti skaista pilsēta, ko apmeklēt. Un nav arī bezgala tālu no Rīgas. :)
02.07.2016 19:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits