Mīlestības trijstūris jeb es pati nezinu ko vēlos

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir liela dilemma - esmu iemīlējusies 2 vīriešos un nav tādas iespējas, lai es ar abiem izmēģinātu attiecības. Viens otru izslēdz.

Ar 1. vīrieti es vairāk nekā gadu atpakaļ iepazinos internetā. Viņš ir no US - ar privātmāju, labu darbu, ambīcijām un sākotnēji mums bija viens skatījums uz dzīvi- nevainība jāglabā līdz kāzām (viņš arī ir nevainīgs), viens kopīgs sapnis - kāzas, bērni, kristiešu ģimene.

Mēs sarakstamies ar garām vēstulēm facebook, taču kad es pateicu, ka vēlētu tikties, viņš teica, ka noteikti vēlas mani arī redzēt, taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti. PS Esmu jau 1 reiz nozudusi uz pāris mēnešiem, jo iepazinos ar vīrieti no UK. Kaisle, dāvanas, kopābūšana, skūpsti, strauja attiecību attīstība - tas viss raksturo pagājušo vasaru.

Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu. OK, es būtu gatava gaidīt, ja zinātu ka starp mums ir dzirkstelīte dzīvē un tas būs tā vērts. Taču tagad es vairs neesmu pārliecināta, vai galu galā nepalikšu pie sasistas siles.

Ar 2. vīrieti īsumā es iepazinos šo pavasari, esmu iemīlējusies, abi vēlamies tuvību. Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Gaidot 1. vīrieti es iespējams iegūšu iespēju nākotnē dzīvot mierīgi un laimīgi, īstenošu savu ģimenes sapni (patiesībā es ļoti ļoti vēlētos satikt viņu), taču glabājot nevainību liegšu sev iespēju veidot attiecības ar citiem vīriešiem, būt laimīgai tagad un neslēpsim, saņemt materiālo atbalstu savu sapņu īstenošanai.

Turpinot attiecības ar tagadējo puisi es zaudēšu nevainību (tas būtu tikai loģisks attiecību turpinājums), baudīšu dzīvi un būšu laimīga šobrīd, nevis dzīvošu ilūzijās par sapņainu nākotnes ģimeni pēc dažiem gadiem. Es pati saprotu, ka pirms bērna radīšanas vēlos izbaudīt dzīvi - ceļot, izklaidēties, baudīt ēdienus, mīlēt.

Zaudējot nevainību pavērsies vairāk iespēju, taču tad es zaudēšu visas cerības ar 1. vīrieti uz visiem laikiem :'-( Tas būs sāpīgi, jo iekšēji man ir bailes, ka zaudējot nevainību man nekad nebūs laimīgas ģimenes :'-(
20.06.2016 23:38 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
MADasaHATTER

Tu arī esi nevainīga, vai jau nē? Ceru pieklājīgi pajautāju...

Es uzskatu, ka nevainību ir forši zaudēt tad, kad uzticies otram cilvēkam, esat izrunājuši savus boundaries, fantāzijas (nu kaut vai, ka būs sveces un zaudēšanas mirklī savienosieties skūpstā, turēsiet viens otram roku. Tas tā humoram, bet vai nav jauki??? :-D). Mīlestība vai vismaz kaisle ir svarīga lai baudītu šo procesu.
21.06.2016 01:59 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
milestiba ir labaka;)


Aizsutiju tev PM:-)
21.06.2016 02:06 |
 
Reitings 901
Reģ: 17.03.2016
Tu liecies dikti jauka meitene, bet arī ļoti naiva. Neklausies vīriešos, nu priekš kam tev to. Dari kas pašai tīk un dzīve noteikti būs vieglāka un neklausies apkārtējo spiedienā - jādara tas, tas vai tas.
Un, piedod, bet tas pirmais vīrietis izklausās pēc mazu meiteņu pavedinātāja, kas iestāstīs tev to, ko vēlies dzirdēt. Un tici man, apvārdot jaunas meitenes nav tik grūti. Cerams, ka tomēr atteiksies no abiem "vīriešiem" un tomēr darīsi ko pati tiešām gribi. :)
21.06.2016 02:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Kristietībai ar nevainības saglabāšanu mazs sakars. T.i. protams, ka pastāv uzskats, ka sex drīkst būt tikai pēc kāzām, bet tas jau nenozīmē, ka nedrīkst veidot attiecības un plānot tās kāzas, nevis nez ko gaidīt un bremzēt bezgalīgi! Šis amerikānis ir totāls bremze!!! Un ne jau tāpēc, ka taupa sevi kāzām, bet tāpēc, ka viņam tās kāzas nemaz nevajag. Viņam acīmredzami ir labi tāpat un nekur negrib steigties. Kas zin, varbūt patiesībā pat ir gejs, vnk slēpjas aiz nevainību glabājoša kristieša maskas...:-D
21.06.2016 02:47 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Un autorei...

Nekad neliec cerības uz vīriešiem! Neceri, ka ar attiecībām vai sexu, vai vīrieša naudu tev nu tik dzīve sāksies, un nu tik nāks laime un viss būs super-puper kruti! Vispirms iemācies būt pašpietiekama un laimīga bez vīrieša savā dzīvē un tikai tad, kā papildinājumu, meklē attiecības.
21.06.2016 02:50 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
Gan pieradīsi.. Es pieteikumu nelasu, tikai virsrakstu..
iemācīsies tikt skaidrībā ar trīsstūri, nebūs problēmu ar piecstūri utt..

Varu pateikt personīgi, man vienlaicīgi ir bijušas jūtas pret 4 meitenēm.. Un pašam nav īsti skaidrs, kuru gribās vairāk.. Bet pamazām viss pats sakārtojas, tās kuras saņem mazāk uzmanību.. Ar laiku to saprot. Visu sakārto laiks. ;) Un neviens beigās nav sāpināts.
Vnk, mīli brīvi.. nesasaisties ne ar vienu ar mantiskām vērtībām, vai pieradumu .. esi neatkarīga maksimāli, un skaidru skatu ! Pārējo sakārtos laiks, vismaz ir iespēja intīmo dzīvi izbaudīt dažādu..
21.06.2016 03:31 |
 
Reitings 312
Reģ: 08.06.2016
varbūt esi tāda tipa cilvēks.. kurš mīlēt var vairākus.. iemācies vienkārši lai tas nav traucēklis, bet , extra ;) un visiem labi, ja tas maz iespējams :D

parasti jau ir tā, kad pazaudē, tad saprot, ka mīl... bet tam neļaujies- apmāns.. pazaudē.. mīli tālāk citu . love is in the air.. (l)

baudi dzīvi.. vēlu veiksmi

jauku vakaru..
21.06.2016 03:33 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
ha, šobrīd skan Queen - Too much love will kill you :D

https://www.youtube.com/watch?v=ivbO3s1udic
21.06.2016 05:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Starp citu, visas meitenes ap šo vecumu domā, ka ir ļoti gudras, tā ir tipiskā frāze.

+++++:-D

Tev ir prostitūtas domāšana. Tu gribi vīrieti, kas tevi paglābs no nabadzības un iedos naudu. Tādu kā tu ir pilns, jo īpaši Austrumeiropā. Ja tev tiešām būtu kaut viena smadzeņu šūna, tu nevis domātu, kam pārdot savu kājstarpi, bet cītīgi gatavotos CE, stātos augstskolā (ir budžeta vietas, ir studējošā kredīts) un domātu, kā būt neatkarīgai un pelnīt ar galvu, smadzenēm. Tu (tāpat kā liela daļa tavu vienaudžu) gribi viegli tikt pie naudas un tie vīrieši to zina. Amerikānis pilnīgi noteikti tev melo. Ja jau tik liela mīla, tik turīgs, kā stāsta, vai nevar nopirkt tev biļeti? Priekš ASV algām 500eur ir kapeikas.
21.06.2016 07:15 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
kādi tad ir tie tarakāni galvā, ja līdz 30 gadiem nevar izveidot nevienas nopietnas attiecības

Pričom tur tarakāni? Ir cilvēki, kam primārais ir karjera un hobiji, attiecības viņus neinteresē.
21.06.2016 08:12 |
 
10 gadi
Reitings 591
Reģ: 29.01.2009
Tev ir prostitūtas domāšana. Tu gribi vīrieti, kas tevi paglābs no nabadzības un iedos naudu. Tādu kā tu ir pilns, jo īpaši Austrumeiropā. Ja tev tiešām būtu kaut viena smadzeņu šūna, tu nevis domātu, kam pārdot savu kājstarpi, bet cītīgi gatavotos CE, stātos augstskolā (ir budžeta vietas, ir studējošā kredīts) un domātu, kā būt neatkarīgai un pelnīt ar galvu, smadzenēm. Tu (tāpat kā liela daļa tavu vienaudžu) gribi viegli tikt pie naudas un tie vīrieši to zina. Amerikānis pilnīgi noteikti tev melo. Ja jau tik liela mīla, tik turīgs, kā stāsta, vai nevar nopirkt tev biļeti? Priekš ASV algām 500eur ir kapeikas.

+++

Nobriesti, PinkFlamingo. Tev PM
21.06.2016 08:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kas tad tā par pūkaino nākotni ar vīrietni no ASV, ja jau šodien gribās nodoties mīlas priekos ar citu?

Turklāt, ja šim vīrietim būtu nopietni nolūki, viņš būtu krietni ieinteresētāks sastapt Tevi ātrāk par 2 gadiem.. galu galā ģimnes veidošana ir nopietns solis.

Vispār neiesaku akli paļauties uz virtuālajā vidē radītajām ilūzijām.
21.06.2016 08:14 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
ja šim vīrietim būtu nopietni nolūki, viņš būtu krietni ieinteresētāks sastapt Tevi

+++

Beidz gaidīt no aizokeāna onkuļiem savu problēmu risinājumu.
21.06.2016 08:16 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
Nav jau slikti būt nedaudz naivai, bet brīnos par tādu naivumu tādā vecumā.. Visas Tavas diskusijas ir par puišiem, kurus Tu reāli neesi pat satikusi. Tas ir INTERNETS. Nu nevar akli paļauties, ka otrā pusē sēž princis baltā zirgā tikai tādēļ, ka viņš tā saka. Un - kāds mīlestības trijstūris ar cilvēkiem, ko neesi satikusi? Tas trijstūris ir tikpat virtuāls un abstrakts kā jūsu attiecības.
Un piekrītu Viedā Minka - varbūt nevajag ar tādu izmisumu meklēt bagātos vīriešus ASV, Uk, Francijā utt, princi, kas uz baltā zirga izvedīs no nabadzības un briesmīgās Latvijas, bet iesākt ar to, ka sakārto savu dzīvi pati, un tad attiecīgi arī parādīsies vīrietis. Nu nav vīrieši tādi muļķi, un tāds, kādu Tu vēlies sev atrast.. Diez vai viņš vēlēsies sev blakus tik izmisušu, naudas kāru sievieti, kas pati savu dzīvi nevēlas sakārtot, bet meklē kādu, kas to izdarīs viņas vietā.
21.06.2016 08:45 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
nu padauza, kas padaudza :D un, lai būtu padauza, nav obligāti jādrāžas :D vnk nu ko tur ņemties, amerikānis, tak 100 punkti, ka ir ar ģimeni, vai vismaz draudzeni, satikties atrunas, whatsapp atrunas, vnk negrib, lai viņa sieva un bērni uzzina, ka viņš sarakstās ar tevi :D

un be real, tu ar saviem uzskatiem tālu netiksi, + pievienojos neons, domāju, tava nevainības pirkšana labs bizness, jo tev tāpat vienalga izskatās, ka ir :D
21.06.2016 09:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Amerikāni es izslēgtu kā versiju. Viņš ir perfekts catfish kandidāts.
Amerikānis galīgi nav tas, par ko uzdodas - viņš šādi izklaidējas. Tur otrā pusē ir opītis/meitene/jebkas, bet ne tas, kam tur vajadzētu būt. Es visas tās atrunas ļoti labi pazīstu. Un visvairāk es lieku uz to, ka otrā galā tomēr ir sieviete, nekāda amerikāņu kristieša vīrieša tur nav.
21.06.2016 09:37 |
 
Reitings 69
Reģ: 20.06.2016
Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu.

Pat izslēdzot visu pārējo, kas man radītu raizes - ko nozīmē - es tur reti esmu?
Ja meitene patiešām tik sirdij tuva utt., tad kur problēma whatsappā nebūt tik reti?
Man izskatās, ka te meitēnam ir pilnīgi aizmiglotas acis un galu galā - ne jau par 2 vīriešiem ir runa, bet par nevainību, no kuras gribas atbrīvoties, tikai jautājums ir - uz kuru valsti laisties, lai to izdarītu.:-|
21.06.2016 11:09 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ak, Dievs! Šitādā tempā tu pati paliksi nevainīga līdz tiem pašiem 30 gadiem :D Tak izkāp no datora! Internets ir viena liela miskaste, kur jebkurš atkritums var uzdoties par dārgakmeni.
21.06.2016 11:23 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
man vienīgajai liekas, ka trollings notiek?
21.06.2016 11:27 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
wtf did i just read?

atver acis, mazā.
21.06.2016 11:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!