Mīlestības trijstūris jeb es pati nezinu ko vēlos

 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Man ir liela dilemma - esmu iemīlējusies 2 vīriešos un nav tādas iespējas, lai es ar abiem izmēģinātu attiecības. Viens otru izslēdz.

Ar 1. vīrieti es vairāk nekā gadu atpakaļ iepazinos internetā. Viņš ir no US - ar privātmāju, labu darbu, ambīcijām un sākotnēji mums bija viens skatījums uz dzīvi- nevainība jāglabā līdz kāzām (viņš arī ir nevainīgs), viens kopīgs sapnis - kāzas, bērni, kristiešu ģimene.

Mēs sarakstamies ar garām vēstulēm facebook, taču kad es pateicu, ka vēlētu tikties, viņš teica, ka noteikti vēlas mani arī redzēt, taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti. PS Esmu jau 1 reiz nozudusi uz pāris mēnešiem, jo iepazinos ar vīrieti no UK. Kaisle, dāvanas, kopābūšana, skūpsti, strauja attiecību attīstība - tas viss raksturo pagājušo vasaru.

Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu. OK, es būtu gatava gaidīt, ja zinātu ka starp mums ir dzirkstelīte dzīvē un tas būs tā vērts. Taču tagad es vairs neesmu pārliecināta, vai galu galā nepalikšu pie sasistas siles.

Ar 2. vīrieti īsumā es iepazinos šo pavasari, esmu iemīlējusies, abi vēlamies tuvību. Es vēlos zaudēt nevainību, jo tā man liedz baudīt dzīvi TAGAD.

Gaidot 1. vīrieti es iespējams iegūšu iespēju nākotnē dzīvot mierīgi un laimīgi, īstenošu savu ģimenes sapni (patiesībā es ļoti ļoti vēlētos satikt viņu), taču glabājot nevainību liegšu sev iespēju veidot attiecības ar citiem vīriešiem, būt laimīgai tagad un neslēpsim, saņemt materiālo atbalstu savu sapņu īstenošanai.

Turpinot attiecības ar tagadējo puisi es zaudēšu nevainību (tas būtu tikai loģisks attiecību turpinājums), baudīšu dzīvi un būšu laimīga šobrīd, nevis dzīvošu ilūzijās par sapņainu nākotnes ģimeni pēc dažiem gadiem. Es pati saprotu, ka pirms bērna radīšanas vēlos izbaudīt dzīvi - ceļot, izklaidēties, baudīt ēdienus, mīlēt.

Zaudējot nevainību pavērsies vairāk iespēju, taču tad es zaudēšu visas cerības ar 1. vīrieti uz visiem laikiem :'-( Tas būs sāpīgi, jo iekšēji man ir bailes, ka zaudējot nevainību man nekad nebūs laimīgas ģimenes :'-(
20.06.2016 23:38 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Tagad ir pēdējie gadi, kad vien es varu izbaudīt jaunību. Nu jau 17 gadus es dzīvoju nelaimīgā ģimenē (pēdējo gadu es sāku uzlabot sevi, dzīves kvalitāti un priecāties par katru dienu) Es vēlos dzīvot laimīgi, ceļot un baudīt dzīvi. Pie tam mani bieži nomāc domas par nāvi. Nezinu kāpēc tā, bet liekas ka dzīve ir piedzīvojums un nekad nevar zināt kad tas beigsies..... Negribu arī izklausīties pesimistiska, bet iekšā man liekas, ka es ilgi nedzīvošu :'-( Līdz šim es dzīvoju nelaimīgi, tagad esmu pietiekami pieaugusi un paveras plašas iespējas - vīrieši, mīlestība un viņu atbalsts.
21.06.2016 00:54 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Jēziņ, meitene mīļā! :-D
21.06.2016 00:59 |
 
Reitings 1414
Reģ: 20.05.2014
Nordicbelle, +++

Autore, muļķe, tava jaunība vēl ir priekšā un ar tavu prātu tiešām tālu tiksi,tikai izmanto to labiem mērķiem. Sūti dirst abus onkuļus un iemācies būt laimīga pati par sevi.
21.06.2016 01:03 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
30 gados virietis nu nemaz nav onkulis. Nav jau 80 gadi. Manuprat, ir normali veidot attiecibas ar vecaku virieti. Nu autorei 19 virietimn 30. So what? Tas nav tik daudz. Nav jau 50gadu atskiriba attiecibas. Nav ari apr ko nosodit, ja cilveki ir laimigi, tas ir galvenais.
21.06.2016 01:07 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
http://cosmo.lv/forums/topic/197220-ok-un-krusu-pieaugums/
notelosu ridzinieci. Ja jau esi nevainiga tad kapec raksti ka lieto OK????

Bez patstaviga partnera un seksa kada jega?
21.06.2016 01:12 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ok lietoju, jo ieteica dermatoloģe, pie tam man sāpīgas mēnešreizes, pat brīžiem asaras nāca guļot un mocoties.
21.06.2016 01:16 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
MAD, ir, ir jēga! Noregulē ciklu, attīra ādu, atbrīvo no MR krampjiem un sliktajām dūšām, kā arī atsevišķos gadījumos palīdz pret anēmiju.
21.06.2016 01:17 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Ja varēs mīlēties bez prezervatīva, tas tikai pluss. Tagadējam potenciālajam pirmajam partnerim sarunas laikā es pateicu, ka bez dokumenta, ka viņš ir disease free seksuālās attīstības es nemaz neuzsākšu, pat ar prezervatīvu
21.06.2016 01:20 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
1.vīrietis ir melis. Neticu, ka savos 30 gados viņš ir nevainīgs. Kas tur ko grūti nokārtot braucienu uz Ameriku, ka varat satikties tikai pēc 2 gadiem? Skolas laikā tev ir brīvlaiki. Kad viņam ir mācības vai kas tur, tāpat var atrast vismaz pāris brīvas dienas, kaut vakarus. Ja grib, satikties var. Bet visdrīzāk viņam ir savas sievietes uz vietas, ko mīlēt un ar kurām ir sekss.
Vai arī viņš stāsta taisnību par nevainību un to, ka ir viens, bet viņam ir kādi lieli defekti. Tā pati invaliditāte. Catfish variants.

2 . vīrieti dzīvē esi redzējusi cerams?

Ne ar vienu no viņiem visdrīzāk neapprecēsi, bet pagaidām izvēlies to, ar kuru vari satikties reālitātē biežāk. Vai meklē citu, ne virtuālu vīrieti.

Starp citu, visas meitenes ap šo vecumu domā, ka ir ļoti gudras, tā ir tipiskā frāze.
21.06.2016 01:21 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
kitijak, a kapec 30 gados nevar but nevainigs? Ja cilveks nav atrais savu isto milestibu kas tur tads? Man ir zinams cilveks savos 37 gados nevainigs. Nu un tad?Ne visi ir tadi kas pargul un rupji sakot draz visu kas kustas un nekustas.
21.06.2016 01:24 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
MAD, es nezinu, kādi tad ir tie tarakāni galvā, ja līdz 30 gadiem nevar izveidot nevienas nopietnas attiecības...
21.06.2016 01:26 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Atgādina vienu sievieti,kura atnāca uz semināru ar jautājumu skolotājam - man patīk divi vīrieši,kuru izvēlēties?Beigās sanāca tā,ka nemīl viņa nevienu,vienkārši psiholoģiski tā uzmanība bija tas,kas viņai bija vajadzīgs.Es,protams,es esmu reālistisks cilvēks un vārdiem neticu,tikai darbiem.Tavā tekstā dominē vārds "dzīves baudīšana".Viss ir atkarīgs no tā,kas ir tavas dzīves prioritāte,tagad tu cepies par savu nevainību un staigā ar rozā brillēm un acīm.Slow down.Dzīvi var baudīt arī tad,kad ir ģimene...tas tā par to tavu dzīves baudīšanas teoriju. :)
21.06.2016 01:29 |
 
Reitings 1609
Reģ: 03.03.2013
Pardon - ar rozā brillēm uz acīm...
21.06.2016 01:29 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Ir divas galējības - drāzt visu, kas kustās un taupīt nevainību līdz 37 gadiem. Sekss ir kaut kas parasts, normāls, tā ir ikdienas sastāvdaļa. Ja cilvēks ir nevainīgs līdz 30 gadiem, manuprāt, tas liecina, ka kaut kas viņam fiziski vai garīgi nav kārtībā. Ja tā ir reliģija, tad jādomā, cik ļoti viņš ir reliģiozs citās dzīves jomās un vai tas netraucēs arī ar seksu nesaistītās lietās.

Tie cilvēki, kuri glabā nevainību līdz kāzām reliģijas dēļ, vai viņi pēc tam lieto kontracepciju? Vai baznīca nav pret izsargāšanos?
21.06.2016 01:35 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
taču baidās ka lidojuma plānošanas laikā es atrastu princi baltajā zirgā, nozustu un viss būtu velti.
Kad ieminējos par whatsappu atkal atruna - es tur reti esmu.

vai aiz šī profila slēpjas pavisam cits cilvēks, vai arī viņš nemaz nevēlas Tevi satikt.
Kas tas vispār par tekstu- lidojuma plānošanas laikā sastapsi citu?:-D
Kāpēc jātērē laiks uz cilvēku , kurš 2 gadus nevarēs un nevēlēsies Tevi sastapt?
Ja arī viņš ir īsts, izdosies kādreiz sastapt un tas notiks pēc 2 gadiem un tad Tu vai viņš sapratīs, ka tomēr nepatīk...2gadi būs vnk kā nolaisti podā.
Kā var vispār plānot nākotni ar vīrieti ,kuru neesi redzējusi, sastapusi? Taupīt nevainību?
21.06.2016 01:36 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Un whatsappu negrib,jo tad viņš Tev būs pieejams visu laiku un varēsi iztraucēt kādā brīdī un radīt neveiklu situāciju viņam, vai arī ir feiks un baidas,ka piezvanīsi un otrā galā būs meitene, kas aiz gara laika prikolojas jau gadu.
Netā sarakstīties ir citādāk-kad gribi piesēdies, uzraksti, whatsappu no Tevis ziņas pienāk tieši tajā brīdī ,kad aizsūti,ja vien ir pieejams internets , vai arī nav izslēgts.
21.06.2016 01:41 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Neons,bet nu ja neatrod to savu isto milestibu tad ko? Ne jau vienmer tas ir religiskaja jomaa saistits. Sekss nav tikai sekss. Varbut daziem ir, bet cits velas atdot sevi tam istajam cilvekam. Labak ta neka ar visadam ielenem un nakts sakariem pities.
21.06.2016 01:44 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nav ari nekur teikts par kazam un kazu nakti nevainibu zaudet, vnk iemilet kadu jo sekss ir ari tada kaa loti emocionala saikne pret diviem cilvekiem,tapec autorei ieteiktu sevi tomer pataupit.
21.06.2016 01:46 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
NordicBella, tabletes neatbalstu. No vinam ari zud libido, pienemas svara un neuzskatu ka vajadzigi hormoni un jaboja organisms dzerot tabletes seviski ja nav sekss un esi nevainiga.
21.06.2016 01:50 |
 
Reitings 456
Reģ: 16.01.2016
Nevainību viņš taupa aiz reliģiskiem uzskatiem - izteikts kristiānis un iepazīstoties viņam profilā bijs garš apraksts, kur pieminēja, ka labprāt atliek lietas, dzīvo rītdienā nevis šodienā, pacietība ir viņa stiprākā īpašība un ka nevēlas kā lai pasaka pieklājīgi - "sievieti ar lielu pieredzi". Varbūt viņam ir savs plāns, nezinu. Bet es ar vien vairāk saprotu, ka nu nevaru bez stabilitātes izniekot šos gadus pacietīgi un paklausīgi gaidot :-/

Varbūt man viņam uzstādīt ultimātu?:-D
21.06.2016 01:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits