Vīrietim ir bērns

 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Vēršos pēc padoma.
Iepazinos ar sirsnīgu, gudru, jautru vīrieti. Esam pazīstami nedaudz vairāk kā pus gadu. Nākamajā dienā, pēc mūsu pirmās nakts kopā, viņš atkal aicināja satikties. Tad viņš man pateica par jaunības kļūdu, proti, 17 gados radīto bērnu. Tagad viņš maksā alimentus, ar bērnu un viņa māti nekontaktējas. Es uz to visu centos reaģēt mierīgi, teicu, ka tas man netraucē, bet tagad nezinu, ko darīt.
Vīrietis ir foršs, bet, no otras puses, negribu neko turpināt. Ir kādi padomi, ieteikumi?
18.06.2016 20:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
taču nesaprotu, kāpēc vispirms bija jāievelk gultā, lai pēc tam tikai pastāstītu taisnību.
Bernudarzs no abu puses. Vienu ievelk gulta , otrs nokluse patiesibu.
18.06.2016 20:59 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Pārgulējām un no rīta aizgāju mājās. Vakarā bija zvans, ka atbrauks man pakaļ, jo vēlas satikties un parunāties. Sapucējos, aizgājām un kafejnīcu un ilgi nevilcinoties viņš vienkārši par to sāka runāt.
18.06.2016 21:02 |
 
Reitings 5533
Reģ: 26.01.2015
Alimenti, protams, ir laba lieta, taču es neko labu nepadomātu par cilvēku, kas nekontaktējas ar savu bērnu.


+++
18.06.2016 21:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ar virieti jagul ja ir tada liela velme, alkas, kaisle. Tad nevajadzes ka skolniecei cikstet ievilka gulta. Ka vispar tadu tekstu vel var izdomat.
18.06.2016 21:04 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Laine_m Iespējams viņš vienkārši gribēja to paziņot lai nerastos vēlāk jautājumi šajā ziņā.
18.06.2016 21:04 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Ja bērnam vajadzētu sākt iet pirmajā klasē un "sastrādāts" bērns ir 17 gadu vecumā, tad "vīrietim" nav vairāk par 25 gadiem, kas arī izskaidro tik vieglprātīgo un nevīrišķīgo attieksmi pret bērna esamību.
Tas, ka viņš vēl ir galīgi zaļš puikiņš, visdrīzāk arī ir bijis iemesls nozust no apvāršņa, kad bērns parādījies. Bet tas, ka viņš joprojām bez emocijām un sirdsapziņas pārmetumiem izvēlas būt nozudis no bērna dzīves, norāda uz to, ka līdz vīrietim vēl tālu un viņš joprojām ir tas pats puikiņš.

Te vispār nav runa par attiecībām ar vīrieti, kuram bērns. Te ir runa par to vai tikties ar bezatbildīgu un nenobriedušu puisi.
18.06.2016 21:05 |
 
Reitings 104
Reģ: 13.05.2016
Bet vai tad tā nav kļūda, ja 17 gados bezrūpīgi nodarbojas ar seksu un uztaisa bērnu, kad nav vēl nobriedis tam??? Kļūda taču ir kaut kas darīts nepareizi. Galvenais nelikt bērnam justies kā apgrūtinājumam un nevajadzīgam. Tad bērnam ir jābūt par kuru tu nes atbildību un tu nevari viņu saukt par kļūdu, bet... viņš var rasties kļūdas rezultātā - neapdomīga seksa laikā... vai tad ne tā, meitenes???
18.06.2016 21:06 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja godīgi, man arī būtu grūti pieņemt vīrieti ar bērnu, es laikam nevarētu. Ja nekontaktētos, varbūt būtu vieglāk. Ja kontaktējas, man tā tik un tā šķiet dubulta dzīve, sanāk divas ģimenes - es un bērns. Nē, tas nav priekš manis.
18.06.2016 21:06 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Var jau būt arī tā, ka bērns ir no neīstās sievietes? Varbūt tas bija tikai vienas nakts sakars? Varbūt sieviete pati neļauj tikties? Nevar jau arī visu vainu uz vīrieti novelt.
Laine_m, manuprāt, tu kaut kā jocīgi izsakies par viņu. Nesaprotu kur ir problēma, ka viņam ir bērns. Kas vilksies līdzi?? Tev vajag vienkārši ar viņu vēlreiz parunāties. Noskaidrot kāpēc nesatiekas, kā viņš viņu uztver utt.
18.06.2016 21:07 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.06.2015
Laikam sapratu, ka turpināt neko nevēlos. Pagājis tikai pus gads, kopš iepazīšanās. Nu tā dzirkstele ir izgaisusi. Laikam, ka pie vainas nav bērns, bet gan tā sasodītā attieksme.
18.06.2016 21:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par savam tadam kludam mute jatur muzigi ciet. Berns jau ir un ta ir laime, vel ja sim nav par to ikdien a jalauza galva. Labak lepotos. Un komunicetu ar mazo.


jautajums , jus prezervativus lietojat?
18.06.2016 21:09 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Ievilka gultã. Ar varu? :-D Gan jau, ka pati arì gribèji. Tagad izklausās, ka tikai virietis pie visa vainigs. Vareji vispirms pakomunicēt, noskaidrot visu kas tevi interesē un tikai tad likties gultà.
Un tas, kā ir bijis pagåtnè nenorāda, ka ar tevi arì tà bùs. Jàskatàs kāds cilvēks viņs ir tagad. Ko runá, kàdi nàkotnes plàni. Vai kko dara, lai tos sasniegtu. Skaties pèc darbiem. Nedzīvo pagàtnè un nerocies viña netìrajà veļā. Neko tu tur neizmainísi.
Izvèle jau tavàs rokàs. Cosmietes ar tavu iespejamo puisi neveidos attiecibas. Viņām nebūs jàdzivo kopa ar viņu.
18.06.2016 21:15 |
 
Reitings 245
Reģ: 28.02.2016
Es netiktos ar tādu, kam Tev vajag svešu bagāžu, it īpaši, ja to slēpa pusgadu, atklātībai butu jābūt.
18.06.2016 21:19 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nesaskatu neko tādu, lai neturpinātu attiecības. Tur var būt 101 variants, visticamāk, vīrietis jau negribēja bērnu no paša sākuma, bērnu saglabāt bija mātes vienpersonisks lēmums. Un tad saprotams, ka nevēlas kontaktu ne ar bērnu, ne viņa māti. Katrā ziņā šāds vīrietis ir sakarīgāks nekā tas, kas ap 25 rada ģimeni, bet ap 35 saprot, ka šī ģimene apnikusi un rada nākamo.
18.06.2016 21:21 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Bet vai tad tā nav kļūda, ja 17 gados bezrūpīgi nodarbojas ar seksu un uztaisa bērnu, kad nav vēl nobriedis tam??? Kļūda taču ir kaut kas darīts nepareizi. Galvenais nelikt bērnam justies kā apgrūtinājumam un nevajadzīgam. Tad bērnam ir jābūt par kuru tu nes atbildību un tu nevari viņu saukt par kļūdu, bet... viņš var rasties kļūdas rezultātā - neapdomīga seksa laikā... vai tad ne tā, meitenes???


Šim gan piekrītu. "Kļūda" ir tāds slidens un neviennozīmīgs vārds attiecībā uz bērnu.
Bērns var rasties ieplānots un gaidīts mīlošās attiecībās vai laulībā, bērns var rasties neplānots, bet tāpat kļūt gaidīts mīlošās attiecībās, un tieši tāpat bērns var neplānoti rasties starp cilvēkiem, kuriem nav ne mīlestības, ne attiecību. Vienas nakts sakari nav retums, bet process, kādā bērni rodas, visiem ir viens un tas pats, tāpēc muļķīgi uzskatīt, ka jebkur un jebkurš bērns ir mīlestības auglis.
Cits jautājums ir vecāku (īpaši tēva, jo mātei jebkā radies bērns ir mīļš) spēja uzņemties atbildību par savu neapdomīgo rīcību. Spēju saprast, ka bērns nav vainīgs, pie tā, ko pieaugušie sastrādājuši negribēdami un uzlūkot bērnu kā ar šo savu izdarīto kļūdu nesaistītu, jaunu cilvēku, kuram vajag gan uzmanību, gan rūpes, gan mīlestību.

Tavs kundziņš šīs lietas nodalīt nespēj un parāda, ka viņš vienkārši ir nepieaudzis un bezatbildīgs.
18.06.2016 21:23 |
 
Reitings 375
Reģ: 13.06.2016
Pēc tava pēdējā rakstītā sapratu, ka tam vīrietim nepaveicās ar tevi, nevis tev ar viņu. :)
18.06.2016 21:52 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.05.2016
Vai pajautāji,kāpēc nekomunicē ar bērnu? Varbūt bērna māte negrib,lai komunicē? Jo lai arī cik nekorekti izteicies,tomēr nav jau tā,ka neko....uzturlīdzekļi tiek maksāti.
Jā,nesaprotu arī es tādu spēpšanu utt., bet cik daudz vīriešu vispār pat nemaksā uzturlīdzekļus un tik taisa bērnus pa labi un pa kreisi.
Manās acīs tāds,kas bērnu uztaisījis un pat valstī noteiktos uzturlīdzekļus nemaksā būtu daudz zemāk vērtējams,nekā cilvēks,kas maksā ikmēnesi par to,ko tīņu laikos sastrādājis.
18.06.2016 22:31 |
 
Reitings 88
Reģ: 01.05.2016
Pēc savas rūgtās pieredzes saku, ka ļoti jāņem vērā to, ko un kā cilvēks darījis iepriekš. Domāju, ka no šāda vīrieša neko labu turpmāk arī nesagaidīsi. Nav garantijas, ka gadījumā, ja tu paliktu stāvoklī, viņš arī tevi nepamestu ar visu bērnu, jo arī šoreiz tā būs kaut kāda kļūda. Varbūt šoreiz nebūs vēl paspējis iztusēties. Lai kā mums gribētos, bet cilvēki nemainās :-)
18.06.2016 23:05 |
 
Reitings 790
Reģ: 08.11.2015
Tad viņš man pateica par jaunības kļūdu, proti, 17 gados radīto bērnu.

wtf, kā var bērnu nosaukt par kļūdu :(
18.06.2016 23:05 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Lasu un nesaprotu, kur izrāvāt, ka vīrietis bērnu ir nosaucis par kļūdu. Man vairāk izklausās, ka tas ir tēmas autores apzīmējums, nevis vīrieša vārdi. Arī tas, ka pasaka vīrietim, ka tev netraucē bērns, kaut zini, ka traucē, liecina, ka pati neesi gana nobriedusi. Un vēl tā frāze par vilkšanu gultā!(t)

17 gados var arī gadīties tā, ka pārplīst prezervatīvs, meitene ir kategoriski pret abortu, puisim nākas samierināties un maksāt alimentus. Stipri šaubos, ka tas bijis plānots un abu pušu gribēts. Puisis visticamāk negribēja bērnu, bet meitene gribēja. Vai tādā gadījumā var viņam pārmest, ka nesaglabā kontaktu ar bērnu, kaut arī tiek maksāti alimenti?
18.06.2016 23:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits