Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko darīt?

 
Reitings 75
Reģ: 02.01.2016
Pēdējās dienās esmu ļoti daudz domājusi par kādu problēmu. Pirms mēneša sāku satikties ar kādu pusi, kurš ir 8 gadus vecāks. Vairs netiekamies, viņš satiekas ar kādu citu. Man arī par to kaut kā vienalga. Nosolījos sev, ka vairs ar viņu nekontaktēšos. Tikai pašlaik ir aizdomas par to, ka varētu būt stāvoklī. Mēnešreizes kavējas jau 2. dienu. Cik atceros, viņš pats arī teica, ka bērnu it kā vēlētos, bet nezinu, cik nopietni tas bija domāts.
Ja arī izrādīsies, ka esmu stāvoklī, abortu nekādā gadījumā netaisīšu. Tikai domāju, kā man to viņam pateikt. Nezinu, vai viņš vēl tiekas ar to citu sievieti. Pirms dažām dienām vēl uzrakstīja kā man klājas, neatbildēju.
Ja būšu stāvoklī, tad tiešām tas būs vienīgais iemesls, kāpēc ar viņu vispār kontaktēšos.
Ko darīt? Droši vien vēl kādu laiku pagaidīšu, līdz būšu pavisam droša, bet man ir uztraukums. Nav arī neviena cilvēka, kuram gribētu šo stāstīt, tāpēc ceru, ka šeit kāda kaut ko ieteiks. :)
08.06.2016 21:53 |
 
Reitings 85
Reģ: 13.02.2014
Pa priekšu uztaisi vairākus grūtniecības testus ar dažu dienu pārtraukumiem un ja pozitīvs vairākkārt, tad tikai paziņo viņam šo vēsti.
Nav vērts sacelt traci par ātru!
08.06.2016 21:55 |
 
Reitings 75
Reģ: 02.01.2016
Nu jā, es arī nedomāju viņam neko teikt pirms neesmu pilnībā droša.
08.06.2016 21:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits