Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ar gadiem noplok karjerisms?

 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Atceros sevi 20 gados, kad biju studente... tāds karjerisms plūda pa visām malām. Mācīties, iet praksēs, pieteikties par asistentu kaut par velti, ka tikai izsistos, pastāvīgi čekot darba sludinājumus, iet uz intervijām, piedalīties konkursos par labāku amatu, sēdēt virsstudnas, ka tikai tevi pamana, novērtē, gūt atzinību, algas pielikumu, iniciēt visādus projektus, skriet un cīnīties un ka tik augstāk pa karjeras kāpnēm uzkāpt.

Tagad, kad ir jau pāri 30 gadiem... kur tas viss palicis?
Tagad es vairs neesmu gatava skriet un rauties uz visām pusēm. Tagad gribas mieru un kabinetu ar aizvērtām durbīm, ka tik neviens nenāk klāt un neko neprasa. Gribas atstrādāt savas stundas un ātrāk mājās nokļūt. Gandrīz pat vienalga, kur strādāju, ka tikai samaksā un miers. Nekāda entuziasma, iniciatīvas, vēlēšanas kaut ko pierādīt.

Vai tas ir normāli?
07.06.2016 09:38 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Tas ir pilnīgi normāli, ka dzīves laikā mainās vēlmes un prioritātes. Man gan izteikts karjerisms nekad nav piemitis, bet varu apmēram salīdzināt ar to kā 20 gados sajūsminājos par dzīvi Rīgā, visur gribēju būt un paspēt, tagad arī tuvojos 30 un, lūdzu, dodiet man laukus, mieru un klusumu.

Tiesa, vēl ir iespējams, ka tu vienkārši jūties izsmēlusi sevi pašreizējā darbā vai pat šajā karjeras virzienā. Mēdz teikt, ka ik pēc 7 gadiem esot pilnībā jānomaina profesija. :-) Varbūt dzīvē nepieciešamas pārmaiņas, lai varētu kustēties uz priekšu un neiekrist rutīnā, jo tā jau pati par sevi izsmeļ spēkus un nokauj jebkādu entuziasmu.
07.06.2016 09:54 |
 
Reitings 188
Reģ: 14.09.2015
Vienā no iepriekšējām darbavietām nostrādāju 5 gadus, likās, ka tur tā vaina, ka vajag pāmaiņas. Nomainīju darbu, tagad atkal esmu jaunā darbā, likās, ka nu tik būs atpakaļ mans entuziasms un karjerisms. Bet nekā. Pilnīgi tādas pašas emocijas kā vecajā darbā. Respektīvi 0 emociju :) Līdz ar to saprotu, ka tā nav darbavietas vaina. Vienkārši man vispār vairs neinteresē darbs un strādāšana kā tāda
07.06.2016 09:59 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Nu tad laiks izlikt enerģiju citā virzienā - radīt bērnu, uzsākt savu biznesu, strādāt brīvprātīgo darbu, pārvākties uz laukiem un audzēt aitas. :-) Galvenais nesēdēt tur, kur tu esi tagad, baidoties no pārmaiņām, un justies slikti.
07.06.2016 10:04 |
 
Reitings 202
Reģ: 25.06.2012
Vai ir sasniegti tie mērķi, kas tika uzstādīti ap 20 gadiem?

Varbūt tas bija jaunības maksimālisms, nevis karjerisms? Darbaholiķi man šķiet visu dzīvi paliek par darbaholiķiem un tam nevajadzētu tik krasi izmainīties.

Varbūt ir vilšanās - darbs nav atnesis to, ko vēlējies sagaidīt? Piemēram, atzinību, lielus ienākumus, jaunus kontaktus, kādus īpašus sasniegumus. Un uz tā fona zūd motivācija, vēlme darīt.

Varbūt esi nonākusi pie secinājuma, ka karjera nav bijis tas, kas atnes laimi, apmierinātību, prieku? Varbūt ir kādas vēlmes, sapņi, kuras ir bail atzīt un tie slēpjas aiz karjerisma? Piemēram, vēlme pēc ģimenes dzīves, vēlme nodarboties pavisam citā jomā, dzīvot laukos, ceļot pa pasauli, utt. Ko vienkārši negribas atzīt sev un/vai apkārtējiem?
09.06.2016 17:49 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Agrāk tev bija jaunības maksimālisms. Tagad esi pieaugusi.
09.06.2016 17:52 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Piekrītu katras komentāriem! Dzīvē viss mainās. Uzstādi citus mērķus un pievērsies citām sfērām savā dzīvē.
09.06.2016 17:54 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Agrāk tev bija jaunības maksimālisms. Tagad esi pieaugusi.
Tiesi ta!


Padoma ja kas ar notiks, apliga naks draugi un gimene ne darbs. Un blakus sedes dienam ari draugi un gimene ne darbs. ;-)
09.06.2016 18:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits