Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cieta vēdera lejasdaļa.

 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Sveikas.:-)
Sākšu ar to ka pagājušogad man bija operācija, kuras laika atklāja endometriozi un pie reizes izņēma aklo zarnu,kuras dēl paldies dievam to visu atklāja.
6 mēnešus dzeru Visaneti.
Kops Februāra mēģinām tik tie bērniņa,bet pagaidām bez priecīgam ziņām. :-(
Aprīlī un Maijā lietoju arī Pre seed. Pēdējas MR bija 13.05. ,bet ne tādas ka parasti, bija vieglākas un bez lielam sāpēm.
Pusotru nedēļu atpakaļ Krūtis palika ļoti sāpīgas,pat likās ka ir slikta dūša un mazi galvas reiboņi,īpaši vakaros, vēderu arī vilka pāris dienas.
Bet pats interesantākais ir tas ka vēdera lejas daļa ir palikusi cieta,lai gan pirms tam neko tamlīdzīgu nebiju novērojusi. Tāpēc gribētu zināt vai tā varētu būt grūtniecības pazīme.
MR tagad būtu jābūt 9 jūnijā. Kuras nu ļooooti negaidu.
Grūtniecības testu veicu šodien,bet diemžēl viena svītra. Ir atgriezusies atkal vēdera vilkšana.
Ceru uz jūsu atsaucību. Paldies.:-)
06.06.2016 21:47 |
 
Reitings 213
Reģ: 04.01.2013
Sveika. Man grūtniecības lielākais vēstnesis bija vēdera vilkšana, kas sākās kādas 6 dienas pirms plānotajām MR, ja pareizi atceros tad trešajā vilkšanas dienā taisīju testu un bija blāva blāva svītriņa, knapi redzama, pēc tam jau tumšāka un tumšāka. Nogaidi vēl divas dienas un uztaisi vēlreiz, ja MR nesākas. Divi varianti - vai nu to ļoti labi izjūti savu ķermeni, tāpēc jūti jau kaut ko tik agri, vai arī simtomi rodās no lielās, lielās vēlmes sāgaidīt divas strīpiņas testā. Man personīgi bija pirmais, un jau divas nedēļas pirms MR pateicu labākajai draudzenei, ka šķiet, ka būs :D

Jebkurā gadījumā, Veiksmi!!!(l)
07.06.2016 06:48 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Little Fox- Mīļš paldies par atbildi. :-)
Gaidīšu līdz 9 un tad taisīšu testu,ja nebūs nevēlamo. ;-)
07.06.2016 13:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits