Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Stress, uztraukums, nervi...

 
10 gadi
Reitings 7634
Reģ: 21.03.2014
pēdējo 4 mēnešu laikā sanākuši vairāki ārzemju komandējumi, 1-3 reizes mēnesī.
Man šausmīgi nepatīk lidot, tas vien jau iedzen stresā, plus vēl svarīgi pasākumi ar prezentācijām, publiska uzstāšanās ir vēl lielāks stress. pēc 2 nedēļām atkal jālido un man jau tagad ir slikti no domas vien...
vienīgais ko dzeru - nervostrong. pašai ir aizdomas uz problēmām ar veģetatīvo nervu sistēmu (VD) un šādos gadījumos šķiet, ka tās pazīmes tikai paasinās, ir brīži, kad dzīvoju mierīgi un viss ok.
ko darīt? ārste pasaka, ka uztraukums esot normāla parādība. bet jūtu, ka man tā visa ir par daudz un tā kā tie ir svarīgi darba jautājumi, tad tā pilnīg'vienaldzīgi nevaru to uztvert...
05.06.2016 11:42 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10482
Reģ: 29.01.2009
Koncentrēties uz darāmo, nevis sajūtām.
05.06.2016 11:54 |
 
Reitings 4416
Reģ: 08.10.2013
Ja no darba nav vēlēšanās iet prom un ar vadību nav vēlme izrunāties par retāku došanos komandējumos, tad iesaku ieviest kādas aktivitātes, kas būtu ar nodomu radīt garīgu mieru. Izmēģini jogu, meditāciju, dodies biežāk pastaigās klusās vietās, iespēju robežās, lieto homeopātiskus nomierinošus līdzekļus, centies nodrošināt sev veselīgu miegu. Ieteikumi šķiet ļoti vienkārši, bet patiesībā šādā dzīves ritmā, saprotu, ka arī tie ir grūti izpildāmi.
Tu, izveidojot šo tēmu, pati saprot, ka alksti pārmaiņu. Tad kaut kas ir vienkārši jāsāk darīt citādāk.
05.06.2016 12:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Loti pazīstama situācija, es arī neprotu tikt galā ar uztraukumu, kad uznāk tie periodi, kad priekšā kāds nepatīkams uzdevums. Ne mirkli nespēju atslēgties un pievērsties kam citam, viss liekas tik mazsvarīgs, ka visas domas tikai pie netīkamā pasākuma. Uztraukums ir normāli, bet ne jau tādā līmenī. Kam tā nav, to nesaprast.
05.06.2016 12:10 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Loti pazīstama situācija, es arī neprotu tikt galā ar uztraukumu, kad uznāk tie periodi, kad priekšā kāds nepatīkams uzdevums. Ne mirkli nespēju atslēgties un pievērsties kam citam, viss liekas tik mazsvarīgs, ka visas domas tikai pie netīkamā pasākuma. Uztraukums ir normāli, bet ne jau tādā līmenī. Kam tā nav, to nesaprast.

Man tieši tas pats! Nelīdz ne miegs, ne pastaigas, ja priekšā ir kaut kas nepatīkami satraucošs. Atliek vien sakost zobus un to izdarīt, lai pēc tam var mierīgi uzelpot.
Man arī nepatīk lidot, bet man stresainās situācijās palīdz stipra mentola košļene, tā arī mēģinu nomierināties un mazliet jau palīdz.
05.06.2016 12:50 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Man liekas, ka šitais ir ceļš uz izdegšanu (t)
05.06.2016 13:07 |
 
Reitings 6
Reģ: 31.05.2016
Man arī parasti ir liels uztraukums. Nepalīdz nekas. Vienkārši turpinu uztraukties, bet daru kas jādara, lai cik milzīgs būtu uztraukums. Pamēģini Sedatif PC, varbūt tas mazliet palīdzēs samazināt uztraukumu.
07.06.2016 23:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits