Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tinder

 
Reitings 51
Reģ: 22.11.2015
Vai esat izmantojuši šo aplikāciju?
Kāda pieredze?
Esmu dzirdējusi nostāstus no draudzenēm par drausmīgiem randiņiem ar puišiem no šīs aplikācijas..:-D
02.06.2016 20:51 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Ir mēğināts, nepatika.
02.06.2016 20:55 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Kauns atzīties, bet esmu bijusi uz randiņiem ar diviem Tinder puišiem :D Abi bija forši, nebija nepatīkamu pārsteigumu satiekoties, bet fakts arī, ka nesvaipoju pa labi tādus, kas tur baigie mačo vai pa gabalu jau sauc vienas nakts sakars. Parunājoties sapratu, ka gudri un forši cilvēki, tā nu tikos arī vēlāk (tiesa gan - izvēlējos ļoti publiskas vietas, jo better safe than sorry :D ).
02.06.2016 20:58 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
esmu bijusi uz 2 randiņiem, abi bija jauki, inteliģenti un forši puiši. ar vienu paliku draugos, ar otru biju attiecībās apm gadu.
ne jau (šī vai cita) aplikācija nosaka ar ko tev sarakstīties, ar ko tikties un kā tas viss izvērtīsies. saprotu, ka iepazīšanās caur aplikāciju vai internetā var likties šaubīga, bet šobrīd tinder ir kļuvis tik populārs, ka to lieto ļoti daudz puišu, kas nekur citur iepazīšanās portālos kā mēbele nesēž un kam arī sociālā dzīve neklibo. un daudzi no viņiem ir sakarīgi, inteliģenti un visādā ziņā forši :)
02.06.2016 21:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits