Ko tālāk?!

 
10 gadi
Reitings 55
Reģ: 29.01.2009
Sveiki. Dažas nedēļas atpakaļ uzzināju ka esmu stāvoklī un uzreiz nolēmu par labu abortam tā kā man jau ir divi bērni. Rītā ir norunātā operācija un jau vairākas dienas esmu depresijā.. Tagad ar laulāto draugu parunājot nolēmām tomēr atstāt bērniņu, turklāt iespējams ka tie būs dvīņi... Ar mammu man nav tās labākās attiecības jo dažreiz liekas ka lai ko es darītu vinjai vienmēr viss nepatīk. Protams slikti tā teikt bet liekas ka vinja mani nemīl... Un te nu gribētu zināt ko darīt tālāk jo pašlaik esmu lielās bailēs un ļoti satraukta...
01.06.2016 23:05 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Hormonālā kontracepcija + prezervatīvs, bet, ja jau nekas nav pretī ik pa laikam abortēties, tad var arī tādu kontracepciju piekopt!
Priekš īpaši stulbiem - pietiktu arī ar prezervatīvu!!! ;-) Veselībai nekaitīgi un, ja būs pārplīsis (man nekad nav gadījies), tad varēsi nopirkt avārijas kontracepciju, lai maksimāli izvairītos no grūtniecības.
02.06.2016 11:54 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Nu ņemot vērā tavas iepriekšējās diskusijas, ka tev ir 22 gadi un strādā Maximā par kasieri un ik pa laikam prasi naudu mammai, kad jums pašiem nepietiek, tad es domāju, ka varbūt labāk taisīt abortu.

Ja tev tiešām ir 22 gadi (pieņemsim, ka jau 23 vai 24, ja vecākas diskusijas tās bija), tad šāds vecums ar 3 vai 4 bērniem.. Es šādus cilvēkus nesaprotu. Nedomāju, ka tik jauniem cilvēkiem vajag tik daudz bērnus, ja godīgi, man tas saistās ar nelabvēlīgām ģimenēm, jo tik jaunā vecumā ar bērniem ir pagrūti iegūt augstāko izglītību ,labu darbu, pilnveidoties kā cilvēks.
02.06.2016 12:01 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Hormonālā kontracepcija + prezervatīvs, bet, ja jau nekas nav pretī ik pa laikam abortēties, tad var arī tādu kontracepciju piekopt!
(t) Nezināju, ka kāds patiešām tā dara. :D
02.06.2016 12:02 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
bet tā vairāk gribētu labas attiecības ar mammu jo dažreiz vinja nereaģē normāli.

bet kāds sakars mammai ar tavu grūtniecību? manuprāt, divas dažāds problēmas.
02.06.2016 12:16 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es īsti nesaprotu, ko autore grib? Dzirdēt viedokļus kā uzlabot attiecības ar mammu? Grib, lai pārliecina par labu abortam vai otrādi? Uzvilkt visas uz kašķi?
02.06.2016 12:34 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
mácítájs te tev nepalídzés.

viss ir tikai tava un tava laulátá drauga izvéle. nekádas mammas viedoklis te nav vajadzígs, tá ir tava un tava víra gimene, nevis mácítája vai tavas mammas.

ká saprotu, esi jau pieaugusi, un - apsveicu- sác savu pieaugusha cilvéka dzívi, ar visám izvélém un lémumiem.
02.06.2016 15:40 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
macitaajs jau no tiesam nebutu tas cilveeks ar kuru runaat par abortu.


viss ir tikai tava un tava laulátá drauga izvéle. nekádas mammas viedoklis te nav vajadzígs, tá ir tava un tava víra gimene, nevis mácítája vai tavas mammas.


++
02.06.2016 15:47 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Vispār kopš man ir bērns esmu sapratusi, cik maz viņam, pirmkārt, vajag. Otrkārt ik pa laikam redzu - te gultiņu atdod, te ratiņus, te drēbītes. Nu, bāc.. ja apstākļi spiež, tad bērns taču nepaliks pliks un nabags.

+++ pilnībā piekrītu! Bieži vien vecāki pārspīlē finansiālo jautājumu. Lielie tēriņi veidojās tāpēc, ka vecāki ceļ savu ego, pērkot dārgas lietas bērnam, bet reāli bērnam tiešām nevajag uz dažiem mēnešiem tos krutos ratus pa 1000 Eur vai lielo lāci pa 70 Eur. To visu patiesībā vajag mammai vai tētim nevis bērnam. Vai tad no savas bērnības vairs neatceramies, ka visforšākās rotaļas bija nevis ar veikalā pirktajām rotaļlietām, bet tieši no segām taisot bunkurus vai spēlējot ķerenes ar citiem bērniem?

Es gan protams nezinu jūsu ienākumus-izdevumus, bet uzskatu, ka materiālais nodrošinājums nav attaisnojums. Ja galva strādā, tad to var atrisināt. Ir daudz grupu FB, kur var labas lietas pa simboliskām naudiņām dabūt, kā arī daudzas lietas atdod tāpat par paldies.
02.06.2016 15:51 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Tepat cosmo ir daudz jauku meitenu un katraa zinaa ,ja izlemtu par labu savam beernam, gan jau te kaada palidzes un aizvedis drebites mazajam vai citas nepieciesamaas lietas. Te tak ir palidzets cilvekiem un dotas dreebes un tai pasaa atverskapi. pa loti letam naudinam var visu ko dabut. Ja beerns butu uztaisiiits ar sazin kaadu baaraa iepazitu cali,kas rupji sakot draaziens uz vienu nakti, tad vel vareetu par abortu runaat.
02.06.2016 16:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tepat cosmo ir daudz jauku meitenu un katraa zinaa ,ja izlemtu par labu savam beernam, gan jau te kaada palidzes un aizvedis drebites mazajam vai citas nepieciesamaas lietas.


Jā, ratus, kasti ar drēbītēm pirmajiem mēnešiem, gultiņu - to kāds iedotu. Patiešām - nevajag ne ratus pa 700 eiro, ne lielo lāci pa 70.

Bet vēlāk katru rudeni tie bērni būš skolā jālaiž (cik izmaksā vienu bērnu palaist skolā, katru rudeni pilnas ziņu lapas), ekskursijās jāsūta, uz pulciņiem arī teorētiski vajadzētu vadāt. Un viņai tādi cilvēki ar savām vajadzībām būs 4. Nu nesametīs cilvēki forumā naudiņu ekskursijām, neatdos kasti ar skolas piederumiem un sporta tērpiem, uz pulciņiem arī neviens izvadāt nepalīdzēs.

Es nesaku, ka jātaisa aborts, es tikai saku, ka paļauties vajag tikai uz sevi.
02.06.2016 16:11 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Es nesaku, ka jātaisa aborts, es tikai saku, ka paļauties vajag tikai uz sevi



Taapec jau ari virs ir kas nopelna naudu. Kaa tad agrak vareja bez maz vai 9 bernus sarazot un visi bija paeedusi ?
02.06.2016 16:13 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Pievienosies kādai maznodrošināto palīdzības biedrībai vai ieteiksies soc. dienestā un dabūs gan jau arī mācībām pāris lietas + lietotu apģērbu. Tikai vai tiešām tādu dzīvi gribās, ja ne bērniem (jo daudzas te saka, ka viņiem jau neko nevajag), tad vismaz sev!?(t)
02.06.2016 16:16 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Senāk bija senāk. Vai tiešām visas grib dzīvot tā, kā dzīvoja senāk? arī tos laikus gribās piedzīvot, kad ledusskapis tukšs bija un vecāki paši tukšiem vēderiem, lai tikai bērns būtu paēdis?
02.06.2016 16:18 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Nu ari fakts. Viegli jau nav pabarot visas mutes vel sutiit pulcinos. Nezinu kaa skolaas tagad ir. Maacibu graamatas neemam no bibliotekas , pasiem bija jaaperk tikai darba burtnicas, klades, majasdarbiem burtnicas, rakstampiederumi un pareejas stelles. Nezinu kaa Riigaa, bet Liepaajaa nevajadzeeja pasam pirkt graamatas, taas deeva skola.
02.06.2016 16:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
MAD, man kaut kā šķiet, ka ar "visi paēduši" tomēr nepietiek. Vajag kaut ko vairāk.

Bet nu, ar visu to - ne katra sieviete ir psiholoģiski spējīga to abortu uztaisīt. Ir arī, kas spēj saņemties, bet pēc tam visu laiku domā - vot, šogad viņam būtu jau 5, šogad sāktu iet skolā... Ir, kas pieņem šādu lēmumu un normāli dzīvo tālāk.

Ta ka, ne visiem gadījumiem derēs viena recepte.

Veiksmi pieņemt pareizo lēmumu, lai kāds tas arī nebūtu!
02.06.2016 16:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Par skolas lietām - kad es mācījos, mums grāmatas un darba burtnīcas nebija jāpērk vispār. Nē nu, vienīgi pēdējos gados - angļu valodai grāmatas bija jāpērk, citur nekur. BET - tie laiki sen ir pagājuši :)
02.06.2016 16:30 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
57 DAYS tur gan taisniiba ar edienu un drebem seviski jau lietotaam nepietiek, vel kad berni izaug lielaaki un saak skolaa iet. Un kaa bomzi jau nelaidisi uz skolu,taa lai neapsmej.Vel vecis var aizbraukt uz to pasu Holandi vai UK parukaat paris meenesus, bus vairaak naudina
02.06.2016 16:33 |
 
Reitings 175
Reģ: 17.03.2016
Bet kā Jums dāmas liekas, tā normāli, seksot un pieļaut, ka varētu būt tas bērns.(1% laikam vienmēr pastāv). Apmierināt savu un vīriešu baudu. Bet pēctam bēgt no atbildības, bērnu dzemdējot nelabvēlīgos apstākļos vai taisot abortu?
02.06.2016 16:33 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Vajag jau arī atcerētieska šie 3-4 bērni gribēs ēst. Kamēr mazi, tikmēr vel tas ir salīdzinoši vienkārīs, bet vēlāk kad būs visi jābaro kā pieaugušie jau, tad arī izdevumi lielāki. Veselības problēmas un biežums būs lielāks ja ir 3-4 bērni, tā pat arī vecāku laika trūkums jo vajadzēssadalīt laiku priekš strādāšanas un arī rūpēšanās par bērniem. Negaidīti izdevumi. Na jau jādomā tikai par to kā tiks galā ar to zīdaini, bet gan arī ar to kā tiks galā pēc 5 vai 10 gadiem. Gan jau ka līdzekļi būs lielāki, bet ja notiek sliktākais un nav tie līdzekļi lielāki, via pat mazāki? Ja kāds vecāks zaudē darbu tad uzreiz var iekrist parādos. Iekrājumu veikšana arī būs daudz grūtāka kā arī iegūt kredītus ir daudz grūtāk ar katru bērnu kas nāk.

Jā nauda ir nauda un nav salīdzināma ar bērnu, bet diemžēl, bez naudas mūsdienās neizdzīvosi.


Kādreiz daudzbērnu ģimenes dzīvoja laukos. Paša draugs nāk no tādas ģimenes, neko sliktu par to nesaka, bet tajā pašā laikā visu bērnību bija jāpārtiek lielākoties no pašu audzētā. Protams ja ir tāda iespējas tad labi un badā viss drīzāk nenomirs, bet ja pilnībā vai lielākoties jāpaļaujas uz veikaliem un īres dzīvokļiem tad ir kā ir...
02.06.2016 16:34 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Un ko nu? sekss var būt tikai labi nodrošinātiem pāriem? Varbūt tev ir zināmi arī kopējie ienākumi mēnesī, lai skaitītos normāli ar seksu nodarboties? :D
Un mans uzskats - bērnu nelabvēlīgos apstākļos dzemdēt nevajag, bet aborts arī ir atbildības uzņemšanās.
02.06.2016 16:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!