Vidējais latviešu vīrietis?

 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Raksturojiet jūsuprāt vidējo latviešu vīrieti. Kāds vinš ir? Garš, īss, tievs,resns? Cik nopelna menesi? Cik istabu un kada dzivokli dzivo? Brauc ar masinu vai sabiedrisko? Slinks, cakls, sporto, nespoeto, cik biezi? Kadi hobiji? Utt.
27.05.2016 17:04 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Apple_Pie- Nē es pats izdzesos :)
27.05.2016 21:42 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Pēdējos gados ir sanācis satikties ar ārzemniekiem, neviens mani nav sitis vai nolamājis. :D Un pieklājības ziņā +/- nekas neatšķiras.. Visi, ar kuriem ir sanācis vairāk par vienu randiņu, ir pieklājīgi. Gan latvieši, gan citas tautības.
Par vidējo Latvijas sievieti ir, protams, daudz kas labs sakāms, bet es gribētu pateikt, ka viņas bieži vien aizmirst, ka ir sievietes, kā rezultātā rodas tādi vidējie Latvijas vīrieši.. Un arī, manuprāt, lielai daļai trūkst seksapīls, līdz ar to bezkaislīgie latviešu vīrieši ir pa prātam. Tas gan ārpus tēmas.
27.05.2016 21:56 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
gabijagabija/ jo tur ar viniem nedzivoji kopa :P Latviesu sievietes ir diezgan visu varisas,specigas bet diezgan kautrigas.
27.05.2016 22:00 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
a latvieši sievas nedauza neviens??
27.05.2016 22:04 |
 
Reitings 960
Reģ: 04.02.2016
Tu domā, ka roku pacelšana un lamāšanās notiek tikai kopdzīves gadījumos? Teiksim, ja gadu satiekās, pēc gada ievācās un tad pēkšni viss mainās par 90 grādiem? Un ar šī brīža draugu satiekos jau vairāk par gadu, atsevišķi pavadām kādas 2 dienas nedēļā un bijuši arī ceļojumi, kur nekāda atiešana no otra nav iespējam ilgāk par nedēļu. Protams, ka ir vīrieši, kas sit sievietes, bet tādi ir katrā tautībā, bet es no tādiem turos pa gabalu. :)
27.05.2016 22:05 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Cik raibā sabiedrība mēs dzīvojam. Labi, ka man apkārt nav tādi vīrieši, kādus apraksta rvs.



+++

Tas pats. Neviens. Pilnīgi. Pat random satiktie. Laikam maskējas labi, nelieši tādi :D
27.05.2016 22:10 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Rvis, es nerunāju par tādām kultūrām, kurās ir pieņemama vardarbība pret sievieti. Domāju, ka te visas saprata, ka runāju par eiropiešiem, nevis vīriešiem kādā dziļā Afganistānas ciemā. Un no eiropiešiem nezinu nevienu vīrieti, kurš paceltu roku pret sievieti vai uzskatītu, ka tas ir pieņemami. Jāpiebilst, ka es dzīvoju starptautiskā vidē un ikdienā satieku tikai nelatviešus. Tieši otrādi, ikdienā redzu, ka vīriešiem manieres ir daudz labākas nekā latviešiem- durvis pieturēs (visiem, ne tikai sievietēm!), autobusā palaidīs sievietes par priekšu, piedāvās apsēsties, atvainosies. Manieres latviešiem stipri pieklibo.

Runājot par izglītību, vai tad viss aprobežojas tikai ar Latviju? Ir prestižas augstskolas ASV, Lielbritānijā, Francijā, Nīderlandē, Japānā utt.
27.05.2016 22:17 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu daudz kas arī atduras pret naudas lietām, šausmas. Apsveicami, ja cilvēks var izstudēt. Ja ir daudz naudas līdzekļu, protams, variantu daudz, bet, ja ir tā, kā ir, tad jāpriecājas, ka jaunietis vispār var izmācīties!! Es, piemēram, zinu, ka man finanses nepavilktu prestižās augstskolas Eiropā, tāpēc mazliet absurds šis apgalvojums, manuprāt.

Tas, ka Tu neesi tādus satikusi, kuri sit sievietes, vai ne pārāk glaimojoši izdarās, nenozīmē, ka tādu nav.
27.05.2016 22:19 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
meksihanka- kadi tad ir tev tie pazistamie?
27.05.2016 22:21 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
blacpoety- nu viniem bus daudz sliktakas ipasibas. Besii sitas latviesu nolicejas kas aizbegusas sukaat kranus arzemniekiem un tad lielas cik tur visi labi (e)
27.05.2016 22:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
meksihanka- kadi tad ir tev tie pazistamie?


Well.. 25+. Strādā, visiem ir vismaz bakalaura grāds. Vairums pelna 800+ un uz augšu. Par tiem, par kuriem zinu. Protams, ir tādi, par kuriem 100% nezinu, bet var nojaust pēc drēbēm/auto utt. Pāris ļoti turīgi paziņas, tur atsevišķa kategorija. Paziņas, kas ir 35-40+, dažiem nav augstākas, bet ir savs bizness, kas arī principā labs rādītājs. Sporto un aizraujas ar dažādiem hobijiem - ceļošana, zvejošana, auto sacīkstes utt.
Daudziem ir ģimenes, bērni. Normāls vidusslānis - ne Rokfelleri, bet arī ne Maximas krāvēji (šeit es negribu teikt, ka tas būtu kaut kas slikts vai nosodāms), vienkārši tiešām vairākums paziņu ir intelektuālā, ne fiziskā darba darītāji. Aprakstīto vīriešu kategorijā ietilpst gan radinieki, gan draugi, gan paziņas, gan klasesbiedri un kursabiedri, gan random satiktie vīrieši, ar kuriem sanācis parunāt tā ilgāk
27.05.2016 22:29 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Apple_pie, eksemplāri, kuri sit sievietes, ir visās kultūrās un nācijās. Latvijā tā ir viena no augstākajām Eiropas Savienībā. Katra trešā sieviete Latvijā ir piedzīvojusi vardarbību. Ir vērts painteresēties par to, kas notiek valstī- vēl pagājušajā gadā Latvijā bija konference par šo tēmu, turklāt starptautiska. Tieši sliktās situācijas Latvijā dēļ. Tā kā teikt, ka sliktie ārzemnieki sit sievas ir ne tikai absurdi, bet arī nedaudz ironiski.
Starp citu, man ir tā ārzemju izglītība, vairākus gadus tās labā strādāju. Tā kā vajag mazāk čīkstēt un vairāk darīt.
27.05.2016 22:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Protams, tāpēc es nesaku, ka ārzemnieki ir slikti, jo sit sievas!! Citi gan te apgalvo, ka latvieši nemāk uzvesties, jo sit sievietes.

Es nečīkstu, es ne mirkli neesmu čīkstējusi, ka nestudēju ārzemēs, jo man nav naudas. Vispār par studēšanu ārzemēs neesmu domājusi, katram savs.
27.05.2016 22:31 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
meksihanka- Nu un ar ko gan vinji butu labaki par manis aprakstitajiem??? Vienkarsi savadaki un tas ari viss. Drosi vien vinjiem ir pilns un kaudze ar minusiem un sliktam ipasibam,tikai tu te centisies palielities ka tusee ar bieziisiem. Jaa biezisiem,zinot cik videji sanem latviesi.
27.05.2016 22:33 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
meksihanka- Nu un ar ko gan vinji butu labaki par manis aprakstitajiem??? Vienkarsi savadaki un tas ari viss. Drosi vien vinjiem ir pilns un kaudze ar minusiem un sliktam ipasibam,tikai tu te centisies palielities ka tusee ar bieziisiem. Jaa biezisiem,zinot cik videji sanem latviesi.


Tu tiešām vienmēr lasi tikai to, ko vēlies, nevis to, kaas rakstīts? Kur es teicu, ka ar viņiem tusēju? Galu galā, ne jau es blatoju un katrā teikumā saku, ka re, man dafiga kruto miljonāru paziņu, kā to dari Tu.

Ar ko viņi ir labāki? Nezinu, es savas paziņas ar Taviem nesalīdzinu, bet vienu varu teikt noteikti, ja vecim interesē tikai olas pakāsīt un alu iedzert, nav nedz hobiju, nedz ambīciju un viņu apmierina viņa 300 EUR - Dieva dēļ. Un jā, esmu baigā lielībniece, iešu nokaunēšos.

Varbūt beidzot pieņem domu, ka ne visi dzīvo tā, kā Tu? Neviens jau nēmēģina Tevi pārliecināt, ka esi sliķtāks. Tieši Tu esi tas, kas rupji lamājas un bāksta citiem acīs visu to negatīvo, ja viedoklis, nedod Dievs, atšķiras (t)
27.05.2016 22:38 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
Es ari pazistu tadus kas nopelna virs videja,bet nenoliegsu ka vini medz but gan slinki,gan aizmarsigi,gan skopi un loti taupigi un biezi lieto alko. Bet tas viss ir normali.
27.05.2016 22:39 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Nu es tādus apgalvojumus izteikusi neesmu. Manā latviešu paziņu lokā vīrieši sievas nesit.

Protams, ka ir vieglāk studēt ārzemēs tad, ja ir daudz līdzekļu. Bet ne visi jaunieši, kuri to dara, ir bagātnieki. Piemēram, zinu vienu meiteni no Igaunijas, kura studē ar matemātiku saistītu nozari. Viņa nav maksājusi ne par bakalauru, ne maģistru, un šobrīd par velti studē doktoru. Doktoru vispār var par velti ārzemēs izmācīties un vēl katru mēnesi saņemt stipendiju dzīvošanai, kaut vai tajā pašā Florencē. Galvenais nav nauda, bet prāta spējas.
27.05.2016 22:39 |
 
Reitings 1653
Reģ: 25.05.2016
meksihanka-Kad es ta esmu darijis? Es zinu ka tiemkas ir ar baigo izglitibu un pelnis daudz bus vel kaaadi trukumi un minusi. Tapec nelielos. Visams ir sava balta un melna puse.

Un kir es rakstiju ka nekas cits neinterese? To tu atkal pafi izdomaji. Bet pelnit tos 600+ un uzskatit ka normu latvija ir absurdi, zinot cik gruti ir tadu agu noeplnit pat ar visu bakalaru ar kuru visbiezak var vnk pakalu noslauciit.
27.05.2016 22:42 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Visiem nav vienādas prāta spējas, ir vajadzīgi dažādi cilvēki pasaulē. Vai tāpēc viņi ir nelaimīgāki, sliktāki vai nav mīlami?
Īsti neizprotu šo domu, ļoti labi, ka ir izstudēts ārzemēs un ir labs darbs, bet ir arī labi, ja pats esi laimīgs arī tad, ja tā visa nav, bet ir veselība, mīloša ģimene un draugi. Ja visi būtu ar augstām ambīcijām, tad apkārt viens vienīgs plēsoņu bars būtu, kas jau ir diezgan izteikti kapitālismā. Tāpēc katram ir sava vieta zem šīs Saules :-)
27.05.2016 22:44 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.01.2016
Opā! Kā ta mēs tā pamanījāties pagriezt LU un RTU bakalaurus un maģistrus par kaut kādu ne īpaši labu ierakstu biogrāfijā? Nepatīk man šitāda nicinoša attieksme. Un nē, es neesmu minēto augstskolu absolvents, pat ne tuvu
27.05.2016 22:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits