Bērns

 
Reitings 52
Reģ: 10.05.2016
Kāpēc vīrietis nespēj vai negrib uzsākt attiecības ar sievieti, kurai ir bērns/zīdainis?:-O:-O
10.05.2016 09:08 |
 
Reitings 381
Reģ: 20.04.2016
Nezinu vai pie vainas vecums, dzīves vieta vai kas cits, bet savā sociālajā lokā neredzu, ka kādam atrast un veidot attiecības traucētu bērni. Ne savi, ne sveši. Draņķīgs raksturs un putni - jā, bet ne jau bērni!


+++
10.05.2016 19:34 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Bet cik tad bieži gadās tāda nepārvarama mīlestība no pirmā acu skatiena? Ja cilvēks jūt simpātijas pret kādu, kam ir bērns, bet zina, ka nopietnas attiecības šādā situācijā nevēlas, tad jau tai mīlestībai nemaz nebūs iespējas izveidoties, jo attiecības netiks tālāk attīstītas.


Neticu mīlestībai no pirmā acu skatiena, kas pēc tam rezultētos ilgās, harmoniskās attiecībās. Manā draugu lokā apstiprinājies, ka attiecības, kuras ilgst vairāk nekā 5 gadus, ir sākušās pamazām, bez crazy in love variantiem. Tā ka piekritīšu viedoklim, ka ne jau bērns traucē, bet viens otram vienkārši nav īstie. :-)
10.05.2016 19:37 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Bērns aizņem laiku, attiecīgi sieviete vīrietim var veltīt mazāka laika, bērns vienmēr būs pa vidu, dabīgi ir, ka attiecību sākumposmā cilvēki var laiku baudīt divatā, trešais pievienojas pēc tam.
pati arī, vismaz pašreiz, neveidotu nopietnas attiecības ar vīrieti, kuram ir mazi bērni, ja pusaudžu vecumā, tad savādāk.

Tad jau ar darbaholiķiem arī attiecības veidot nevar, jo tie daudz laika pavada darbā :-D
10.05.2016 19:40 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Nezinu vai pie vainas vecums, dzīves vieta vai kas cits, bet savā sociālajā lokā neredzu, ka kādam atrast un veidot attiecības traucētu bērni. Ne savi, ne sveši. Draņķīgs raksturs un putni - jā, bet ne jau bērni!


Man prieks, ka tā... Patlaban zinu vienu šādu gadījumu. Patiesībā izskatās ļoti bēdīgi, bet nu vīrietim galvā.. nezinu, kā pat to lai nosauc. Bērnudārzs un pilnīgs, pilnīgs egoisms. Visvairāk man ir žēl bērnu un sievietes, kas tiek pataisīta par muļķi, bet diemžēl pašai acis grūti atvērt.
10.05.2016 19:53 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Tad jau ar darbaholiķiem arī attiecības veidot nevar
jā, protams, zinu vairākus, kuriem dēļ darba ir sarežģīti veidot attiecības.
10.05.2016 19:55 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Pati nesatiktos ar vīrieti, kuram ir bērni. Es nespētu pieņemt bērnu un man viņš liktos svešs.
10.05.2016 20:04 |
 
Reitings 331
Reģ: 23.12.2015
Ja vīrietim sieviete tiešām ļoti patiks, tad bērnu pieņems. Man zināmiem cilvēkiem ir bijuši tādi gadījumi.
Es to vispār neredzu kā šķērsli, attiecību veidošanai.
10.05.2016 20:15 |
 
Reitings 549
Reģ: 22.12.2013
Acimredzami ir personas, kuras censas visadiem argumentiem pieradit, ka temas pieteikuma uzstadita "problema" vispar ir pilnigs izdomajums, jo tadi viriesi, kuri negrib veidot attiecibas ar sievieti, kurai ir berni, nemaz neeksiste. Tada vien sajuta, ka tulit kada saks vel apgalvot, ka vinnet miljonu ir lielaka iespeja neka satikt vientulo mati, jo tadas principa ir uz izkersanu(iznemot tas, kuram ir "harizmas" problemas). :-D:-D
10.05.2016 20:23 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Par sevi runājot - es varētu pieņemt vīrieša bērnus un tas man problēmas nesagādātu :) Ja vien, protams, bērnu mammai nebūtu nekas pretī... Droši vien ne kā "mamma" (domāju kā uzrunu vai statusu kā tādu - man šķiet, ka ko tādu uzspiest ir stulbi), bet kā labu draugu vai cilvēku, kam uzticēties, kurš palīdz, utt.
Patiesībā tas pat daudz ko atrisinātu, ja vīrietis vēlētos bērnus. (t)
10.05.2016 20:24 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Artemzija
Pati nesatiktos ar vīrieti, kuram ir bērni. Es nespētu pieņemt bērnu un man viņš liktos svešs.
a ja daudz pelna ir materiali nodroshinats ari netiktos? tiktos labak ar bomzi? :D
10.05.2016 21:05 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Neticu mīlestībai no pirmā acu skatiena, kas pēc tam rezultētos ilgās, harmoniskās attiecībās. Manā draugu lokā apstiprinājies, ka attiecības, kuras ilgst vairāk nekā 5 gadus, ir sākušās pamazām, bez crazy in love variantiem. Tā ka piekritīšu viedoklim, ka ne jau bērns traucē, bet viens otram vienkārši nav īstie.


Tieši par to arī runāju, ja nav "crazy in love" variants, tad vīrietis, kurš negrib pieņemt svešu bērnu, nemaz neuzsāks attiecības ar vientuļo māti. Tas, ka šādi piemēri nav tik uzkrītoši (jo nav jau tur īsti ko redzēt, neeksistējošas attiecības), nenozīmē, ka tādu situāciju nav.

Domāju, ka gandrīz katram ir zināmi gan pozitīvi, gan negatīvi piemēri par šo tēmu. Man pašai apkārt ir vairāk tieši negatīvu piemēru, piemēram:

1)vīrietis, kurš pārtrauca vairākus gadus ilgas attiecības, jo saprata, ka nekad nespēs pieņemt sievietes bērnu,
2)vīrietis, kurš ir kopā ar sievieti, kurai ir divi bērni no iepriekšējās laulības, bērnus līdz galam pieņemt nespēj, kopīgais bērns ir daudz mīļāks,
3)vīrieši, kuri atklāti saka, ka nebūtu kopā ar sievieti, kurai ir bērns (izteikumi lielākoties balstīti uz pagātnes pieredzi),
4)sieviete, kura visiem stāsta, ka bērns nav šķērslis attiecībām - pašai ir attiecības, bērns pamests citā valstī pie vecmāmiņas, utt.

Uzskatu, ka pievilcīgs vīrietis ar izvēles iespējām neizvēlēsies ģimenes veidošanai sievieti ar bērnu (nerunāju par bērniem, kuri jau gandrīz pieauguši). Ja vīrietim būtu jāizvēlas starp divām vienādām sievietēm, no kurām vienai ir bērns, jebkurš izvēlētos to, kurai bērna nav. Lai cik neglīti neizklausītos, ir jābūt kādam ļoti lielam plusam, kas atsvērtu "piekabi".
10.05.2016 21:37 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Es varētu uzsākt attiecības ja sievietei ir bērns vai divi.
Man patīk bērni un galu galā vecāki ir tie uzaudzina.
11.05.2016 09:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits