Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu izkrišana - HELP!

 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Sveikas, cosmietes!
Jā, zinu, zinu - simt un viena diskusija PAR un AP matu izkrišanu, bet... varbūt pēdējā laikā kāda atklājusi vēl iepriekš nepieminētus brīnumlīdzekļus pret matu izkrišanu??


Situācija tāda, ka tiešām paliek jocīgi, izmazgājot matus un paskatoties matu ķemmē! (t) Tam, protams, ir savs stāsts. No tumši brūniem, gandrīz melniem matiem ļoti īsā laikā ar krāsošanu ne reizi nebalināju pārgāju uz gaišiem matiem. Un tā, reizi pēc reizes mazgājot, saprotu, ka dikti lūst un krīt laukā matiņi. :-/

Ir dažas matu maskas, pie kurām esmu pieradusi. Bet nu, šķiet, ka vajadzētu kādus kaut vai mājas meistarojumus taisīt un zieķēt matos, jo tās ķīmijas padara matus gludus un mīkstus, bet manu aktuālāko problēmu neatrisina.

Vai zināt kādu līdzekli, kas būtu mājās gatavojams un efektīgs? Vai, nu pieņemsim, krēmus, šampūnus (-esmu gan izmēģinājusi nātru un dadžu šampūnus. Smaka vairāk nekā efekta.), eļļiņas, vienalga, ko, ka tik darbojas!?!

P.S. - Uzreiz saku, ka veselības problēmu nav, pirms divām nedēļām apmeklēju ārstu. Jā, stresains posms pašlaik. Bet sliecos uz to, ka mati ir novājināti, tiem trūkst dzīvības. Un tāpēc ceru uz jūsu atsaucību, lai vērstu šo visu par labu.
01.05.2016 19:44 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Ieej Rimi tur ir Elvital repair serums, kas no 5ciem eiro tagad maksā 1,69. Šodien nokrāsoju matus un mitros matos viņu iepūtu. Mani uzreiz ir biezi un spīdīgi, kā arī nav vairs sausi. Ja mati lūzt tad jālieto vitamīni vai arī speciāli ārstnieciski šampūni pret matu izkrišanu.
01.05.2016 19:48 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Es pirku piparu šampūnu. :) Neatceros nosaukumu, bet kaut kāds krievu bija. No plāniem, bojātiem matiem laika gaitā (apmēram 1.5 - 2 mēneši) ieguvu nedaudz, bet jūtami biezākus un veselīgākus matus. :)
01.05.2016 19:49 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Par vitamīniem taisnība, tos dzeru. C vitamīns vajadzīgās devās ik nedēļu tiek lietots. :)

Par piparu šampūnu dzirdu pirmo reizi. Varētu izmēģināt, jo man tik tiešām tagad ir tas stāvoklis plāni, bojāti mati. :-|
01.05.2016 19:57 |
 
Reitings 19
Reģ: 26.04.2016
Es šodien nopirku DNC eļļu pret matu izkrišanu,neesmu vēl pamēģinājusi.Varbūt kāda ir lietojusi un kādi ir rezultāti?
04.05.2016 00:49 |
 
Reitings 13
Reģ: 03.05.2016
Mati ir jāstiprina no iekšpuses - viens pats C vitamīns neko daudz nedos.
Ir jālieto kādi kompleksie vitamīni, ir arī tādi, kas tieši domāti matiem un nagiem. Tur būs kalcijs, B vitamīns, D vitamīns, dzelzs utt. Prasi aptiekās!

No ārpuses efektīvas ir lietas, ko smērēt galvas ādā, nevis pašos matos.
Ir tāda piparu un dadžu eļļiņa - krievu ražojuma, var nopirkt Rimi un Drogas, maksā lēti. Galvenais to smērē un iemasēt galvas ādā, nevis pašos matos. Tai pašai krievu firmai ir arī serums, ko smērēt pēc matu mazgāšanas.
Agrāk Dzintaram arī bija tāda smirdīga eļļiņa ar sīpoliem - vispār ļoti efektīva.

Matu galos iesaku jebkuru eļļu, ko tur atstāj uz 30-60 minūtēm, derēs sezama, olīvu, kokosriekstu.

Nu un protams, šajā laikā aizmirsti par krāsošanu, žāvēšanu, taisnošanu, sargā matus no saules!
05.05.2016 08:40 |
 
Reitings 618
Reģ: 05.04.2012
Paramore es ik pa laikam lietoju, mati tagad līdz dibenam :) bet nu lai būtu tie rezultāti, tad jālieto arī ir vismaz 3 mēnešus, reizi nedēļā. Protams papildus arī zivju eļļa uz urrā iet iekšā utt. Un te viena sūdzējās par matu izkrišanu un lūšanu un lūdza pēc brīnumlīdzekļa. Nu ziniet, ko ēdīsi šodien, redzēsi uz savas galvas pēc mēnešiem 2. Un visas maskas un serumi liek matam izskatīties labi tikai ārēji. Bet, ja iekšā mata struktūrā viss būs labi, tad grūti būs sabojāt.
05.05.2016 08:56 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Cik īsā laikā pārgāji uz gaišiem? Man arī gaiši, pasausi, bet par spīti matu maskām un eļļai, audzēju tik ārā savas saknes.. Visi tie līdzekļi tikai uzlabo ārējo izskatu.
05.05.2016 09:19 |
 
Reitings 198
Reģ: 29.01.2009
Man bija izteikts D vitamīna trūkums, mati pēc dušas bija izkrituši, piekopuši no ūdens uz mana ķermeņa, tagad pēc D vitamīna kursa dzeršanas, mati krišana ir ievērojami samazinājusies:-)
05.05.2016 09:39 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Droši vien tev pēc tādas balināšanas tie mati ir tik poraini (?), ka maigās krāsas tur īsti iekšā neturas. Vakar vienu šķipsnu iekrāsoju ar Palette krāsojošo želeju, ķiršu krāsā. Kad skaloju ārā, bija vāji rozā tonis. Mati visādus tonējošos brīnumus pat neņem pretī, tas ir tāpat kā krāsot parūku. Tagad dzīvošu blonda, bet atzīstu, ar saviem īstajiem matiem ir vieglāk sadzīvot :D
05.05.2016 10:03 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
viens pats C vitamīns neko daudz nedos


Pie matu izkrišanas var būt vainīgs gan kalcija, gan dzelzs trūkums, arī dažādu vitamīnu trūkums. Vairogdziedzeris var būt pie vainas (ārsta apmeklējums to nenosaka, ja netiek speciāli taisītas konkrētas asins analīzes uz TSH).

Es ieteiktu vai nu ragu-nagu-matu vitamīnus, vai kādu vitamīnu+minerālu kompleksu sievietēm. C vitamīns - tas nav īsti nopietni.
05.05.2016 10:14 |
 
Reitings 1
Reģ: 03.05.2016
Matu stiprināšanai mājās taisu masku - 1 olas dzeltenums, 1 ēdamkarote alvejas lapas mīkstuma, 1 ēdamkarote medus. Visu labi samaisa kopā. Salieku matos un iemasēju galvas ādā. Maisiņš uz galvas un kādas 40 minūtes noturu, tad izmazgāju matus. Efekts labs. Tā, kā man visas sastāvdaļas vienmēr ir pa rokai, tad kaut kur divās nedēļās reizi ielieku šo masku.
05.05.2016 11:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits