Vai jums ir kaut ko uzdāvinājis?

 
Reitings 362
Reģ: 06.03.2016
Sveikas!

Jums draugs ir kaut ko uzdāvinājis kā pateicību par bērna piedzimšanu? Ja jā, tad ko tieši?
Būtu interesanti padalīties! :-)
Paldies!
30.04.2016 17:22 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Manuprāt, ir pašsaprotami, ka vīrietis vēlas iepriecināt sievieti ar kādu dāvanu. Man pašai bērnu nav, bet mans tētis vienmēr ar ziediem un kādu dāvanu sveic manu mammu manā, brāļa un māsas dzimšanas dienā. Arī tagad, kad visi esam jau pieauguši. Tā kā esmu uzaugusi ar šādu piemēru, tad man šķiet, ka tā arī ir jābūt. Un arī mans vīrs manā dzimšanas dienā manai mammai vienmēr dāvina ziedus.
02.05.2016 15:03 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Man uzdāvināja piemiņas zelta kulonu, viņa vecāki ķēdīti un abi vecāki naudu. Man tas liekas pašsaprotami un pat gaidīju varbūt ko vairāk no vīrieša puses (kulons dāvināts vēlāk, sūtīts). Taisījām ta kopā, bet uzskatu, ka tomēr sieviete izdara vairāk darba šajā visā pasākumā. Te gan "superīgā" pašsajūta un ierobežojumi GR laikā, dzemdības kā tādas, ķermeņa izmaiņas un atkopšanās periods. Tas, ka palīdz, ir labi, lai gan, salīdzinoši proporcionāli tāpat māte dara vairāk. Ne jau viņš cēlās pa nakti ntās reizes ar savām krūtīm barot un ne viņš praktiski pirmo pusgadu dzīvoja/darbojās salipis ar bērnu. Man tā darbošanās un saistība ir pašsaprotama, tomēr te arī redzu to starpību, par ko tomēr vīrietim būtu jāpateicas sievietei. Laikam jau tiešām attiecīgo piemēru ar dāvanām nosaka pieņemtais ģimenē, jo citreiz lasu šeit brīnumus, ka pat sievietes dzimšanas dienā netiek saņemti ne ziedi, ne kas cits. Kādam tā ir norma, man ne. Un domāju, reti kura atteiktos un būtu neapmierināta par šādu vīrieša žestu, tā kā laimīga sieviete ir vīrieša labākais nopelns.
02.05.2016 16:30 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Un dāvana ir atbilstoša cilvēka ienākumiem. Skaidrs, ka vienam uzdāvināt mašīnu būs tas pats, kas citam zelta rotaslietu, bet vēl kādam lielāks ziedu pušķis jau būs paliels izdevums. Svarīgs ir žests.
02.05.2016 16:36 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Ir normāli, ja vīrietis uzdāvina puķes vai kādu citu dāvanu par godu bērna piedzimšanai. Nesaprotu kāpēc daudzām tā liekas liela privilēģija. :D


+++ Njā..

Artemzija Tas ka dāvina ko ir normāli un ļoti jauki, bet tas ka pieprasa lai ko dāvina OBLIGĀTI jau liekas mazliet nepareizi.


Kura tieši PIEPRASA? Visas diskusijas garumā neatradu nevienu tādu komentāru, pat drostalas komentārs nē.

Nu nu, un kāpēc neviena nesaka, ko dāvināja savam vīrietim, kad vīrietis deva sava spermu bērna radīšanai? :-D:-D
Dubultie standarti vai? No sērijas man pienākas, bet otram nē. Es tikai ņemu, bet neko nedodu... :D


Ak, jel.. Šo visu jau labi paskaidroja Robīte. Sēkla, njā :D
02.05.2016 18:17 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Piekrītu, ka svarīgs nav lielums vai dārgums, bet žests.
02.05.2016 18:21 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Jā, uzdāvināja zelta rotaslietu.
Kādai ir arī tādi rati, kuri pašai nepatīk? Vai tad vīrietis tos ratus ikdienā stumj un nēsā?

Tās, kuras uzskata, ka bērnu iznēsāt un izspiest tāds s*ds vien ir, tad gan jau jūsu veči pret to arī tā izturēsies un labākajā gadījumā kādu lakstu jums atnesīs pateicībā par to, ka esat riskējušas ar savu veselību un pat dzīvību, lai piedzemdētu viņa "sēklu"! :-P
02.05.2016 18:59 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Un es domāju ka tos 9 mēnešus pavada sagatavojoties bērna ienākšanai pasaulē, nodrošinot visu nepieciešamo un iegūstot zināšanas nepieciešamās, bet NĒ, tas laiks tiek pavadītsl ai ieborētu vīrietim galvā domu ka nedod dievs viņš pēc dzmedībām neuzdāvinās dimantu noklātu rokassprādzi vai ferarrī.

Jā, Miss Joker, visas, kuras no vīrieša ir saņēmušas ko vairāk par 3 rozēm tā arī 9 mēnešus un vēl 5 gadus pirms tam stādīja sarakstu ar dāvanām, kuras vēlētos saņemt piedzemdējot bērnu.
Parastajai latvietei, kura var vīru uzturēt, māju izšrubēt, bērnus izaudzināt un 3 darbos pastrādāt nekad nebūs lemts iepazīt vīriešus, kuri sievieti novērtē ne tikai ar vārdiem, bet arī ar ko paliekošu.
02.05.2016 19:04 |
 
Reitings 9998
Reģ: 19.11.2014
Es nesaku, ka vīrietim obligāti 9 mēnešus nauda jākrāj, lai princesei nopirktu kaut kādu baigo gadžetu.
Ja esmu kopā ar bezdarbnieku vai dīkdieni, tad priecāšos arī par puķi un parastu paldies. Bet, ja esmu kopā ar cilvēku, kurš var atļauties arī ko nopirkt, tad uzskatu, ka bērna piedzemdēšana ir pietiekams iemesls, lai uzdāvinātu arī ko vairāk par 3 puķēm.
02.05.2016 19:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Un es tiešām nesaprotu kādā kontekstā jaunajai māmiņai ir jādāvina piemēram zelta ķēdīte pēc dzemdībām?

Domāju.. tīri lai iepriecinātu un palutinātu jauno māmiņu. Viņām vairs neatliek tik daudz laika kā agrāk, lai padomātu par sevi..

Kad eju raudzībās, vienmēr uzdāvinu kaut ko arī bērna mammai, kas nav saistīts ar bēbīšlietām..
02.05.2016 19:24 |
 
Reitings 3582
Reģ: 22.06.2014
nu ir arī pāri, kas arī kāzu dienā viens otru apdāvina. katrs dara, kā vēlās un cik viņam finanses atļauj.
02.05.2016 19:27 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Undiya Tas bija attiecināts tikai uz vienu meiteni ne uz visām. Man kaut kā tas liktos dīvaini tomēr pirms tam pateikt vīrietim ka ko gribētu saņemt, ja jau dāvinās, tad tā pat dāvinās nevis ka tur ir nepieciešams iepriekš to apspriest.

Protams, galu galā tas ir kura katra izvēle kas un ko dāvina, bet ja tas sāk jau izklausīties pēc pieprasījuma ka jābūt un sjo, tad nav īsti riktīgi arī.
02.05.2016 19:37 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Domāju.. tīri lai iepriecinātu un palutinātu jauno māmiņu. Viņām vairs neatliek tik daudz laika kā agrāk, lai padomātu par sevi..


Iepriecināt var dažādos veidos, palutināšana tas gan, lai gan labāk neviz zeltu dāvāt, bet gan vēlāk sadzīvē palīdzēt. Un kā tad tās zelta rotas iegāde mainīs faktu ka vairs nebūs tas laiks lai padomātu par sevi?
02.05.2016 19:40 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Jā, Miss Joker, visas, kuras no vīrieša ir saņēmušas ko vairāk par 3 rozēm tā arī 9 mēnešus un vēl 5 gadus pirms tam stādīja sarakstu ar dāvanām, kuras vēlētos saņemt piedzemdējot bērnu.
Parastajai latvietei, kura var vīru uzturēt, māju izšrubēt, bērnus izaudzināt un 3 darbos pastrādāt nekad nebūs lemts iepazīt vīriešus, kuri sievieti novērtē ne tikai ar vārdiem, bet arī ar ko paliekošu.


Ko var jaukt visu vienā putrā? :-D Tās, kurām neuzdāvināja par dzemdēšanu, tās nu noteikti ir nabadzītes, kuras uztur vīru, māju šrubē un trīs darbos strādā. Un tāds scenārijs, kur normāls vīrietis normāli pelna, sievieti mēdz apdāvināt, bet KONKRĒTAJĀ gadījumā neuzskatīja par vajadzīgu to darīt? Tāds scenārijs pārāk grūti aptverams? Un tad jau, piemēram, tai pašai Robītei, kurai uzdāvināja rozes, vīrs ir uzreiz bezdarbnieks un bomzis? Pašai nav kauna kaut ko tik pretīgu rakstīt? :-D

Par drostalas "NOTEIKTI gaidīšu dāvanu" vispār smiekli nāk :D Atceros, ka pirms pāris gadiem viņa kādā diskusijā jautāja, kā randiņā darīt vīrietim zināmu, ka vajag viņai nopirkt jaunu mēteli :-D :-D :-D Laikam beidzot iemācījusies :-D
02.05.2016 19:41 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Man zelts vienkārši liekas nepiemērots šim gadījumam jo tā tomēr ir tāda bezpersoniska dāvana.
02.05.2016 19:48 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
Mana vīra vecāki pēc dēla dzimšanas uzdāvināja sudraba kuloniņu! Un?! Kāda jēga, ja vinš stāv kastītē un es ikdienā, pat svētku reizēs reti kad lieku rotas, sudrabu vispār nenēsāju.

Cik sievietes, tik dažādas situācijas un dzemdību stāsti, manam vīram svarīgāk bija atbalstīt mani un lai mūsu dēls būtu vesels. Savukārt man nevienā brīdī nebija doma, ka viņam par dēla dzimšanu būtu kas jādāvina, savrīgs bija viņa tuvums un rūpes.

Un tās, kas te raksta, ka tas vīrs jau pirmo pusgadu neceļas naktī un nebaro bērnu, ikdienas solī nepalīdz utt. gribas teikt, nu ļoti žēl, ka tā, bet nu tev ir tā zelta ķēdīte/gredzens/auskari, ko tik ļoti gribējās, turies pie tās, varbūt kļūst vieglāk!
02.05.2016 20:01 |
 
Reitings 2357
Reģ: 17.02.2016
savrīgs svarīgs
02.05.2016 20:02 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Vispār žēl, ka tik daudzām grūtniecība, dzemdības un zīdaiņa kopšana ir bijušas tik mokošas un ciešanu pilnas, ka jūtas "pelnījušas" dāvanas. Sāku vairāk novērtēt to, cik ļoti man paveicies, jo esmu piedzemdējusi bērnu un nejūtos kā cietēja, kurai vajadzīga kompensācija.

Apsveikt ir jauki, un domāju, ka jebkura sieviete priecātos par dāvanu. Bet pasniegt to kā pašsaprotamu lietu, kas pienākas, jo sievietei nācās ciest... Ja jau tik ļoti jācieš, neviens taču nespiež bērnus dzemdēt. Vai arī vīrs spieda, tāpēc tagad lai atlīdzina? Nez, šķiet tāds pastulbs arguments. :-D
02.05.2016 20:02 |
 
Reitings 484
Reģ: 15.01.2016
Un tās, kas te raksta, ka tas vīrs jau pirmo pusgadu neceļas naktī un nebaro bērnu, ikdienas solī nepalīdz utt. gribas teikt, nu ļoti žēl, ka tā, bet nu tev ir tā zelta ķēdīte/gredzens/auskari, ko tik ļoti gribējās, turies pie tās, varbūt kļūst vieglāk!


Vai ne? To pašu padomāju, lasot, ka dažai šķiet nereāli, ka vīrs visu laiku ratus stumdīs/cilās.
02.05.2016 20:04 |
 
Reitings 209
Reģ: 19.12.2013
Jā, Miss Joker, visas, kuras no vīrieša ir saņēmušas ko vairāk par 3 rozēm tā arī 9 mēnešus un vēl 5 gadus pirms tam stādīja sarakstu ar dāvanām, kuras vēlētos saņemt piedzemdējot bērnu.
Parastajai latvietei, kura var vīru uzturēt, māju izšrubēt, bērnus izaudzināt un 3 darbos pastrādāt nekad nebūs lemts iepazīt vīriešus, kuri sievieti novērtē ne tikai ar vārdiem, bet arī ar ko paliekošu.

Kāpēc tāds materiālisms? Interesanti, vai jūs, cienītā, savam vīrietim par palīdzēšanu bērna ieņemšanā platīna rokas pulksteni vismaz uzdāvinājāt,vai vismaz oliņas papaijājāt tā simboliski? Vai arī sievietei nav pieņemts neko dāvināt. :-D
Nē nu es saprotu ka bērna ienākšana ir svēts pasāciens un tur vajag rūpīgi pirms tam izmeklēt juvelieru veikalus un speciāli atrast tai materiālistu govij kādu zelta ķēdi, jo lūk,šī rāda ragus. Manuprāt ja kopīgi rūpējas par bērna ienākšanu pasaulē, tad arī abi piedalās. Ja sieviete ir iznēsājusi 9 mēnešus bērnu un uzskata ka vienīgā ir pelnījusi ZELTA lietu un vecis, kurš gādājis visu šo laiku par papildus vietu ligzdas iekārtošanā nav pelnījis neko un pie tam viņam to zelta lietu jāsagādā tad jau top skaidrs, kam tad īsti tie vīrieši domāti.
02.05.2016 20:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
lai gan labāk neviz zeltu dāvāt, bet gan vēlāk sadzīvē palīdzēt. Un kā tad tās zelta rotas iegāde mainīs faktu ka vairs nebūs tas laiks lai padomātu par sevi?


Var gan zeltu dāvināt, gan arī palīdzēt.. šīs lietas viena otru neizslēdz, manuprāt :)

Tāda zelta rota ir papildus prieciņš, uzmanība.. Neviens jau neapgalvo, ka ķēdīte/kuloniņš/.. ir pirmās nepieciešamības prece, tomēr jauki, ka ir vīrieši, kas arī tādas lietas dāvā :)
02.05.2016 20:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!