Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā uzsākt karjeru, pārkāpt sev?

 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Sveikas! Vēlējos izkratīt sirdi un saņemt padomu. Lieta tāda, ka mana karjera ir uz jautājumzīmes. Pēc vidusskolas beigšanas nevarēju sēdēt nevienam uz kakla un bija pašai sevi jāuztur, tāpēc atradu šādu tādu darbu ar domu, ka paralēli mācīšos. Darbs apēda manu dzīvi, strādāju ļoti daudz un mācības nācās atlikt. Nu jau pāris gadi pagājuši, gaidām bērniņu. Kad bērniņam apritēs pāris mēneši, pārvākšos uz Rīgu, kur otrā pusīte šobrīd cenšas iesakņojies, lai ir ar ko sākt. Gribu bērna kopšanas atvaļinājuma laikā mācīties. Lielākā problēma ir tā, ka esmu pati sev ienaidnieks. Komunikācijā ar citiem uzskatu sevi par draudzīgu un pārliecinātu, bet tiklīdz runa ir par karjeru, man dūša ir papēžos. :'-( Visvairāk interesē ekonomika, grāmatvedība. Un man patīk darba laiks, kas daudziem riebjas (8-17). Nekas jau cits neatliek kā tikai iet un darīt, bet man trūkst ticības sev. :'-( Tas viss liekas melna bilde. Varbūt kāda ir bijusi līdzīgā situācijā? Cik gados nācās sākt karjeru no nulles? Vai kāda šeit strādā man interesējošā jomā vai kādu citu ofisa darbu un var dalīties pieredzē vai dot padomu ar ko labāk sākt?
22.04.2016 20:06 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Beidzot tik skatīties, izsakieties. :-D
22.04.2016 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 4001
Reģ: 02.01.2011
ok, izteikšos :D
pirmkārt- neiesaku dikti plānot visādas papildus lietas BKA. var nesanākt, kā gribētos.
otrkārt- bez mēģināšanas un darīšanas nekāda karjera nesāksies. būtībā nav citu variantu, kā ķerties klāt.
22.04.2016 20:27 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10480
Reģ: 29.01.2009
Neatkarīga un patstāvīga kļuvu 19 gadu vecumā, kad sāku strādāt. Karjeru uzsāku, kad 1. vai 2.kursā aizgāju praksē tur, kur pati vēlējos, nevis tur, kur augstskola visus "sūtīja". Tā arī paliku vienā noteiktā vietā, mainot amatus. Pirms diviem ar pusi gadiem sāku strādāt amatā, kas atbilst manai profesijai un būtībai. Zināju, ka neko citu nevēlos. Ar pacietību viss sanāca. Ir jāzina, kas vēlies būt.
Jāsāk ir ar ticību sev un mīlestību pret darbu.
22.04.2016 20:36 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Visreālāk šķiet mācīties 1.līmeņa augstākās izglītības programmu neklātienē ar pēcāku iespēju turpināt bakalauru. Domāju, ka to vienu dienu nedēļā bēbītis varētu samierināties vien ar tēti un pudelīti. :-D
Būtu pateicīga, ja minētu arī savus ieņemamos amatus. :-)
22.04.2016 21:09 |
 
Reitings 1129
Reģ: 19.04.2015
Kopš 17 gadiem visu laiku esmu strādājusi un paralēli mācījusies, bet tūlīt arī būšu BKA un paralēli plānoju turpināt mācības neklātienē. Dabiski 5 gadu laikā caur dažādiem darbiem nonācu līdz šī brīža sapņu darbam, turklāt, saisītu ar mārketingu, ko studēju. Tā ka viss ir iespējams, ja grib un var :-)

Uzksatu, ka vissgrūtāk ir uzsākt, galvenais sākumā saņemties tad aizies tā lieta. Es ieteiktu iet neklatienē vai vakara nodaļā, kā jau minēji, lai tomēr izbaudītu gan mammas lomu, gan varētu pilnveidoties nepārpūloties. Kā arī bērnam nāks tikai par labu ar tēvu pavadītais laiks kopā. Galvenais, lai neniķojās ēst no pudelītes.
22.04.2016 21:23 |
 
Reitings 915
Reģ: 07.09.2011
Dienvida Šķiet, ka esam aptuveni vienā vecumā. :-) Varbūt ne par tēmu, bet manā bērnībā mamma ļoti daudz strādāja, lai varētu izdzīvot, tas arī daļēji ir iemesls kāpēc nevēlos nostādīt darbu un mācības pirmajā vietā, bet gan piedalīties sava bērniņa dzīvē, lai nesanāk kā man, kad mammu var teikt neatceros. Tas gan nenozīmē, ka viņa nav mīloša mamma. (l)
22.04.2016 21:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
MazaisBumbiš, es domāju, ka mēģināt noteikti ir vērts :)
Mana mamma arī lielāķos apgriezienus karjerā uzņēma, kad bērni bija mazi :) Varbūt diendienā nesanāca laiks auklēt un spēlēties, tomēr mīlestība no mammas puses nekad nav trūkusi (l)
23.04.2016 12:34 |
 
Reitings 646
Reģ: 23.02.2015
Mani no prakses vietas izmeta ārā.
Un arī koledžu nepabeidzu.
Gribētu mācīties, ko citu, bet uzskatu, ka koledžām nav jēgas nekādas.
17.05.2016 14:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits