Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik ilgi un kā tas varētu notikt?

 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Zinu ka nekāds risinàjums nav ierakstīt to šeit, taču es gribu dzirdēt vel kādu viedokli. Kā ir, pirms divi cilvēki kuri viens otram patīk, cik ilgs laiks apmēram paiet pirms vidēji saiet kopā? Es zinu ka katram šis ir savādāks gadījums tāpēc prasu kā apmēram vidēji ir? Es tagad esmu strupceļā savās domās, jo ir viens vīrietis un es zinu ka viņam pret mani arī kaut kas ir, jo ir to rādijis ar vārdiem un darbiem. Taču tās reizes kopumā ir gandrīz vai neveiklas un nesaprotamas, ka liekas ka nu nekādi nevaram pārkāpt robežai "tikai draugi" kaut gan zinam ka neesam tikai draugi vai sen pazīstami čomi. Bet tiekoties bieži ir tāda sajūta ka nekas vairāk nevarētu būt. Jā, nav mums tā ka uzreiz liekas ka esam radīti viens otram un tik labi saskan visur ar vidokļiem un raksturiem, bet manuprāt tas nav nekāds rādītājs ka būtu jābeidz domāt ka kaut kas sanāks kādrez.? Patiesībā ir arī tā ka dzīvojam ar nelielu attālumu bet tāpat nesanāk bieži tikties, tāpēc arī izmantojam tehnoloģiju iespējas un sarakstamies vai sazvanamies. Neveiklas situācijas taču gadās dažreiz arī citiem. Patiesībā nezinu ko gribu ar šo visu jautāt, tikai gribēju izstāstīt un uzzināt ko jūs par to kopumā domājat?
18.04.2016 15:37 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu un kas tieši ir ticis teikts ar vārdiem?

Es ieteiktu vairāk flirtēt un koķetēt, kā sarakstē, tā tiekoties. Tas gan radīs atbrīvotāku atmosfēru, gan piešķils dzirksteli, gan pamudinās vīrieti uz darbību.
18.04.2016 15:57 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Neons, dažādas jaukas lietas ko parasti nesaka kuram katram
18.04.2016 18:01 |
 
Reitings 87
Reģ: 17.04.2016
Vairāk nevienam nav nekādi viedokļi? Es būšu priecīga par katru
18.04.2016 21:37 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Tad ko tu no viņa gribi? Skaidru atbildi lai viņš pasaka no x datuma un x laika esam pāris? Visam jānotiek pašam no sevis. Nav tādu kritēriju, pēc kuriem pateikt, ka tagad ir pāris.
20.04.2016 14:06 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Ja tu gaidi no viņa konkrētu soli, tad varbūt sper viņu pati. Un jā, nav jau obligāti jānorunā, mirklis no kura esat pāris... pēc tāda kritērija es pēdējos septiņus gadus nemaz neesmu attiecībās...:-D
20.04.2016 14:12 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Kā ir, pirms divi cilvēki kuri viens otram patīk, cik ilgs laiks apmēram paiet pirms vidēji saiet kopā?
Man ļoti daudz cilvēki patīk, bet ar viņiem visiem nudien negribētu saiet kopā :)

liekas ka nu nekādi nevaram pārkāpt robežai "tikai draugi" kaut gan zinam ka neesam tikai draugi vai sen pazīstami čomi.

Galvenais, lai beigās nesanāk, ka no statusa ''tikai draugi'' kļūstat par ''draugiem ar labumiem'' (tas, manuprāt, nestu tik jaunas sirdsāpes Tev)

Par konkrēto situāciju grūti ir kaut ko domāt.. pārāk maz informācijas, lai spriestu :)

Es tomēr uzskatu tā.. ja vīrietis tiešām ir ļoooti ieinteresēts meitenē.. un šī interese ir abpusēja.. tad ātri vien kopā saietu..
20.04.2016 14:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!