Kaķis dzīvoklī

 
Reitings 1091
Reģ: 17.05.2013
Sveikas!
Jautājums tām, kurām ir kaķis dzīvoklī, vislabāk, ja tās ir Rīgā dzīvojošas meitenes.
Vai jūs laižat ārā savus kaķus vai turat tikai dzīvoklī? Pie reizes, lūdzu, pasakiet, aptuveni, kurā rajonā jūs dzīvojat.

Es dzīvoju Rīgā un gribu kaķi, bet man negribas turēt kaķi tikai dzīvoklī, nelaižot viņu ārā, kaut gan saprotu, ka Rīgā būtu bīstami viņam staigāt ārā, draugs arī nav ar mieru kaķi laist ārā. Bet, kad dzīvoju mazākā pilsētā ar vecākiem, mēs savu kaķi laidām ārā visu laiku, bet tur bija tam piemērota vieta.
10.04.2016 12:12 |
 
Reitings 1534
Reģ: 28.04.2015
Tur tā lieta, ka viņai ļoti patīk ārā, bet vienu laist- ni ni. Negribas pazaudēt- mājās jau pati netiks- vai lai sakaujas, vai kāds nozog.
10.04.2016 13:19 |
 
Reitings 1274
Reģ: 23.09.2012
Dzīvoju rīgā, bet nelaižu kaķi ārā, jo mēgināju viņu vest arā ar pavadiņu, bet viņam bija tads stress ka sapratām, ka labāk dzīvoties ir pa māju, viņs gan ir mājas kaķis jau kurā paaudzē:)
10.04.2016 13:20 |
 
Reitings 86
Reģ: 18.01.2015
Es kādreiz dzīvoju Rīgas centrā un kaķi ārā nelaidām, jo viņš nekad īsti ārā nebija dzīvojies, tāpēc bija bail, ka paskries zem mašīnas vai no bailēm kaut kur noslēpsies un nelīdīs ārā. Bet mēs ļāvām viņam sēdēt uz palodzes pie atvērta loga, kas viņam dikti patika, jo varēja vērot putnus un ostīt gaisu. Bet tagad esam pārvākušies uz klusu privātmāju rajonu un laižam kaķi ārā visu laiku. No sākuma mēģinājām ar pavadiņu, bet tas viņam ļoti nepatika - pieplaka zemei un nekur negribēja iet. Bet tad mēģinājām bez pavadiņas un tagad viņš dzīvojas pa āru katru dienu, sevišķi tagad, kad siltāks laiks. Ziemā no rīta iziet, kamēr mēs uz darbu taisamies, un tad vēl vakarā kādu apli apmet un teritoriju pārbauda. Uz mūsu ielas ir ļoti maz satiksmes, tāpēc laižam viņu diezgan droši.
10.04.2016 13:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits