Vai sagaidat ar bomi mājās?

 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Kāda ir Jūsu reakcija, kad Jūsu dzīves biedrs iziet viens no mājas ar večiem iedzert un Jūs paliekat mājās?
Varat aizmigt? Nepamostaties ik pa laikam un neskatāties pulkstenī?
Vai zvanāt jau ir jau diezgan dziļa nakts un nav mājās? Ir sanācis ka izlamājat un pašas piktas pēc tam sēžat? :-D
Kādai varbūt gadījies mājās ar kādu pannu sagaidīt kā filmās un anekdotēs? :-D
08.04.2016 21:40 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Man arī nepatīk palikt vienai naktī mājās (tas gan nav attiecināms tikai uz tusiņiem, bet arī tādām reizēm kad vienkārši nākas palikt vienai), bet nu tas tāpēc, ka vienkārši bail. Ja vēl iemigt var, tad aiziet naktī uz tualeti ir neeeželīgi bailīgi.. no rīta pamostoties arī visas telpas pārbaudu :D
10.04.2016 11:20 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Selīna, kā es Tevi saprotu :D
Kad agrāk dzīvojām dzīvoklī, tad tur vienmēr jutos droši, jo zināju, ka visur - sānos, augšā, lejā ir kaimiņi. Bet tagad dzīvojam mājā lauku ciematā, turklāt mums pirmajā stāvā nekur vēl nav žalūzijas. Un naktīs ir šausmīgi neomulīgi skriet uz wc, ja vīra nav mājās. Pa dienu gan pat ļoti labprāt esmu mājās viena.
10.04.2016 11:33 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Mans neko tādu nedara, jo es nemaz ar tādu nebūtu kopā (kas iet bez manis dzert).
10.04.2016 12:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits