Bailes par mīļoto ;(

 
Reitings 327
Reģ: 08.09.2014
Sveikas...
Esmu šausmīgi pārbijusies par savu līgavaini :(
Tātad viņam pēdējā laika visu laiku bija tāda kā melnā strīpa, ik uz soļa kaut kas notika, viņš nekad nav ticējis, ne ekstrasensiem, ne zīlniecēm nekam tādam, bet tad pienāca brīdis, kad viņš izdomāja pie vienas večiņas aiziet :( Večiņa pateica, ka kāds viņam tuvs cilvēks viņu nolādējis un viņa esot viņam lāstu noņēmusi, tad viņa pateica, ka viņš jauns mirs ;( Viņa pat pateica, dažus faktus par viņa bērnību ko zināja tikai viņš pats... Vai jūs ticat kam tādam? Esmu ļoti pārbijusies :(
05.04.2016 21:40 |
 
Reitings 255
Reģ: 28.05.2013
Aizsūti savu līgavaini pie citas zīlnieces, tīri tā, lai tev būtu mierīgāk un tad redzētu, ko tā cita pasaka! ;-)

Es vienmēr esmu gribējusi aiziet, bet ļoti bail, jo nevar zināt ko viņa pateiks! Bail, ka par to nav jādomā visu atlikušo mūžu un jāsatraucas! :-/
06.04.2016 13:28 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Man ari viss ziilnieču teiktais ir piepildiijies. Manam draugam ari pareģota nāve, bet sāls ir tāda, ka to ir iespējams izmainiit - vienam pašam, šaubos, ka sanaaks, bet man tika pateikts kaa to izdariit ( gājaam pie dažaadaam zilnieceem un es par sava drauga pareģojumu tad veel nezinaaju, kaa ari, jaapiemin, ka tie nebija cilveeki, kuri kraapjas, jo nauda šeit nebija iesaistiita vispaar) ..
06.04.2016 14:24 |
 
Reitings 523
Reģ: 22.02.2016
Nu, luuk, aizej pie cita zīlnieka - nesaki par iepriekšejo pareģojumu un paskaties, ko tev saka.
06.04.2016 14:27 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Nu, luuk, aizej pie cita zīlnieka - nesaki par iepriekšejo pareģojumu un paskaties, ko tev saka.


Un drošības pēc var aiziet vēl pie cita un tad vēl pie kāda.
Tad var uztaisīt savilkumu un pieņemt to nākotni kura ir vislabākā.

Un var neiet nekur.... un mierīgi dzīvot tālāk.
06.04.2016 14:54 |
 
Reitings 522
Reģ: 28.11.2013
Nē, nē, nē. Noteikti vajag aiziet vēl pie kādas citas. Kā arī ir jāiemaksā 3-ciparu summa. Citādi tādas blēņas vien sanāk.

Ir aitas, būs cirpēji.
06.04.2016 14:57 |
 
Reitings 6040
Reģ: 09.03.2012
neticu ne zilnieceem, ne gaishregiem... esmu bijusi tikai pie vienas, kurai ticu, nezinu pat kaa vinu nosaukt, bet ne zilniece, ne gaishrege. protams man interesee taro utt lietas, bet visu ar veesu praatu jauztver.
06.04.2016 15:07 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
tas, ka pateica daudz patiesíbas par bérníbu, nenozímé, ka pateica visu patiesíbu par nákotni. pagátne jau ir notikusi, un tápéc tur ir viegli nekljúdíties. viss ir noticis, visas izvéles izdarítas... bet nákotne vél nav notikusi, katru dienu més izdarám miljons izvéles, kas ietekmé músu rítdienu.

iespéjams, brídí, kad tu jau ejot no májas lauká, izdomá atgriezties un párvilkt citas kurpes, tu izgláb savu dzívíbu, iespéjams, tu tá noorganizé satikshanos ar savu toposho víru. mums ir miljons iespéju mainít nákotni. un visi ekstrasensi redz 1 iespéjamo variantu, bet viena tev netipiska izvéle var mainít visu.

nu paredzéja vinjam meitu - var izdarít vasektomiju, un nekad dzívé meitas vinjam nebús...logiski vai ne? tápat arí ar to návi...
06.04.2016 16:30 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
To, vai mirsi jauns vai vecs var arī pateikt pēc zīlēšanas no rokas, jo tur katram ir sava dzīves līnija.
Citam tā ir garāka, citam īsāka. :-)
06.04.2016 18:00 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
péc dzíves línijas uz rokas, manis jau vairákus gadus nebútu jábút... kad skolá meitene taisíja zpd par hieromantiju (? tá tas saucás) vinja uzreiz atteicás no manas rokas pétíshanas :D (es jau pirms tam zináju, kas rakstíts maná roká :D )
06.04.2016 19:20 |
 
Reitings 206
Reģ: 29.02.2016
Man būtu interesanti, ja kāds nokomentētu manu labo plaukstu, jo tur viena līnija sākas, pusē apraujas un blakus turpinās nākamā, itkā pārrauta :-D
07.04.2016 08:20 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
pinky es lasiju un lasiju,es neredzu ka tavs milotais mirs jauns,es ari esmu gaisrege,redzu nakotni,man nevajag daudz ,pietiek ar tavu rakstu,es ieteiktu vispar nestaigat pie zilniecem gaisredzem,domu speks materializejas,uz atrumu vajadzetu but piesardzigam,neiesaistities saja vasara ar eksteramaliem pasakumiem,vairak atputa pie dabas ,harmonija pasam ar sevi,meditacija,par mirsanu tas ir pilnigakas mulkibas;-)es nekad nekludos
07.04.2016 08:30 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Es esmu Napaleons Bonaparts.
07.04.2016 08:49 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
neticiba,skadiba,ir pati pretigaka lieta
07.04.2016 09:01 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
skaudiba
07.04.2016 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 505
Reģ: 26.08.2013
Pretīga tavos tekstos ir interpunkcija. ;-)
07.04.2016 09:26 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.09.2014
Taadai tantinjai pa rikli
vajag iedot ,neviss naudu maksaat.Viennozimigi sharlataans ,neviens gaishregis,nekad tiiraa tekstaa ar naavi nerunaas,driizaak uzreiz piedaavaas nonjemt laastu vai veel kautko .Jus saprotiet pareizi ,vinjsh aiziet un vinjam neko iepaidiigu nepasaka...nu kaada jeega bija iet?Juus tagad sakurinaasiet sevi un tieshaam nelaimi piesauksiet...tfu tfu tfu.Neticiet un nedomajiet par to,melnaa striipa dziivee ir katram otram ,taa ir japaardziivo.
P.S.Man kaadu laiku atpaklj pateica ka lidz 100 gadiem dziivoshu,bet es vissu pagaisho gadu veezi aarsteeju,pa kaadiem1oo gadiem var buut runa?:-/
07.04.2016 12:40 |
 
Reitings 28508
Reģ: 11.02.2015
Pirmkārt, vai tad neesi skatījusies ekstrasensu cīņas? Pat krutākās babkas un šamaņi nekad nepasaka visu 100% pareizi. Otrkārt, pat ja jūsu apmeklētā zīlniece ir ar attīstītām spējām, uzskatu, ka viņu vīzijas vienmēr ir atvērtas interpretācijai, t.i., viņa redzēto tāpat vienmēr iztulkos subjektīvi, kas nav teikts, ka pareizi.
treškārt, nākotne ir tik mainīgs lielums + tiešām neesmu dzirdējusi par nevienu babku, kas atļautos tā "garāmejot" izmest par nāvi. Tad parasti saka konkrēti, lai uzmanās no ūdeņiem vai 11.februāra, nu piemēram.
man arī tiešām izklausās pēc prasmīgas šarlatānes, kas tādu repliku izmeta, lai nāk pie viņas vēl un vēl meklējot glābiņu un tik piķo.
07.04.2016 12:57 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Nevajag ticēt visam, ko stāsta. Jāfiltrē taču arī. Pirmkārt, kā jau meitenes teica, neviens sakarīgs profesionālis neteiks tādas lietas, pat, ja ieraudzīs. Varbūt ieteiks no kaut kā uzmanīties, no kaut kā izvairīties. Otrkārt, tas viss noteikti tika darīts naudas izspiešanas nolūkos - apmēram tā, ka Tu mirsi jauns, ja nenāksi pie manis, lai es Tev palīdzētu/noņemtu lāstu/pārveidotu Tavu likteni, whatever.

Kā man bija - intereses pēc aizgāju pie vienas manu draugu lokā izslavētas sievietes. IT KĀ redzošas, nodarbojas ar austrumu cīņas mākslas enerģētiskajiem vingrinājumiem. Bet man pie viņas pieraksts sanāca plkst. 9.00 no rīta. Sanāca tā, ka es pie viņas aizgāju pēc tiešām negulētas nakts, aizgāju pagulēt uz pusstundiņu 7.30, naktī ar draugiem devāmies izbraucienā un darījām aktīvas lietas. Loģiski, ka no rīta neizskatījos pārāk enerģiska, nogurusi, utt. Un vienīgais, ko viņa pateica - ka man trūkstot enerģijas (ne tā, ka uz to brīdi, bet vispār) un tāpēc man dzīvē neveicoties, neesot vīriešu uzmanības, un kas tik vēl nē. Kad viņa sāka man stāstīt, KĀ es to enerģiju varot dabūt - vienīgais veids esot nākt pie viņas uz tiem enerģētiskajiem vingrinājumiem. :D Tad būšot gan nauda, gan vīrieši ,gan arī tad un tikai tad būšot bērns :D Pateicu paldies un aizgāju.

Vai es ļāvu sevi ietekmēt? Nē. Pati taču labi zinu, ka tas, ko viņa "pateica", nebija taisnība. Vīriešu uzmanības pietiek, enerģētiskais lauks man ir spēcīgs (esmu pārliecināta, ka pati "redzu" vairāk kā viņa, vai vismaz - precīzāk :D ). Lai kāš naudiņu no kādiem vieglāk ietekmējamiem cilvēciņiem - jo mēnesī tie viņas vingrinājumi izmaksā krietnu summiņu - simtos mērāmu.
07.04.2016 12:59 |
 
Reitings 66
Reģ: 29.01.2009
Pinky, ne vienmēr ekstrasensi pateiks 100%, kas notiks, dalēji gan. Par mani ekstrasense pateica visu, bet, ka pēc nelaimes gadījumu nekad nestaigāšu- es staigāju praktiski uzreiz. Un domām ir liels spēks, bedomā par to, ka tava otra puse mirs jauns.
07.04.2016 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits