Galdiņa noformējums

 
Reitings 205
Reģ: 03.10.2014
Sveikas!
Mūsu skolā ir pasākums, kurā katrai klasei ir iedalīta galdiņa noformēšanas krāsa.
Mums ir smilšu brūna. Vai varat ieteikt kaut ko kā noformēt galdiņu smilšu krāsā?
Pagaidām ir ideja paņemt caurspīdīgu vāzi, salikt pūpolus, smilgas un likt uz galda. Bet vai tas neizskatīsies pārāk nesmuki?
Unn, ir tāds tā kā smilšu krāsas galdauts..
ir kādas idejas?
Paldies!
05.04.2016 13:58 |
 
Reitings 222
Reģ: 14.01.2016
Rīdzinieces ieteikumi attēlos ir absolūts old school variants.
Skolēniem noteikti vajag attīstīt sevī radošumu un iet citu ceļu ar modernākām tendencēm - līdzīgi kā Mincis un Ray ieteikumos.
05.04.2016 17:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
mani pedejie ieteikumi jau nav ta isti nopienti, vini tak neires tos svarkus. Savukart pirmais par berza zariem lai izplaucina lapinas gan labi noderes kopeja konceptaa, ari brunas sveces smiltiss.:-P
05.04.2016 17:07 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man loti patiik siis kraasa,dabiigie materiaali-noteikti ieteiktu kaadu izskalotaa koka elementu uz galda,ja ir taada iespeeja-vaazes vietaa!Nekaadas kristaala lietas soreiz -visu kreemkraasaas,varbuut gaisi peleekos tonos tos skiiviisus utt.Soreiz es izveeleetos skiiviisus un kruuzes vienkraasainos tonos,varbuut pat keramikas ,bet ja iespeeja taadus modernus traukus varbuut!
05.04.2016 20:07 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Te taads mazs piemeers-var arii ielikt kaadu zalumu mazliet ,lai atdziivinaatu!Tie varinati ir loti dazadi!
05.04.2016 20:09 |
 
Reitings 1304
Reģ: 29.01.2009
Svinīgs pasākums? Maltītes ieturēšanai?

Esmu dažviet redzējusi, galds noklāts ar papīru un visi galda piederumu, šķīvji uzzīmēti, vai uz bufetes sarakstīts, kas tiek pasniegts. Tas tāds neformāls variants. Brūns cepampapīrs noderētu. Bildes, lai saprastu domu.





Lina materiāli arī varētu iederēties, varbūt vecākiem ir mājās. Un klāt kaut kas no dabas, piemēram čiekuri.



Ja izmanto smiltis, tad var arī maritīmā, jūrnieku tēmā kaut ko pielikt klāt.



06.04.2016 05:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)