SABOJĀJU VIŅA KREKLU

 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
MEITENES,

Nu gan es esmu ievārījusi ziepes :D Gludināju drauga jauno sporta kreklu un nepamanīju, ka vienā vietā ir firmas zīmes uzlīme, un viņa tagad ir nolīmējusies nost. Draugam RĪT jāvelk krekls, tāpēc man gribas dzirdēt jūsu ieteikumus - kur viskvalitatīvāk apdrukā kreklus? Tādu logo jau atradu, galvenais, lai māk uzlikt tajā pašā vietā precīzi, jo tur ir palicis nospiedums :D

Muļķīgi, bet ceru dzirdēt labas atsauksmes... :'-( :-D
24.03.2016 15:14 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Ja tas ir komandas sports, tad krekliem ir jābūt vienādiem visai komandai un ja konkrētais brends ir piem. sponsors, tad tam protams ir jābūt uz krekla, par to var piemērot sodu. Nu jāskatās cik nopietna līmeņa komadas. Bet bieži nolikumā ir atrunāts, kur un kam ir uz formām jābūt!!!

Šādā gadījumā katram komandas dalībniekam nav iedalīts tikai viens krekls, bet vismaz divi vai vairāk, ar piebildi, ka tā ir normāla komanda, protams, un katrs pats par to savu vienu kreklu nemaksā.
24.03.2016 19:30 |
 
Reitings 326
Reģ: 11.01.2015
piekrītu, ka normālā sporta komandā katram ir vismaz 2 krekli, un ja arī nav, tad vnk pasaki, ka tev piedega gludinot, un lai komanda viņam iedod jaunu! problēma.. :D
24.03.2016 21:29 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
ziniet , kad ir dimbā ? kad vīrs palūdz izmazgāt gandrīz visus baltos kreklus , bet tu veļas mašīnā aizmirsti bērna sarkano pidžammu :-D:-D:-D
24.03.2016 21:42 |
 
Reitings 175
Reģ: 20.08.2010
Wee,man līdzīgi bija ar brāļa mīļākajiem džinsiem,kuri bija gaiši un viņa baltajām zeķēm.Tikai es veļas mašīnā aizmirsu sarkanu dvieli.
Ir pagājuši četri gadi,bet pērkot jaunus džinsus,vēl tagad mēdz man atgādināt,kā es toreiz tā.. :-D
24.03.2016 21:49 |
 
Reitings 201
Reģ: 26.05.2009
Es nesaprotu, ko te dažas cepas :D Pirmkārt, komandai ir divi krekli, protams, bet viens ir tumšs un otrs gaišs :D Otrkārt, paldies mierīgajām dāmām, kas dalījās ar padomiem – T-bodē manu sāpi atrisināja par nieka 3,50 EUR. Draugam pēc tam visu izstāstīju, kopā pasmējāmies. Bet stāsts jau bija par to, ka vienkārši vēlējos labot savu kļūdu, nevis klausīties stulbos “kāda starpība” komentāros :) Kā arī vieglāk un ātrāk ir atjaunot mazu zīmīti uz apģērba, nekā pasūtīt jaunu formu.
Un jā, Carpe Diem ir taisnība - logo bija komandas sponsors.
30.03.2016 23:25 |
 
Reitings 269
Reģ: 17.05.2015
Komentārs "lai gludina pats, ja kas nepatīk" bija vienkārši fantastisks. Varu iedomāties, kā to meiteņu džekiem ir "noveicies".
01.04.2016 17:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits