Beztēma OKTOBRA/NOVEMBRA 2016 bēbjiem

 
Reitings 165
Reģ: 22.10.2014
Sveikas!

Eksperimentālā kārtā izdomāju, ka varētu punčbēbju mammas pulcēties pa termiņiem. Tad nu redzēs, kas mums sanāks (l)

Apspriežam visu, kas uz sirds-kā jūtamies,kā ar pārbaudēm, arī attiecībām utml.

Nu tad sākam....(l)
11.03.2016 15:55 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sveikas meitenes. Ceru, ka jauki sagaidījāt Ziemassvētkus.
...
Mazajam patīk gulēt man virsū, bet tā rezultātā viņam ir parādījušās pumpiņas. Tiklīdz tiekam no tām galā, tā viņš paguļ ar mani un rodas jaunas :-(
...
Mazais visu laiku spiež kaut ko. Citreiz viņam sanāk viss mierīgi, bet viņš mēdz arī pamosties no spiešanas :-( Vai šis periods beigsies?
...
Dēliņš ir pusotru mēnesi vecs bet pārsvarā skatās nevis uz manu seju, bet uz priekšmetiem un fonu. Vai tas ir normāli šādā vecumā?
27.12.2016 18:16 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
raven, viņš mācās kontrolēt savu ķermeni, neprot vēl izspiest uzreiz visu, kas spiežams. Protams, ka modīsies, jo guļot vēl jo vairāk nesanāk. Manam 6.janvärī būs 3 mēneši un ar spiešanu kādas divas nedēļas ir manāmi uzlabojumi. Tagad vismaz, kad pamostas, uzreiz izšauj visu,ko vajag. Tā kā protams, ka tas kādu dienu beigsies:-D
27.12.2016 18:29 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Kukuruza, tas nedaudz nomierina :-D viņam mēdz sanākt tā spiest, ka izspiež pienu pa muti :-(
27.12.2016 20:01 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Sveikas meitnes, ka jums iet? ka mazie aug?
tulit iekaps mazais savos tris menesos! aug dikti dusigi, drebes jau uz sesto menesi!!:) gul labi pa nakti, bet tagad pa dienu pasacis negult, ciks, skaatas apkart un nevar nokert dzilo miegu! neziu ko darit!! pirmas iesnas jau ari dabuja, ir punki un krekskis, it ka jau baigi ilgi, arsts teica, ka tas normali, bet nu jau saku uztraukties un domaju vai tik atkal nebus arst jaapciemo! potejusies vel neesam un tagad nesaprotu vai maz sagaidisu, kad vins ir vesels, lai potetu!
ka jums pasam, esat atguvusas?? ritms, ikdiena??
saku aprast ar ikdienas ritmu, gribu atgut formu, tad nu varbut kada grib pievienoties ikdienas 15min vingrosanai un taisit atskaites, lai kopiga motivacija! man vel tie 8kg no dzmdibam nav par mata tiesu pakustejusies uz prieksu!!:( :'-(:'-(
06.01.2017 15:45 |
 
Reitings 9
Reģ: 10.06.2016
Sveikas. Diemžēl iepriekš nebija iespēja dalīties ar saviem jaunumiem šeit. Tātad, mans puisītis piedzima 23. novembrī. Paredzētais datums bija 18. 11. Mans dzemdību stāsts nav no tiem izpušķoti vienkāršajiem,tādēļ negribu nevienu topošo māmiņu sabaidīt. Gaidību laikā dzirdēju no draudzenēm, radiem un lasīju forumos par dzemdību norisi, kā tādu vienkāršu un pašsaprotamu, bet diemžēl, vai arī par laimi, nekad nekur nedzirdēju, ka neiet nemaz viss tik gludi, un pēc iedomātā plāna. Dodoties uz slimnīcu, galvā bija tikai viena doma, ka es to pārvarēšu un pēc sava sastādītā plāna piedzemdēšu, bet ātri vien šī doma izgaisa. Pirmās nedēļas vienkārši raudāju stāstot par savu pieredzi un piedzīvoto. Es sapratu to, kādēļ daudzas nestāsta par negatīvo pieredzi.. Jā, nav ko bojāt topošo māmiņu skaisto gaidību laiku! Bet mums ar mazo viss ir kārtībā, tas ir pats galvenais!;-) .. Katrā ziņā novēlu visām skaistu gaidību laiku, vieglas dzemdības, un protams, kārtīgi izbaudīt to laiku, ar mazo! (l)
11.01.2017 01:36 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Sveikas, šodien nosvēros, sveru mazāk, nekā pirms grūtniecības. Tas laikam tāpēc, ka saldumus gandrīz vispār nelietoju, jo baidos par mazā punci. Arī grūtniecības laikā ēdu veselīgi, bet tik un tā biju pieņēmusies gandrīz par 20kg (18kg). Puncis bija milzīgs un viss noklāts strijām - tagad puncis gandrīz plakans, bet strijas gan ir uz palikšanu, bet tas mani īpaši neapbēdina, jo paskatoties uz dēliņu vienmēr nodomāju, ka tas ir tā vērts :)
24.01.2017 20:28 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Sveikas meitenes, mammas. :)
Vēlos pievienoties jūsu sarunām, taču laiks ir ierobežots un palasīt visas jūsu sarunas nesanāks.
Vai bija apspriesta kopīga satikšanās? un no kura gala esat?
es no zolitūdes, un mana peciņa dzima 3.okotbrī, 2016 :)
24.01.2017 20:54 |
 
Reitings 306
Reģ: 02.06.2012
Uzrakstiet personīgi, ja ir vēlme tikties. :) un varam organizēties arī uz citu Rīgas pusi.
24.01.2017 21:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Manai princesei drīz 3 mēneši. Pāris dienas atpakaļ sāku dot piena maisijumu jo ar manu nepietiek. Kamēr to izsecinājām bērns pusdbada kādu nedēļu laikam...jo nu ļoti nemierīga palika, daudz raudāja, grūti nomierināt..visadas domas bija las pie vainas līdz sapratu ka viņai par maz piena..laikam driz vispār neņems krūti. Žēl jau ir :(
Bet gulēšanas režīms mums gan labs izveidojies...ap 21-22 jau sāku taisit viņu uz čučumuižu un ap 23 jau aizmigusi un tā noguļ līdz rītam 6 vai 7iem.
24.01.2017 23:26 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
Sagribējās pa ilgākiem laikiem arī ierakstīties te :-) Es arī tagad nu jau sveru mazāk, nekā pirms grūtniecības, cik nezinu, bet spriežu pēc džinsiem, kurus nēsāju pirms tam, tagad krīt teju nost. Laulību gredzens ar' slīd nost... tas gan man nepatīk.:-D Vienvārdsakot, par fizisko formu nesūdzos, ir baigi forši.(l) Arī neēdu saldumus, taisam mājās paši visādas kūkas, bet ne tādas treknās kūkas, piemēram, taisīju burkānkūku, kur klāt pilngraudu militi nedaudz un banāns, olīveļļa, vaniļas cukurs un pārkaisu ar kanēli. Tā es apmierinu savu vēlmi pēc gardumiem. :-)
Un esam atrisinājuši savu problēmu ar zaļo gļotaino kaku un nemierīgo gulēšanu. Mazajam bija tipiska problēma - govs piena nepanesība. Kopš vispār needu piena produktus nekādā veidā, tā viņam pēc četrām dienām normāla kaka un mierīgs miegs! Tāds prieks. :-) Un es īstenībā esmu vienmēr bijusi liela piena produktu cienītāja, bet tagad sapratu, ka mierīgi bez viņiem arī varu. Visādus desertus mājās var uzaisīt, izmantoju auzu krējumu un pienu un vispār mūsdienās jau ir tik dažādas iespējas kā aizstāt piena produktus.
Bēbītis arī labi guļ mums cauru dienu nāk miegs un šķiet, ka viņš saprot, kad ir nakts, jo visu nakti guļ, tikai iepīkstas, kad vēlas ēst un tad guļ tālāk. Nu vismaz pagaidām ir tā.;-)
29.01.2017 17:19 |
 
Reitings 200
Reģ: 30.12.2013
Nu ko,meitinai driz jau tris menesi!Tikai tagad ta pa istam esmu sajutusi,ko nozime but mammai,jo pirmo menesi maza tik eda un guleja,bet jau no pusotra menesa vecuma pa dienu gul tris reizes ik pa 30 min,ka rezultata berns noguris un rauduligs,bet aizmigt ari nevar.Ta nu esmu pielagojusies meitas dienas rezimam.Nakti ed citigi ik pec 3 h.Ar kruti baroju tikai pirmo menesi,tagad edam tikai maisijumu.Esmu pargurusi,ar nepacietibu gaidu,kad meitina parstas est pa nakti vai vismaz edis tikai vienu reizi nakti...Ka jums klajas?:-)
04.02.2017 22:10 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Manam dēliņam drīz jau četri mēneši(l) Daudz smaida un ir riktīgs pļāpiņš - runā nepārtraukti :D Nakti noguļ bez celšanās (7-9h). Dienā ir garā diendusa ~3h. Visbiežāk tā sanāk tad, kad ejam ārā, jo nez kāpēc, mājās viņam grūtāk iemigt, ratos uzreiz atlūzt un to diendusas laiku arī noguļ. Vispār laiks lido. Katru dienu mazais kaut ko apgūst un ikdiena paliek interesantāka :)
04.02.2017 23:51 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sveikas,
eh, lasu ka ,jums iet un ne man svars kritas ( needu saldumus) ne mans naktis gul! :( viss bija labi lidz tris menesiem, tad pienaca krize un nu nav nekada jega.... raud loti biezi, pie kruts nemierigs, bet peins man pietiek, sobrid liekas, ka vinam slinkums zist, metu visam ar roku, domaju dosu maisijumu, bet to vins need, nekadu... naktis celas pa divam tris reizem augsa, pa dienu gul vien vairakas reizes pa 15 min!!
bet visadi citadi- smaida, runajas un nu jau gaiu kad velsies, vel dikti interese pasaule, visu noskata, izpeta un nu jau rokas ari sak niezet aptaustit!!
05.02.2017 00:08 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dēliņam jau 3 mēneši. Svarā viņš pieņemas ļoti labi, izaudzis jau diezgan garš, bet, tā kā man ir ļoti mazas krūtis, sanāk barot diezgan bieži. Naktī viņš ēd aptuveni trīs reizes, bet tā kā ar svaru problēmu nav, piebarot nevēlos.
16.02.2017 14:10 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sveikas meitnes, ka jums klajas? manam puikam pec nedelas paliks 5 menesi!! aaa, ka laiks skrien!! pats ari nu ta izaudzis, izskatas pec maza virina, visu laiku tik smaidigs un energisks... riktiga udenszale! :) ka jums, jau velas, jau rapo, zobi ir sakusi nakt? ka ar nakts gulesanam? eh, esmu jau si pedeja menesa laika pieradusi, ka jacelas divreiz un viss, tagad ari pasacis ta pasauli petit, ak pa dienu nu nemaz negrib gulet, citreiz labi, ja 30 min pa visu dienu ... tad nu es gaidu vakara, kad pec 21h tiksu darit savas lietas! (s) ir iemacijies spiegt, tik skali, ka man liekas, es pat ta nevaru, sobrid ta ir vina milaka nodarbe - milzu smaids un spiedz pilna balsi!! :-D:-O
ka jus pasas jutaties? es saku lenam atgriesties ieprieksejas sajutas, vitalitate ir vairak, sports loti palidz! kg gan iet leni, leni prom, loti ceru, ka uz vasaru busu savas normalajas drebes!! eh..
joprojam baroju ar kruti, bija pie konsultanta, dzeru fenhela tablete un piens ir stabils, uh..vismaz to izciniju
tik zel, ka nav man apkart maminas ar mazuliem ap mana vecumu, butu forsi pastaigat kopa,parunaties kas un ka... nu pastasties vismaz te, ka jums iet!?
06.03.2017 01:35 |
 
10 gadi
Reitings 936
Reģ: 01.10.2009
ČAU! Varu pastāstīt par mūsu progresu. :-)
Vakar palika 5 mēneši. Sver puika mans pāri 8kg un visi dakteri slavē manu pienu, kas tiešām priecē mani.:-D Pūš burbuļus, spļaudās un bļaustās. Māk šļūkt uz priekšu un atpakaļu un pārcelt sevi arī uz sāniem. Patīk ciemoties un daudz nāk miegs. Visam stiepjas pakaļ un visu grib bāzt mutē.;-) Drīz došu garšot ķirbīti.
Man liels prieks, ka vienai draudzenei piedzima februārī mazais un citai dzims augustā, ir ar ko runāt par bēbju štellēm:-D
Neēdu piena produktus, jo viņš nepanes tos.
07.03.2017 10:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Dēliņam 4 mēnesīši un šķiet, ka ir iesnas. Ko jūs lietojat iesnām? Pagaidām domāju nopirkt pipeti un papilināt savu pieniņu. Vai tas varētu palīdzēt?
14.03.2017 10:12 |
 
Reitings 41
Reģ: 06.07.2016
Raven, mēs pilinājām Humer ūdentiņu un 1x dienā atsūcām ar deguna aspiratoru. Un naktī, lai vieglāk, matracīti galvgalī pacēlām uz augšu. Pēc dienām 5 pārgāja.
18.03.2017 10:29 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
sveikas, atceros, ka gaidisanas laika si bija tik jauka parunasanas grupina, bet nu viss pieklusis!!
reku, piedavaju izveidot wathsapp gruppinu!
http://cosmo.lv/forums/topic/204338-whatsapp-grupa-jaunajam-maminam/
07.04.2017 12:31 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Mazie jau paaugušies. Dēliņš aktīvi rāpo, ceļās kājās, bet viņš pats vēl nesēžas, tāpēc vēl izmantojam kulbu. Bet viņam ne pārāk tā patīk. Dēliņam vēl nav neviena zobiņa, bet ceram tos drīz sagaidīt. Dienas laikā viņam ir divas diendusas.
Kā iet jums un jūsu bērniņiem.
27.07.2017 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)