Kontracepcijas blakusefekti vai iestājusies grūtniecība?

 
Reitings 25
Reģ: 20.10.2015
Sveikas
Pirms divām nedēļām ginekologs izrakstīja man kontracepciju "CLOMERTIN", lai, pirmām kārtām, nostabilizētu ciklu un, otrām kārtām, izsargātos. OK sāku lietot jau pirmajā dienā, kad iegādājos tabletes (mēnešreižu pēdējā diena), jo ārsts deva tādus norādījumus. Ar draugu tajā pašā dienā nodevāmies gultas priekiem, taču neizmantojām nekādus papildus izsargāšanās līdzekļus, jo instrukcijā tika minēts, ka tabletes efektivitāte sākas jau no pirmās lietošanas reizes.
Pēc piecām dienām man krūtis kļuva nedaudz jutīgākas, bet 10.dienā man manāmi krūtis bija palielinājušās par vienu izmēru un kļuva ļoti cietas un sāpīgas. Kā arī, mani piemeklēja visu laiku galvas reiboņi un nedaudz slikta dūša. 10.dienā es atklāju, ka man parādījās nedaudz gaišas, staipīgas asinis, bet kā ieraudzīju viņas, tā vairs nebija. Nākošajā dienā bija tas pats - staipīgas, sārtas asinis un viss, vairāk nekas. Pavisam mazliet notecēja un tā arī beidzās. Vairāk neesmu saskārusies. Pēdējās dienās mani nomoka nelielas krampjainas sāpes vēdera lejas daļā, kad izdaru asas kustības vai kā tmldz. Turklāt, tagad visu laiku esmu miegana un nogurusi, garastāvoklis svārstains.
8.dienā izdomāju uztaisīt grūtniecības testu - negatīvs. Tagad neesmu taisījusi, jo norakstu to visu uz kontracepcijas blakusefektiem.
Nezinu, vai mans ķermenis šādi reaģē uz OK vai arī man vajadzētu aiziet uztaisīt vēl vienu testu? Jo kontracepciju lietoju pirmo reizi un blakusefekti liek par sevi manīt.
Būšu ļoti pateicīga par jūsu padomiem.:-)
01.03.2016 13:34 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
vai grūtniecības gadījumā no veselības viedokļa jebkāda asiņošana būtu ok?!

Ja tas notiek ap implantācijas laiku, tad tā var būt. Bet citos gadījumos asiņošana nav pieļaujama, ja vien nav kaut kāds gļuks sistēmā, kad organisms nepaspēj apturēt nākamās MR kā wee gadījumā :D Lai gan saka, ka tās pat nav īstās MR.
01.03.2016 20:08 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Lai gan saka, ka tās pat nav īstās MR.


es esmu ko tādu dzirējusi , bet nu es neteiktu , ka baigi atšķirās bija īsākas , bet man parasti vasarā ir īsākas ( hvz ar ko tas skaidrojams ) , nu ja godīgi es diži nepētīju :D :D
01.03.2016 20:34 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu tās nav mēnešreizes, ja ir asiņošana grūtniecības laikā. Tās abas lietas nav vienkārši savienojamas - mēnešreizes un grūtniecība, ja iedziļināmies, kas ir mēnešreizes.

Es te iejaukšos.. vai kāda ir gājusi pie ginekoloģes Petročenkovas Možumā? Es nevaru... ar katru reizi viņa paliek arvien trakāka :-D Lielāko daļu no vizītes viņa skatījās uz sevi spogulī, pētīja, kā izskatās. Tad neklausās, ko saku, izstāstīju visu situāciju ar mēnešreižu ciklu, pieminēju, ka tikko beidzās, bija normāla stipruma, normālas sajūtas, nu kā jau mr, bet 2 nedēļas ātrāk, viņa sāk runāt par grūtniecību un spontāno abortu ............
01.03.2016 20:38 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Apple_pie mana ārste arī reiz to pieminēja pēkšņas, neplānotas asiņošanas dēļ. SA jau izpaužas ar asiņošanu..
02.03.2016 00:44 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Nu man nebija īsti pēkšņas, nu tās bija kā mēnešreizes, laiks arī bija kā mēnešreizēm. Un tagad, kad man būtu jābūt mēnešreizēm, man to nav, pieļauju, ka tās bija tās, kas sākās pirms 2 nedēļām. Vai tad SA nav jānāk ar lielākām asiņošanām un kaut kādu diskomfortu?
02.03.2016 10:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits