Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sekli?

 
Reitings 22
Reģ: 17.09.2015
Vai jums mūsdienu vīrieši liekas sekli?
Vai tiešām ir tā, ka visiem interesē tikai izskats? Attiecīgi, ja meitene nav seksīga, viņam viņa ar laiku nebūs vajadzīga, pat, ja kaut kādu iemeslu dēļ attiecības tikušas uzsāktas?
28.02.2016 14:13 |
 
Reitings 22
Reģ: 17.09.2015
Un vai ir normāli sevi mainīt sava vīrieša dēļ? Pat, ja viņš pats tuvu nav ideāls?
28.02.2016 14:13 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Man gribas domāt, ka ir gan sekli, gan nesekli.

Mainīt sevi vīrieša dēļ - lai kā es varbūt pat gribētu, bet man nesanāk. Attiecīgi, nemainu. Nevis tāpēc, ka viņš nav ideāls, bet tāpēc, ka man pašai līdz ideālai kā rāpus līdz ķīnai.
28.02.2016 14:20 |
 
Reitings 870
Reģ: 17.03.2015
manuprāt, ne visi , bet kādi 80% veču meklē sev tās skaistules pie sāniem, kaut paši nebūt nav ideāli. diemžēl tā tas ir iegājies mūsdienu sabiedrībā. visi tie skaistuma utt., kulti to ir panākuši.
ja vīrietis gribētu, lai es kaut ko mainu, bet pats neko nemainītu, tad es arī attiektos. jo priekš kam? ja abiem , kas neapmierina un sarunu ceļā nonāk līdz tam, ka abiem jāmaina un abi maina, tad ir ok.
28.02.2016 14:26 |
 
Reitings 4224
Reģ: 26.09.2009
Un vai ir normāli sevi mainīt sava vīrieša dēļ? Pat, ja viņš pats tuvu nav ideāls?


Jā, katram jau tas stāsts savādāks. Bet man pašai tas nāca tikai par labu un jūtos savam bijušajam par to pateicīga. :)

Un nē, man neliekas sekli. Man aŗī ir svarīgs ir izskats un tas ir normāli. Mīl arī ar acīm.
28.02.2016 14:27 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Kaut kāda problēma jau tajos vīriešos ir, pēdējā laikā uzkrītoši daudz dzirdēts, ka aiz muguras kritizē sieviešu izskatu, piekasās par sīkumiem, kaut paši ir pilnīgi nekādi.
Vīrieša dēļ sevī ko mainīt var tikai, ja ta sanāk dabiski un arī pēc pašas vēlēšanās, ne kā izdabāšana viņam.
28.02.2016 14:28 |
 
Reitings 751
Reģ: 02.12.2015
Es esmu redzējusi ļoti daudz pārus, arī ilglaicīgi kopā un pat precētus, kur puisis ir pat ļoti glīts, bet meitene vispār nē.. (un arī otrādi).
Ja sastopi tādus, kuriem interesē tikai izskats, padomā, kur ar šādiem cilvēkiem iepazīsties. Protams, ka Tinderī visiem interesēs tikai izskats.
28.02.2016 14:29 |
 
Reitings 731
Reģ: 07.11.2015
Tāpat kā sievietes, arī vīrieši ir dažādi, lai kā arī kāds vēlētos apgalvot pretējo. Es sevi neviena dēļ nemainītu, jo uzskatu, ka ir iemesls, kāpēc esmu tāda kāda esmu un es sev tāda patīku. Manis cienīgs vīrietis būs apmierināts ar mani kāda esmu.
28.02.2016 14:30 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Attiecīgi, ja meitene nav seksīga, viņam viņa ar laiku nebūs vajadzīga, pat, ja kaut kādu iemeslu dēļ attiecības tikušas uzsāktas?


Ja viņš ir tik sekls, ka viņam vajag tikai seksīgu, viņš ar neseksīgu neko neveidos, tātad vuala, problēma atrisināta.
Tomēr, ja ir attiecības, kurās orā puse "attālinās" un ir zināms, ka tas dēļ neseksīguma, es interesētos, vai nav kāda jauna dāma - bet vispār neuztvertu tādu vīrieti nopietni.
Sievietes mainās - ķermenis mainās, dvēseles stāvoklis mainās, matu krāsa mainās - mēs esam mainīgas. Un ja vīrietis pieprasa, lai es nemainos, es vienkārši ar tādu vīrieti neko neveidoju - acīmredzot viņam vēl par maz smadzeņu podiņā satura, lai saprastu lietu kārtību un aptvertu, ka es pēc 3 dienu slimošanas ar Rota vīrusu izskatīšos savādāk, nekā pucējoties uz restorānu svinēt gada kopābūšanas jubileju. Līdzīgi - ka pēc 3. bērna zīdīšanas mans ķermenis patiešām izskatīsies savādāk, nekā 15 gadu vecumā.

Vienīgi, tas ir smagi teorētiski. Manā draugu lokā ir tikai viens tāds vīrietis, kuram ir svarīgi, lai viss ir 110% vienmēr sievietes izskatā - viņš gan pats atzīst, ka neko nopietnu nevēlas, attiecības un visu pārējo - tam arī vēl nav gatavs. Tā kā lai tusē ar beibēm, un kad būs gatavs, sastaps to, kuru novērtēs tādu, kāda ir un nemaz nepamanīs, ka viņai smaidot nesimetriski izveidojas prieka krunciņas ap acīm :)
28.02.2016 14:43 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Manuprāt, ir normāli sevi mainīt sevis dēļ. Man šķiet sekli (kā no vīrieša, tā no sievietes) dzirdēt, ka re - pieņemiet mani, kāds/a esmu! Par ko, dēļ kā? Ja Tu esi pavisam super un lielisks cilvēks, labi, jā, bet tā nu lielākoties nav. Es mainos katrās attiecībās, kurās es esmu un no katra vīrieša cenšos paņemt kādu labu mācību sev. Tādas lielās lietas sevī nedomāju mainīt, teiksim, to, ka man patīk daļu sava laika veltīt sportam, mācībām, vai tml. Bet šo to ir nācies mainīt un esmu par to pateicīga, jo zinu, ka esmu kādā konkrētā lietā kļuvusi labāka.

Attiecīgi, ja meitene nav seksīga, viņam viņa ar laiku nebūs vajadzīga


Pēc maniem novērojumiem - tā tas nav, jo:
1) dzīvo kopā ar cilvēku, nevis viņa ārējo izskatu
2) arī ļoti skaistas un seksīgas (šķiet ideālas) meitenes krāpj
3) attiecību pamatā nav izskats

Galvenais visā šajā pasākumā - ir pašpārliecinātība, pašpietiekamība. Ja sievietei šķiet, ka viņas ārējā izskata dēļ kāds vīrietis būs vai nebūs ar viņu kopā, tad diemžēl viņai ir pazemināts pašnovērtējums. Attiecīgi - ir tik tiešām jāstrādā pie sevis, savas attieksmes pret sevi un pasauli, lai nebūtu jābalsta veiksmīgas un saskanīgas attiecības tādā elementā kā skaistums / seksīgums.
28.02.2016 14:47 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
Un vai ir normāli sevi mainīt sava vīrieša dēļ? Pat, ja viņš pats tuvu nav ideāls?


Ja man kāds iepatīkas, tad patīk viss. Es, protams, redzu tos trūkumus, bet tie neliekas tik svarīgi. Un tā mainīšanās priekš vīrieša bieži vien notiek neapzināti, vnk gribas būt labākai priekš otra. Bet nu es nekad nekrāsotu sarkanus matus tikai tapēc,ka vīrietis tā grib.
28.02.2016 14:49 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Matus gan nav grūti nokrāsot :) Kļūt saimnieciskai gan ir mission impossible
28.02.2016 14:53 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Ja sieviete pasniedz savu ārējo izskatu kā savu vienīgo/galveno vērtību + izvēlas tāda tipa vīriešus, kas ir ārišķīgi un kam sievietes izskats ir svarīgs, manuprāt, nav pamata vaimanām, ka vīrietis sāk izvirzīt prasības vai aiziet pie citas, ja piepeši vairs neatbilsti sākotnējiem standartiem.
28.02.2016 15:03 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Gribēt tādu, kāda patīk, nav sekluma pazīme. Bet ir netikumības pazīme sadraudzēties ar meiteni, apzinoties to, ka pēc laika to pametīs, un beigās arī viņu pamest, ja tā neliekas pietiekami laba. Tik tālu jūs visas man piekritīsiet. Bet lieta tāda, ka tās meitenes pašas provocē tos puišus, lai viņas ņem, un arī karas kaklā tiem vieglas dzīves meklētājiem. No tiem puišiem, kas nesteidzas un apdomā, meitenes novēršas, jo viņus uzskata par nekārīgiem uz meitenēm, jocīgiem vai arī viņus jau uzreiz tur aizdomās, ka pametīs. Un kurš tad beigās pie visa vainīgs?
28.02.2016 15:10 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Vai jums mūsdienu vīrieši liekas sekli?


Nē!
28.02.2016 15:13 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Jāmainās ir tad jā arī pats to vēlas. Mainīties otra dēl pret savu gribu ir absurdi.
28.02.2016 15:14 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
To pašu var pajautāt par mūsdienu sievietēm. Loti daudzas mūsdienās pievērš pārāk lielu izmanību pretējā dzimuma izskatam un savam arī bieži.
28.02.2016 15:15 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Sievietes izskats viriesus interese no 10 lidz 90 gadiem, un uzskatit, ka tas ir mazsvarigs , ir sevis maldinasana. Pajautajiet pasas kadam virietim , lai jums sniedz godigu atbildi!

Attiecibas ir kas loti komplekss un ar tuksu izskatu tas ilgstosas izveidot nevar , tapat ari patiesa milestiba nebalstas uz izskatu, BET seksualitate gan. Virietis var but pilnigi apsests ar kadu sievieti vinas dibena, krusu , kaju un seksa del. Cik tas ir ilgnoturigi gadu garuma , ja neka cits tik ciesi nevieno, ir cits jautajums. Bet vizuala izskata nozimibu tas skaidri parada.

Gudri un veiksmigi viriesi vairuma izvelas izskatigas sievietes , jo ta tas daba vienkarsi ir iekartots un neliecina ne par kadu seklumu. Saja sakara ieteiktu ari izlasit nesen aizsaule aizgajusa Umberto Eco darbu "Skaistuma vesture".

Savu izskatu viriesa del nemainitu noteikti, jo esmu ar to 100% apmierinata.
28.02.2016 15:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Gudri un veiksmigi viriesi vairuma izvelas izskatigas sievietes


Nu, bet man šķiet, ka viņiem TIKAI ar izskatīgumu tieši nepietiek, tiem veiksmīgajiem vīriešiem.

Man arī patīk glīti vīrieši. Bet nu, labāk drusku nesmukāks, bet gudrāks, nekā drusku smukāks, bet glupāks.
28.02.2016 17:42 |
 
Reitings 5346
Reģ: 03.01.2012
Nē, man neliekas, ka mūsdienu vīrieši ir sekli. Un loģiski, ka vīriešiem interesē izskatīgas sievietes.8-)
28.02.2016 17:52 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
57days, es runaju par izskatu ka pasu pirmo izveles kriteriju. Pec tam jau skatas, vai sievietei ir ari kas vairak, lai veidotu attiecibas ilgtermina. Ja nav , tad vairak par vacation fun vai paris menesu aferu vairak nekas nebus.
28.02.2016 17:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits