Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tam kuras ir stavokli/ir berni

 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Sveikas! Sakiet vai paliekot stavokli ari jus sakat ignoret/nepieverst uzmanibu/"atsut" savas draudzenes kuram bernu nav? Tas ta vispar pienjemts ir vai man vienigajai veicaas?:-/
25.02.2016 09:06 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Es neizprotu kur paliek taa draudziiba?? Pirms magiskajam stripam tatad ir gan par ko runat, gan ko darit, gan kur iet un peec tam viss? Paldies par jauko laiku, tagad vari iet d****?
25.02.2016 09:15 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Pati neesmu stāvoklī , bērnu ar vēl nav, bet nu daudzām manām draudzenēm ir bērni.. Un, jā , nav vairs tā draudzība, kas agrāk. Daudz retāk sarakstāmies, tiekamies. Viņām vnk ir citas prioritātes tagad, īpaši, kad bērns mazs, naktīs neguļ, tad gribas klusumu un mieru. Tas ir normāli, es domāju.Žēl, protams, bet nu.. Laikam viņām interesantāk ir sazināties ar citām jaunajām mammām, var dalīties padomos un tā.
25.02.2016 09:17 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Nevajag to tik saasināti uztvert vnk, meklē citus draugus, bez bērniem. Cilvēkam domāšana mainās, kad mazais piedzimst. Sievietes kļūst nopietnākas, nosvērtākas. Nav vairs prātā tās izklaides un citas izdarības, kas bija agrāk. :)
Lai jau man tagad par šādu izrunāšanos, mammas bruks virsū, bet es izteicu savu viedokli :-P
25.02.2016 09:19 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Man ir 1 bērns.
Un tieši otrādi, es cenšos kontaktēties ar cilvēkiem, kuriem nav bērnu vai vismaz ar tādiem, kuriem katrā teikumā nav jāiepin bērns un pamperi.

Esmu tāda pati kā biju pirms bērna. Es neesmu no tām trakajām mammām, kurām eksistē tikai bērns un pampera saturs. :D

Vispirms es esmu kā es pati un tikai tad es esmu mamma! Vajag mācēt nošķirt sevi kā personu un sevi kā mammu.
25.02.2016 09:25 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Bet blondz007 ka tas var but normali, ja mes bijam draudzenes ilgi pirms berna? Vai tad visas ar mates busanu saistitas lietas nav vienkarsi vel viens sarunu temats? Piemeram ieprieks runajam par 101 lietu nu tad tagad varetu pielikt 102, nevis izsvitrot visu un domat/intereseties tikai par bernu? Sieviete stavokli vairs nav cilveks un nekas iznjemot bernus vairs neinteresee? Tu ta pateici par tam izdaribam itkaa ieprieks mes dzeram viskiju litriem un demolejam ara viesnicu numurus :D
25.02.2016 09:26 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
Protams, laika ir mazāk, un intereses tā pat - nevar jau vairs aiziet visur kur gribas un mazuli kādam nogrūst, nevar iedzert vīnu barošanas laikā, vai pasēdēt pie neveselīgas pārtikas, un sajūtas, izjūtas, un domas jau tomēr vairāk spēs izprast citas māmiņas, šobrīd tavai draudzene ir svarīgs bēbis, tā tam ir jābūt.
25.02.2016 09:27 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
lindadada, vnu tās izdarības bija domāts jebkas, ko darījāt, kgan tavs variants arī izklausās interesants :D

Nu jā, tā šķiet mums, bet tām kurām ir bērni, šķiet savādāk. Viņam vairs īpaši neinteresē tās agrākās lietas, kādu jaciņu gribeji nopirkt, bet cita pasteidzās ātrāk, vai ka autobusā uzsmaidīja tas seksīgais čalis.. Viņām , galvenokārt, ir bērns ( tas ir labi, tam tā jābūt), kā viņš aug, sāk rāpot, pirmās zobu sāpes utt. Pārējais ir mazsvarīgs, un viņa domā, ka , tā kā tev bērnu nav, tad jums nebūs īsti par ko runāt.. Intereses sāk atšķirties.
Es arī šitā pazaudēju vienu super cilvēku, Piedzima mazais, un viss. Tagad ik pa pāris mēnešiem sazvanāmies, sarakstamies, reizi gadā varbūt tiekamies.. Viņa vnk sāka vairāk kontaktēties ar citām mammām, vairāk kopīgu interešu. Bija aizvainojums, ka neesmu vairs vajadzīga un tā, bet sagremoju to un viss. Kā ir tā ir :)

P.S. Protams, ir arī izņēmumi, kā piemēram, bbw :)
25.02.2016 09:35 |
 
Reitings 613
Reģ: 19.07.2010
Es piemeram loti jutu kaa mainijos pec berna dzimsanas,nav vairak aktualas tadas lietas,kas bija ieprieks. Par kosmetikam, shopingiem neparunasi. Jo ikdiena tim loti pamainijusies, ka tadam domam pat nav laika. Es priecatos, ja berns nebutu tik loti kardinali mainijis dzivi, un iekseji skauz, ka citas var mierigi iet un visu darit ar berniem,kas ir mierigi.
Un jaa, ar draudzenem ar berniem ir vairak kopiga,jo var dalities padomos,jo bez berniem,draudzene runa kaa no gramatas vai raduberniem redzeta,ta nav vinas pieredze.
Loti ceru,ka pec kada laika dzive atgriezisies nedaudz vecajas sliedes, un bus vairak laiks ari sev. Un draudzibas atgriezisies.
25.02.2016 09:53 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Bet kados tados universalos vai super slepenos padomos var dalities? Katra tacu audzina savu bernu ka grib un uzskata par pareizu, bet ja berns slims tad tas ir arsta kompetence vinu arstet!
25.02.2016 09:58 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
lindadada - tad kad tev būs mazais, tu sapratīsi cik daudz raižu, rūpju un laika tas paņem. Gribot vai negribot ir jāpakļaujas mazuļa grafikam un jāmainas pašai.
25.02.2016 10:05 |
 
Reitings 909
Reģ: 20.01.2016
Es ceru, ka nekas būtiski nemainīsies. Manas draudzenes pašas apjautājas, kā man iet, vai viss kārtībā, viņas dzīvo līdzi tam, kas pašlaik notiek. Mums jebkurā gadījumā ir visai maz tikšanās reižu, jo dzīvojam katra savā pilsētā, bet es ļoti ceru, ka vēlāk nekas nemainīsies un tās tikšanās reizes, ko spējām saorganizēt līdz šim, nekur neizpaliks, kā arī kopīgas svētku svinēšanas. Protams apzinos, ka ikdiena mainīsies, bet es negribu pārvērsties par cāļu mammu, kas runā tikai par bērnu un visa pasaule griežas tikai ap to.
25.02.2016 10:15 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Piemēram ieprieks runajam par 101 lietu nu tad tagad varetu pielikt 102, nevis izsvītrot visu un domat/intereseties tikai par bernu?

Tā kā objektīvu iemeslu pēc maiinies tu, mainās arī tēmas. Un tā 102. lieta, kura tev pašai liekas, ka nemaz tik daudz netik pacelta patiesībā iezogas visās sarunu tēmās. Un tīri fizisku tu bērnu gaidot jūties sagurusi tad, kad viņas nē. Un kad piedzimst bērns tev tiešam nav laika un var sanākt atcelt tikšanās pēdējā brīdī vai kavēt pa rstundu, jo kaut ko bērns izdara. Tas maina attiecības. Jā, ja pilnībā cilvēks pazūd no tvas dzīves - nu tas ir dīvaini. Bet tas, ka draudzenes būs klāt mazāk un mainīsies jūsu savstarpējās attiecības - nu tas ir tikai normāli.
25.02.2016 10:15 |
 
Reitings 4962
Reģ: 24.08.2013
Skumji, bet arī esmu novērojusi šādu tendenci, pat trakāk, esmu pat piedzīvojusi, ka draudzenei vairs neko un nevienu nevajag jau tad, kad tikai uzradies vīrietis.

Es laikam esmu sastapusi tikai pāris jaunās māmiņas, kuras līdz ar bērna piedzimšanu nav pārvērtušās par tikai un vienīgi pamperu ekspertu, pilnībā pazaudējot to cilvēku sevī, kas bija līdz tam.

Labi, ka mani divi labākie draugi ir vīrieši-tie stāvoklī točna nepaliks. :-D
25.02.2016 10:16 |
 
Reitings 346
Reģ: 04.10.2015
Es lkm arī esmu no tām,kas līdz ar bērnu mainās..lai gan intereses ir dažādas,bērna tēma bieži ņem virsroku,tpc ar meitenēm kurām ir bērni šobrīd ir intetesantāk..
Bet ar meitenēm kurām nav bērnu vai kuras nav mainījušās dēļ bērna,cenšos uzturēt kontaktu,bet reizēm ,kad netieku uz kādiem pasākumiem vai kā tamlīdzīgi,tad ar vien retāk kontaktējas ar mani..
25.02.2016 10:33 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Un cik drīz pēc bērna dzimšanas pēc jūsu domām būtu jāatsāk regulāri tikties ar draudzenēm? Un, ja tikšanās reizēs līdzi ir bērns, vai tas netraucē?
25.02.2016 10:35 |
 
Reitings 716
Reģ: 11.01.2014
Man arī divas draudzenes nu jau ir māmiņas. Arī kontaktēšanās sanāca mazāk, bet es sapratu un rēķinājos ar to, ka protams, laika viņām vairs nebūs tik daudz, kā bija agrāk. Taču vairāk par to mazo laiku mani sāka kaitināt tas, ka visas sarunu tēmas bija par un ap bērniem. Man telefons bija pilns ar bēbīšu fotogrāfijām, ne par ko citu mēs tikpat kā nerunājām. Es saprotu, ka jaunajai māmiņai tā ir visaktuālākā tēma un gan jau, kad pati būšu māmiņa, rīkošos līdzīgi, jo vienkārši tajā laimē varbūt neiedomāšos par to, ka otram jau var tas viss apnikt. Jo kā gan manai draudzenei varētu apnikt mans bērns, vau ne? Bet, ja tā vietā, lai es viņām varētu uzticēt savu bēdu, es pretī saņemu kārtējo bildīti ar mazo, tad tas sāk uzvilkt..un vairs pat negribas ar viņām izrunāties tā, no sirds.
25.02.2016 10:38 |
 
Reitings 733
Reģ: 25.02.2016
Bija nesen mums gadijums - runaju ar (nu jau jasaka it kaa) draudzeni ko doma sodien darit, kadi plani un taa, vinja saka ka bija doma iet uz veikaliem mazajam drebes nopirkt, vel tur kaut ko paskatiities, bet vienai negribaas! Nu tad es piedavaju iet kopaa uz ko man atbildeeja - ko tad tu tur dariisi? Lelleem bernu drebes pirksi? Un es vienkarsi paliku uz pauzes! Es tachu velejos sastadit kompaniju, parunaties, kada starpiba ka es nepirksu bernu drebes? Bet tada sajuta ka esmu norakstita un nekam nederiga draudzene kluvusi jo neesmu stavoklii :-|
25.02.2016 10:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Bet, ja tā vietā, lai es viņām varētu uzticēt savu bēdu, es pretī saņemu kārtējo bildīti ar mazo, tad tas sāk uzvilkt..un vairs pat negribas ar viņām izrunāties tā, no sirds.

Viņa vienmēr uzsāk sarunas? Ja tu viņai pastāsti par savām problēmām, viņa neatbalsta bet atbildē sāk runāt par bērnu?
25.02.2016 10:44 |
 
Reitings 179
Reģ: 29.01.2016
lindadada - ar grūtniecēm ir grūti :-D:-D:-D
25.02.2016 10:47 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Bija nesen mums gadijums - runaju ar (nu jau jasaka it kaa) draudzeni ko doma sodien darit, kadi plani un taa, vinja saka ka bija doma iet uz veikaliem mazajam drebes nopirkt, vel tur kaut ko paskatiities, bet vienai negribaas! Nu tad es piedavaju iet kopaa uz ko man atbildeeja - ko tad tu tur dariisi? Lelleem bernu drebes pirksi? Un es vienkarsi paliku uz pauzes! Es tachu velejos sastadit kompaniju, parunaties, kada starpiba ka es nepirksu bernu drebes? Bet tada sajuta ka esmu norakstita un nekam nederiga draudzene kluvusi jo neesmu stavoklii

Nepastāv iespēja, ja iesiet kopā uz to bērnu veikalu, ka pēc tam pati sūdzēsies, ka tā ir vienīgā vieta kur ejat kopā? Protams, sarunas varētu būt dažādas, bet tiks runāts arī par bērnu lietām (loģiski - tas taču bērnu veikals). Vai vēlāk nesūdzēsies, ka sarunas notiek arī par bērniem?
25.02.2016 10:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits