Otra pusīte

 
Reitings 124
Reģ: 12.02.2013
Jau atkal labu laiku esmu meklējumos, vīrieša meklējumos. Nevaru saprast, kur ir visi brīvie foršie čaļi?! Draugu kompānijās ir tikai tādi ,kas gadiem dzīvo vecpuišu dzīvi un attiecībām nav domāti. Darbā visi aizņemti vai precēti. Sāku apmeklēt kori, tur vieni, piedošanu, nūģi. KUR??!!!Tāda sajūta ,ka ir pienākusi vīriešu izmiršana. Deju kursos vienas sievietes, kultūras pasākumos sievietes, konference atkal sievietes,valsts iestādē sievietes... Kādai ir paveicies uzņēmumu reģistrā,citā diskusijā lasīju, kur tur tie tēviņi apgrozās?
16.02.2016 23:54 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.01.2016
Runājot par tinderu, domāju, ka tas ir domāts jauniešiem. Pieaugušie dzīesbiedru tur neatradīs. No mana skatu punkta- ko normāls vīrietis darītu tinderī? Tikai atrast sev kādu izklaidīti.
09.03.2016 18:10 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
57days- Es sapratu. Bet es jau uzrakstiju kadu bildi es uzskatu par normālu likt iepazišanās forumā. Lai tie selfie un parphotoshopetas bildes paliek cacām un pediniem . Tadi tapec ari tur uzturas gadiem un nevienam vini neinterese:-D
09.03.2016 18:11 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Sieviete tizlu bildi neliks.
Tādu ir pat vairāk nekā netizlo. Un pareizi dara, ka liek tādas. Šādā veidā tiek atfiltrēti tie, kam skaists izskats vien prātā. Sieviete var vispār nelikt bildi, un viņai rakstīs.
09.03.2016 18:17 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu loti normāli! Kādu tad likt tavuprat? Debilu selfie pie spogula???

Tev citi varianti nepastāv? (t) Par portretfoto esi kādreiz dzirdējis? Ja vēlies iepazīšanās portālā pievērst uzmanību, tad svarīgi ir pilnīgi viss - kvalitāte, noformējums, poza. Nu nevar kaut kādu random bildi no ceļujuma, kur esi nekāds, likt ar mērķi iepazīties. Es uz tādu vīrieti pat nepaskatītos! Ja būsi saulesbrillēs - tavu seju nevarēs normāli redzēt. Ja būsi kaut kur tālumā visā augumā - man šāds kadrs arī neko neizteiks un neuzrunās.

Sevi ir jāmāk "pārdot" kā labāko "preci", ja vēlies atrast atbilstošu "labāko preci". Tas nav nekāds jaunums, manuprāt.

Palūdz kādu draugu, kuram ir laba acs uz foto kadriem un laba kamera, lai tevi kādā jaukā dienā nedaudz pabildē un būs ideāli!







Puisis var nebūt manā gaumē, bet es novērtētu kadra kvalitāti un tādu tīro, atklāto foto. Manuprāt, nekā sarežģīta te nav un nekāda dižā māksla te nav nepieciešama.
09.03.2016 18:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Jā, Neonam labi piemēri. Puisis tāds, kāds nu ir, bet kadrs veiksmīgs. No manas puses - piemērs ar tādu nekādu bildi. Nav slikta, bet arī neuzrunā (par mašīnas krutumu vai nekrutumu nemaku spriest, esmu analfabēte tādā jautājumā)



Eifeļa torņa fonā nav, bet tāda riktīga vidējā aritmētiskā bilde. Nasing spešal.
09.03.2016 18:41 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Tad tavuprāt visiem tagad būs speciāli jāmeklē kaut kādi profesionālie fotogrāfi lai tik ieliktu "skaistu" bildīti iepazisanas saita un tai pieverstu uzmanibu tadas cacas ka tu?? Neser vienkarsa nesamakslota bilde kura nav nearko redigeta un esi vnk iepozejis ieb stavo un smaidi/nesmaidi kadas liek visi normali cilveki?

57days- Tad jau labak tevis ielikta bilde ne tas parefektotas bildes. Kam ieinteresesi-ieinteresesi kads esi, pat ja bus redzams gan liels alus veders un neskuta barda. Galvenais but dabiskam. Jo normalus cilvekus viss parkrutotais un maksligais atbaida.
09.03.2016 19:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Elmo, es neesmu caca. Un ar ko gan manis ieliktās bildes ir tik samākslotas? Ar to vien, ka piemeklēta laba atbrīvota poza un dažas bildes ir melnbaltas? Parasti puiši taču, vnk nedaudz vairāk piedomāts pie kvalitātes un apgaismojuma. Tu taču ejot pa ielu arī pienācīgi apģērbies, nevis čāpo istabas čībās un nošļukušās mājas biksēs... Tāpat arī iepazīšanās portālā - nevis liec bildi ar svaigi uzmetušos pumpu, bet ar labāko bildi no sevis.
09.03.2016 19:29 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manuprāt, nav nepieciešamība taisīt profesionālos foto.. svarīgi, lai ir aptuvena nojausma par vizuālo. Daudz par cilvēku pateiks sarakste, vēl jo vairāk - tikšanās.

Pazīstams gan uztaisīja senāk eksperimentu.. ielika vienkāršākas bildes un pēc laiciņa tipiskās zīmuļu - mašīna fonā, ceļojums (es to varu atļauties) un cigārs zobos. Viņš apgalvoja, ka, vairāk meiteņu radīja interesi. Bet jautājums, kādas tad ir tās meitenes, kas uz šo pavelkas :)
09.03.2016 19:30 |
 
Reitings 279
Reģ: 20.12.2015
Varbūt ne pa tēmu, bet man tādi "profesionālie" foto kaut kā asociējas uzreiz ar feik profilu, nezinu, kāpēc :D
09.03.2016 20:39 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Tas viss ir lieki. Lieka izskaistināšana. Un kamdēl? Lai tikai iepatiktos kādām šausmīgi uz estētisko kritušām vecenēm? Man tādas neinteresē. Protams ka liks to kurā pasam vislabak patiks kā izskaties, bet tas netivu nenozime tik samakslotas bildes ka tu ievietoji.

Ilmār- Arī fakts :-D
09.03.2016 20:43 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Foto var arī nebūt profesionāls, bet tam ir jāparāda vīrietis pozitīvā gaismā. No rakursa, kurā viņš izskatās par 10% labāk, nekā ikdienā (nevis par 20% sliktāk).

Tā bilde NAV maznozīmīgs faktors, tas ir tas faktors, kas nosaka, vai dāma, uzmetusi bildei skatu uz pāris sekundēm, vispār nolems apskatīties, ko jūs tajā sava anektā esat sarakstījuši, vai nē.

Tās ir sekundes, ja ne mazāk, kuru laikā jūsu "reklāmai" jāpiedabū potenciālo klientu "noklikšķināt" uz jūsu piedāvājuma. Tikai tad potenciālā brūte izlasīs jūsu ūber intelektuālos un dziļi dvēseliskos apcerējumus profilā/anketā.

Otrs variants - puslīdz OK dajebkāda bilde, un ļoooooti interesantas vēstules pašu izvēlētajai (tikai nedaudz fotošopētajai) dāmai, nevis "Čau, ko dari :) ?" Tad var mēgināt ķert uz intelektu.
09.03.2016 20:55 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Elmo, tu esi zivs pēc horoskopa? :D Citādi nespēju izskaidrot to, ka tu manos tekstos salasi tādu nostāju, kādu neesmu pat ne tuvu paudusi. Un manis ievietotās bildes NAV samākslotas! Vnk viss ir izdarīts profesionāli - tur jau tā atšķirība. Nesaku, ka jāapmeklē fotostudija un jāveic fotosessija par maksu, iesaku vnk vairāk piedomāt (no dažādiem aspektiem) pie attēla, ko grasies publicēt.

Tā kopumā runājot, Elmo, tu atstāj ļoti nepatīkamas personas iespaidu. Nu tāds egoistisks spītīgs āzis, kurš kaut kādu viszemāko latiņu jebkurā sfērā cenšas pozicionēt kā kaut ko super labu. :-/ Liec vien iepazīšanās portālos miglainas, ar ķieģeli bildētas bildes, kurās jaušams kaut kāds puišeļa siluets, ar neko neizsakošu dabasskatu fonā. Un lai tev tiek atbilstoša tipa pelēkā pele, kuru tu tik izmisīgi meklē! :-P
09.03.2016 21:10 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Jā esmu zivs. Kā tu uzminēji? :-D Nu bet tapēc es arī izteicu manuprat labu variantu, bet tu to nosauci pākisku bezsakarā. Tas nekas ka tada tipa boldes liek lielaka dala cilveku gan profilos gan iepazisanas portalos. Citi focejas pie tepika pie sienas, es jau neizteicu neko oar tadu variantu...

Neesmu egoistiks (nu labi esmu bet ne slimigi) :-D bet kada sakara viszemako latinu? Varbut man vienkarsi nav nepieciesams tas "augstais" komforts vai "augstas" prasibas, kadas ir tev. Cilveki tacu ir dazadi. Kapec uzreiz tadel cilveks jasauc par tadu? Un kas vainas pelekam pelem? Pati teici ka tada esi :-P
09.03.2016 21:26 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Elmo, bez pavisam zemās latiņas un super augstās latiņas pastāv arī vidusmērs. Un tas ir lielākais vairums šajā forumā (gribētos domāt, ka pats esi tāds). Taču tu spītīgi turies pie variantiem, kas attiecas uz to zemāko latiņu. Jebkurš normāls cilvēks tiecas pēc kaut kā labāka. Tas ir pavisam dabiski, gribēt labāku amatu, lielāku algu, labāku veselību, skaistāku izskatu, labāku mašīnu utt. Nav normāli gribēt sliktāku mašīnu, sliktāku veselību, mazāku algu utt., vai ne? Bet tu tieši tā dari! Tā vietā, lai pacenstos sevi parādīt no labākās puses, meiteni iepriecināt ar kaut ko īpašāku, varbūt kādu reizi pielikt vairāk pūles, lai kaut ko iegūtu un sasniegtu - tā vietā tu spītīgi centies visiem forumā pierādīt, ka tas ir bullshits! Ne pirkstiņu nepakustināšu, lai kaut ko izdarītu labāk - lūk, tavs motīvs. Un tas ir nožēlojami... Un zini, kas ir pats skumjākais? Mani vārdi tev tāpat nepieleks, jo zivis dzīvo uz citas planētas, kura nemaz neeksistē, tikai viņas par to nezina...;-)
09.03.2016 21:37 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Tā kopumā runājot, Elmo, tu atstāj ļoti nepatīkamas personas iespaidu. Nu tāds egoistisks spītīgs āzis, kurš kaut kādu viszemāko latiņu jebkurā sfērā cenšas pozicionēt kā kaut ko super labu. L


Pilnīgi piekrītu. Man par Bruno tādas pat domas. (t)
09.03.2016 21:38 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Mani vārdi tev tāpat nepieleks, jo zivis dzīvo uz citas planētas, kura nemaz neeksistē, tikai viņas par to nezina...


:-D Viņam var teikt vienu, viņš izlasīs kaut ko citu. Tiešām kā no citas pasaules.
09.03.2016 21:43 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Neons- Tas ka es varu atlauties vairāk vai krutāk, nenozīmē ka man tas viss loti interesēs un es sāksu dzīvot tik aprobezota rāmi ka tikai tas kur ir tas nenormalas ertibas vai krutums ir labs. Šur tur jā, bet daudz kur arī nē. Kā tu to nesaproti? Tev liekas ka gikai tas kas estetiski ir perfekts un ar nenormalako kvalitati vai komfortu ir labs un viss parejais nekam neder? Piekritu ka ar laiku prasibas aug bet katram tas prasibas ir savas. Ko cits tieksies pec jaunas masinas, cits pat par brivu nenemt. Tas viss ir gaumes jautajums un gaumes medz atskirties. Un es censos darit visu lai iegutu to ko velos tikai biezi apdomajis vai man to vispar vajag, bet ja skaidri zinasu ka vajag- darisu visu lai to iegutu. Vienkarsi tas ka neatbalstu sievietes aptekalesanu ka princesi randina (ko tu pati piekritisi ka nevajag darit) uzreiz pataisa te mani par slikto telu? Nu cmon.
09.03.2016 21:50 |
 
Reitings 1826
Reģ: 06.02.2016
Deemoms12- Par bruno dalēji piekrītu. Mazliet agresīva vinš bija. Bet vienalga no malas izskatījās nesaprasts, es zinu to sajūtu un nejau tādēl cilvēks ir āzis vai nepatikams ka domā citādāk. Protams šur tur vinam arī nepiekritu, bet tādēl nesauksu vinu par tadu vai sitadu.
09.03.2016 21:54 |
 
Reitings 1586
Reģ: 28.06.2015
Beidz melot, ka neesi bruno un ka tie pārējie profili nav tavi! :-D:-D:-D
09.03.2016 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Es nabaga Elmo pabalstīšu, sakot, ka man liktos pagalam dīvaini, ja puiša profilā būtu pozēta bilde kā pie fotogrāfa. Ja fotogrāfs noķēris momentu kādā sabiedriskā pasākumā/kāzās utt. vai arī, ja tiek fotografēts darbā/savā hobijā, tad ok, bet tā.. speciāli iet, iztaisīties un bildēties.. Nezinu, tie mani stereotipi, bet man tas neliekas īpaši vīrišķīgi. :p Man patīk, ja čalim ir smieklīgas bildes, mani tas neatbaida. Jo man ir ļoti svarīga humora izjūta. Citām būs svarīga nauda - tad derēs palmas un cigārs. Citām būs svarīga 6paka, vēl kādai, lai pēc iespējas solīdāks un nopietnāks. Visām tāpat neizpatikt, pārāk jau nu dažādas mums tās gaumes.
09.03.2016 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits