Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

attālums- attiecības

 
Reitings 71
Reģ: 07.05.2015
Sveikas!
Virsraksts jau liek manīt par ko ies runa :)
Lieta tāda, ka mums ar puisi ir izveidojušās attālas attiecības studiju dēļ un ar vien retāk un retāk tiekamies...:-/
varbūt kāda var padalīties ar līdzīgu pieredzi, cik bieži tikāties mēnesi un kāds bija Jūsu attiecību iznākums?:-|
12.02.2016 17:58 |
 
Reitings 2861
Reģ: 11.10.2014
tikos ar draugu reizi 2 nedēļās, dažreiz sanāca biežāk, dažreiz pat ilgāk par mēnesi neredzējāmies. man kā vienpatei ļoti labi der, ir laiks sev un ir laiks sailgoties. bet izšķīrāmies ar attālumu nesaistīta iemesla dēļ. lai gan, ja dzīvotu vienā pilsētā, visdrīzāk, ka vēl būtu kopā.
12.02.2016 18:05 |
 
Reitings 107
Reģ: 05.09.2014
Es ar savu draugu atrodamies divās valstīs, tiekamies reizi trijos mēnešos, pagaidām problēmu nav, katru vakaru runājamies face time un visas dienas garumā sarakstamies.. Gaidu kad pabeigšu studijas un braukšu pie viņa dzīvot un vēl mācīties.. Liekas traki, bet ar laiku pierod
12.02.2016 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 2679
Reģ: 29.01.2009
Es tāda veida attiecības nekad nepiekoptu. Tās vienmēr izgāžas.
Arī mans bro nesen izšķīrās ar meiteni, kas man likās superjauka un ideāla manam bro, bet šeku reku, bija 5 gadus kopā, aizbrauca uz ārzemām mācīties, un še tev. Nolaida pa kreisi.

Negribu jau Tevi apbēdināt, bet ja jau tagad zaudējat kontaktu, tad neizskatās, ka tur būs aršana.
12.02.2016 18:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Manas attiecības sākotnēji bija attāluma. Tikāmies reizi mēnesī.. Tagad jau dažus gadus dzīvojam kopā (l)

Manuprāt, pārim ar nopietniem nākotnes nolūkiem attālums nav šķērslis :)
12.02.2016 18:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits