Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palidziet

 
Reitings 55
Reģ: 03.01.2016
Aih , es neiznu kaa man izstīrit savu galvu .Tatad trenniņā ir viens čalis kas man takā iepatikās , itkā skatas uz mani arī un smaida bet es zinu ka nekas nevar sanakt paskatijos socialos tiklus nu baigais meiteņu magnēts zem katras bildes čiepas raksta ,tiešam simpātisks džeks ,taču saprotu ka to meiteņu viņam arī netrūkst ,tagad nezinu kaa dabūt laukā no savas galvas , itka aizmirstu aizeju uz trenniņu atkal sakās:-D uhh kadi varianti ka cinities ar izmešanu no galvas ?!
12.02.2016 00:43 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Viens jautājums no tēmas izejot, viņam gadijumā vārds nesākas uz R? :D
Mačo paliek mačo. Nesen ar tādu satikos, viņiem, nekas nopietns laikam nekad iespējams nebūs. Viņiem patīk dzīvot brīviem, nepiespiestiem , lielā uzmanība - it īpaši sieviešu!
Jo tās viņiem netrūkst. No principa - šodien Anna neraksta, rakstīšu Montai. Ak tad Monta apvainojusies uz manīm, tad tomēr labāk uzrakstīšu Zane.

Ja sevi mīli, tad iesaku meklēt citu kandidatūru!
12.02.2016 00:47 |
 
Reitings 55
Reģ: 03.01.2016
Nee , nesākas :-D jaa tadu netrūkst gan ! Taču es tiešam nesaprotu arī viņu tik daudz sieviešu pievērš uzmaniibu šis tik turpina močīt ar visām. Es jau sevi cienu un netaisos pat neko
Meģināt ar viņu , taču iepaticies ir un no galavas derētu dabūt arā , jo nu saprotu ka nav manis vērts un vispār vērts , vienlacīgi ar vairākam čiepām:-D Mana problema ir dabuut laukā no galvas jo es aizmirstu atnaaku uz trenniņu atkal ieraugu sakas siekaliņa bez maz vai tek , bet nu nav to vērts domāju ka lai tagaaat dabu to siržu lauzeju no galvas arā:-D
12.02.2016 00:53 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Jo visas sievietes cer ,ja nu esmu viņa izredzēta un viņš pārstās to darīt.
Tas ir tāds retums.
Tici man , ja mēģinātu , būtu ļaunāk. Vins Tev tādu medutiņu austiņām sastāstījusi, kad kādu laiku tiešām no galvas viņu nevarētu dabūt laukā :D
Ar tādiem bīstami iziet uz jebkādu satikšanos, jo tas būs pamatīgs slazds , lai esi viņa rotaļlieta brīvajos mirkļos.
Saņem sevi rokās , esi sieviete ,min liec , lai labak vins siekalojas un redz ko ir zaudējis ;)
12.02.2016 00:59 |
 
Reitings 55
Reģ: 03.01.2016
Paldies , es jau pati saprotu to ka negribu but viņa kartējais ķeksis vai trofeja :-D
12.02.2016 01:06 |
 
10 gadi
Reitings 2216
Reģ: 11.03.2010
Runājot par ķekšiem :D :D uzdevu tiešu jautājumu tam toreizējam Mačo, vai neesmu viņa kartējais ķeksis ?!
Uz ko viņš man atbildēja - ko es sarežģījot dzīvi nevis to dzīvoju :D :D! Viņš izbauda dzīvi un mirkļus un baigi uzsvēra , kad ar mani Tu esot taa un taaa , labas atmazgas :D
12.02.2016 01:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits