Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik gados sākt studijas?

 
Reitings 15
Reģ: 27.01.2016
Esmu situācijā, kad beidzot esmu sadūšojusies studēt medicīnu. Un tagad nevaru izlemt, vai nav jau par vēlu, tieši tā iemesla dēļ, ka studijas ilgtu tik ilgus gadus. No otras puses, kas ir tie gadi salīdzinot ar visu pārējo dzīvi. Studijas sākot man būtu 23 gadi. Tas ir daudz priekš medicīnas studijām vai arī pirmkursnieku vidū studenti virs 20/25 g.v. nav retums?
Vai kādai ir bijis tā, ka savā īstajā vietā sāk studēt vairākus gadus pēc vidusskolas beigšanas?
06.02.2016 23:18 |
 
Reitings 1138
Reģ: 23.12.2013
kas tas par debiilu stereotipu ka studeet nevar arii peec 20?
nu, protams, ka tas ir pilniigi vienalga, nekad nav par veelu(e)
06.02.2016 23:24 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Mana paziņa sāka medicīnas studijas 31 gada vecumā.
06.02.2016 23:32 |
 
Reitings 15
Reģ: 27.01.2016
Īsti jau nav runa par to, ka nevarētu studēt. Protams, ka var gan pēc 20, gan pēc 40 studēt.
Bet šajā situācijā uzsvars vairāk tiek likts uz to, ka studijas ir medicīnā. Tas nozīmē, ka nav iespēja izvēlēties starp dienas/vakara, klātienes/neklātienes studijām. Bet gan par pilna laika studēšanu 6 gadu garumā, kas tomēr cilvēkam ap 25 var radīt šaubas par to,vai to tiešām darīt. Proti, studijas ar darbu, ja vispār ir iespējams apvienot, tad tā alga, ko nopelnītu tāpat drošivien būtu labi, ja minimālā, jo cik tad vispār laika varētu darbam veltīt. Es domāju, ka pašas studijas universitātē un mājas darbi mājās tā jau aizņem šausmīgi daudz laika. Un man, kura pieradusi pie parastas ikdienas - 5 dienas nedēļā dsrbs pa 8 stundām dienā ar normālu algu, mazliet tomēr trīc rokas tagad mesties iekšā nezināmajā.
06.02.2016 23:35 |
 
Reitings 5497
Reģ: 31.01.2013
Nu bet tad jautājums - tu to gribi vai nē. Ja negribi īsti, tad nesāc. Tāpat nepabeigsi. Ja gribi, tad atradīsi veidus, kā pabeigt.
Mans radinieks mediķos RSU iestājās 24 gadu vecumā. Pēc tam, kad vienu augstāko jau bija ieguvis. Mācījās labi un visus studiju gadus uzturēja ģimeni. Strādāja uz pus slodzi slimnīcā un kaut kāda ar medicīnu saistītā firmā. Protams, nebija viegli, bet viņš to ļoti vēlējās.
07.02.2016 00:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits