Dzēš SMS un zvanus

 
Reitings 70
Reģ: 05.02.2015
Sveikas! Situācija tāda, ka dažas dienas atpakaļ uzzināju, ka mans vīrietis 4 mēnešu periodā sarakstījies ar kādu jaunkundzi ar ko pirms vairākiem gadiem ballējies. Ļoti daudz sazvanījās, SMS pat vairāk kā 60 ir bijis dienā. Viņš to visu dzēsa un slēpa, lai es neuzzinu.Bet uzzināju. Pats to izskaidro tā, ka gribēja palīdzēt meitenei, paralēli protams interese ne tikai par problēmām. Man tas liekas nepieņemami un nesaprotami. Ko Jūs domājat?
03.02.2016 14:03 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, šitādām sarakstēm daudz ērtāk izmantot whatsapp, kas nereģistrē katru sūtīto ziņu. Nu, un ja tāds čatiņš sanācis, tad 60 sms var jau nebūt tik ļoooooti daudz, piem, saruna 2h garumā.
Autorei varu teikt, - Tu tā arī vari to neuzzināt. Var būt visādi. Protams, varbūt ir kas vairāk bijis, bet varbūt Tavs vīrs vn gribēja izklaidēties bez nekādiem dziļākiem nodomiem. Tā arī var būt. Krāpt tikai domās, justies iekārojams, uzlabot sev garīgo, vnk sarakstīties ar kādu citu - viegli nepiespiesti, sajusties tā, kā bija, kad bija brīvs un varēja dabūt visas, kuras gribēja, nu vismaz mēģināt dabūt.
Nekādu padomu nesniegšu, jo katra situācija ir jāvērtē atsevišķi. Tikai jums zināms tas, cik tuvi esat kopā, kas jums bijis un vai tas kas jums ir, ir tā vērts, lai pacīnītos. Pat tad, ja ir pārgulējis.
Vispār jā, droši vien, ka vērtētu pēc skalas - ko darītu, ja būtu pārgulējis. Jo laikam jau tādas lietas tā arī var neuzzināt, atliek vien ticēt, ko stāsta. Ir jau arī situācijas, kanizdodas izrunāties, saprast otru, iemeslus un viss beigās nokārtojās. To tad arī novēlu Tev. Sirdsmieru un pārliecību.
03.02.2016 21:59 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
vēl gribu piebilst, lūdzu, mēģini saprast, ka ir dažādi cilvēki un var būt dažādi nodomi.
Ja, piem, Tavs vīrs ir atvērts, komunikabls, draudzīgs, var tiešām gadīties, ka tā bijusi tik tāda flirtēšana joku līmenī -vnk, lai uzlabotu omu. savukārt kādam citam intravertam tas liktos wooow, nu taāāāda nopietnība, TĀDI teksti..
es, protams, viņu neaiztāvu. nevienam nevajadzētu tā darīt, bet dzīvē notiek visādi. Tikai mēģinu palīdzēt pavērt plašāku redzesloku, varbūt tas līdz saprast otru.
03.02.2016 22:04 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.02.2015
Paldies.. taisnība vien ir, BET..man kā sievietei ļoti nepatīkami ir redzēt, ka viņš viņai raksta līdz vēlai naktij un no rīta viņai raksta pirmajai..tā sanāk, jo strādā arī naktīs, un pārsvarā tās sarakstes notika pirms, darba laikā un pēc darba..
03.02.2016 22:19 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Protams. Es pat iedomāties nevēlos, kā justos Tavā vietā. Tikai saku, ka 1000% var būt tāda situācija, ka rakstītais paliek tikai kā "nevainīga" izklaide uz papīra vai domās. Ka neviens no viņiem pat domās nav pieļāvis, ka būs kas vairāk. Un tāda sarakste var ievilkties pat uz gadu un vairāk, un, jā, tajā peiodā ir gadījumi, ka liekas gulēt un mostas ar domām par to, taču tas nekādā ziņā nenozīmē, ka nemīl Tevi, bērnus, utt. Varbūt tas nozīmē, ka iestājusies rutīna, kaisle ar Tevi zudusi un ir vēlme, lai kaut kas "uzsit asinis". zini, esmu daudz piedzīvojusi un zinu, ka vīrieši ir dažādi. bet tāpat, kā mēs, sievietes. Tev pašai jāizvērtē, kāds viņš ir pēc rakstura - vai tiešām mestos ar to meiteni gultā, vai gribēja tikai vieglu izklaidi. Vari vēlāk pilnīgi pa atklāto ar viņu izrunāties. Tad, kad viņš būs gatavs atklāties. Tikai vai esi pārliecināta, ka gribi dzirdēt patiesību? Es nezinu, vai būtu pārliecināta. Varbūt labāk apdomāt teoriju "ko es darītu, ja viņš būtu pārgulējis" un šai teorijai līdz galam neuzmeklēt lietiskos pierādījumus. Nezinu, neviens jau cits Tev nepateiks pareizo plānu. Un neklausi arī nevienam, tikai Tu pati zini, kas būs labāk Tev un Tavai ģimenei.
03.02.2016 22:28 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Lakricia, pareizi saka. Bet zinu, ka esot tajā pozīcijā reti kurš var saprātīgi rīkoties, ja otrs svarīgs un dārgs.. Ehz, łoti žēl man, ka tā.. Pat ja nekas nav bijis, tomēr Tev iekšā nodarīts pāri ir un kaut kas vairs nekad nebūs kā agrāk.
03.02.2016 22:39 |
 
Reitings 28143
Reģ: 11.02.2015
xcvi un kariwa, protams, ka pazemojoši, Tas derētu tādai meitenei, kas gatava pāri līķiem iet, lai noskaidrotu - bija vai nebija..
Es pati noteikti, ka arī tā nerīkotos. Šaubu dēļ vien visticamāk paceltu asti, nu vismaz profilaksei. Pēc konkrētās situācijas jau tālāk vērotu, nožēlo, grib dabūt atpakaļ, vai pašai šķiet, ka varēšu piedot...
bet traki, traki... lai veicas, kariwa!
03.02.2016 22:41 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
kaut kas vairs nekad nebūs kā agrāk

OneOne, ak, atcerējos, ka pirms kādiem gadiem 7 mans tagadējais vīrs bija sarakstījies ar kaut kādu skuķi pa meiliem. Mēs tikko bijām sagājuši kopā (nu, kādu gadu bijām kopā) un tur bija pāris e-pasti "Čau, smukiņā, labi izskaties" stilā. Toreiz tāāāāds tracis bija, domāju, šķirsimies, es pēc dabas esmu ļoti privātīpašnieciska un greizsirdīga. Bet ar laiku pārgāja, tagad jau mums pavisam cita dzīve, bērni ir, un, re, biju aizmirsusi. :) Laiks iet un visas attiecības mainās, tā vai tā nekas nav kā agrāk. Toreiz izrunājāmies, viņš godīgi pastāstīja, kāpēc un es visu izčekoju (labi, ka esmu labāks datoru&telefonu specs), pārliecinājos, sapratu, kā kas bijis..
Domāju, ir pāri, kas pat ar lielākām krāpšanām var tikt galā un ticu, ka, gadiem ejot un dzīvei mainoties, tiešām aizmirst, vismaz nedomāt par to ikdienā, ja temats ir izsāpēts un izsmelts.
03.02.2016 23:17 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.07.2014
Tikko sagaajushi kopā vai ja tas notiktu tagad ir mīlzīga atškjirība. :)
03.02.2016 23:19 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Vīriešiem savā ziņā pat šķiet labāk izprotams, ka sarakstās, kad attiecībās daudzi gadi pagājuši un rutīna iezagusies. Tik mans duraks to darīja manā rozā briļļu periodā :D
Zinu precētus vīriešus, kas regulāri sarakstās, jo vnk grib sev uzlabot noskaņojumu, justies jauni, forši, iekāroti un pievilcīgi. Taču tajā pat laikā nekad un neparko negribētu atteikties no savas ģimenes.
ne par šo konkrēto autores gadījumu, bet...
ja tādam cilvēkam (vienalga, sievietei vai vīrietim) ir vajadzīgi stimuli no malas (piem, der arī sarakste, ne tikai sekss), lai viņš justos dzīvs un labi, lai viņš aizietu mājās, apskautu savu sievu/vīru, labā noskaņojumā rotaļātos ar bērnu, un sen jau būtu aizmirsis, ko pirms nedeēļas sarakstījis. nezinu, vai tas ir ļoti nenormāli un slikti. Otrai pusei, uzzināšanas gadījumā, protams, neizsakāmi sāpīgi. Bet daļai no viņiem tas pašiem neliekas nekas īpašs. Problēma sāk rasties, ja tas, kas sarakstās, piešķir tam kādu nozīmi.
03.02.2016 23:29 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.02.2015
Varbūt viss būtu citādāk, ja tā nebūtu ne pirmā, ne otrā un vēl citas reizes, kad melo un slēpj......sasodīts
04.02.2016 08:29 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
Kāds naivums tavā vecumā.

Ņem un šķiries, tad nu problēma.
04.02.2016 09:08 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Nu gan... "baigā problēma, ņem un šķiries!" tik viegli te dažas pasaka, it kā tas būtu tik elementāri, it īpaši, ja ir ģimene un ilgākas attiecības... vienam aiziet ir savādāk, nekā, ja ir bagāža.
Vispār es nezinu, ko pati darītu...laikam jau atliek vai nu tikai izrunāt un pieņemt/pārdzīvot vai izrunāt un aiziet, atkarīgs no tā vai spēsi sadzīvot ar domu, ka viņš ir ar kādu tik ilgi/daudz sarakstījies ;) pat, ja tiešām tikai par darbu...
04.02.2016 09:21 |
 
Reitings 935
Reģ: 20.02.2015
pieņemt/pārdzīvot


Protams, protams, tipiskais latvietis.
Visu piedos un izliksies, ka nekas nav bijis, lai tikai nebūtu jākustina sava pakaļa un jāizškiras.
Un nedod Dievs, ja vēl ir bērni!! Tad kopā uz mūžu un āmen.

Nu .....
04.02.2016 09:26 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viss būtu citādāk, ja tā nebūtu ne pirmā, ne otrā un vēl citas reizes, kad melo un slēpj......sasodīts


Nu, tad nevajag domāt par šo konkrēto reizi, bet mēģināt vispārīgi saprast, kādēļ tas notiek. Kaut kāda sevis apliecināšana, jūtās baigais mačo, ka viņam pievērš vēl kāda uzmanību, uzmanības trūkums no Tavas puses vai kas..
04.02.2016 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 4012
Reģ: 02.01.2011
viņš viņai raksta līdz vēlai naktij un no rīta viņai raksta pirmajai.


tev sevis, savas dzīves un laika nemaz nav žēl? pašai nav sajūta, ka tu tērē savu dārgo laiku uz cilvēku, kurš to nemaz nav pelnījis?
04.02.2016 10:24 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.02.2015
Protams, ka ir zheel..un par uzmanības trūkumu arī nevajadzētu sūdzēties..
04.02.2016 11:29 |
 
Reitings 213
Reģ: 25.11.2015
Es domaaju, ka taa ir cuuciiba no vinja puses. No pieredzes saku, ka taa nav tikai paliidzeeshana un taas nav tikai nevainiigas sms. Taas, kuras te saka ka vinjam vnk patiik komuniceet, vinjsh taads runiigs un taa... c'moooon? nopietni? Labi, ja juus kopaa buutu 3meeneshus, bet juus esat preceeti. Turies. Un vispaar nedod tam maitas gabalam otru (tresho vai piekto) iespeeju.
04.02.2016 11:35 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Nē, saskaņā ar to diskusiju tai sievietei vajadzētu tagad skriet un rādīt visu pirmajai :D
04.02.2016 11:38 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nē, saskaņā ar to diskusiju tai sievietei vajadzētu tagad skriet un rādīt visu pirmajai


Ar nosacījumu, ka tur kaut kas ir bijis. Ja reāli ir runāts tikai par darbu - kāpēc?
04.02.2016 11:40 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.02.2015
Es vīra vietā jau sen to dāmu būtu atvilkusi un lai visu rāda un stāsta, ja viņam ir darga ģimene..bet redz tur neka tāda nav bijis, lai kaut ko skaidrotos talak..pie kājas ka sieva raud jau cik dienas un nevar g uleet..
04.02.2016 12:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits