Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Slikta ikdiena:(

 
Reitings 45
Reģ: 01.02.2016
Sveikas meitenes!
Man ir problema jau no sakumskolas 1-4 klasem, ka starp saviem klasesbiedriem slepjas tada meitene ka es 15 gadus veca. Oktobra vai Novembra menesi ar masu izdomaju uztaisit fotosesiju ar stilu ''Gotiskais stils'' Kaut kad velak es manu, ka mana klasesbiedrene man pasaka, ka kadas 6-7 klasesbiedrenes manas fotografijas apsmeja un teica, lai izdzesu tas no soc. tikla draugiem.lv. Tas bildes es protams neizdzesu, jo man vinas patika. Velak es sava klase saku justies atstumta un daziem likas, ka esmu kaut kada ''tuksa vieta'' Vai kads var ieteikt man ko darit, lai klasesbiedri pieverstu man kaut nedaudz uzmanibas un klutu jautraki un varak laika pavada kopa? Varbut tiesi vainigas ir sis bildes, kuras meitenem lika ieplest acis un teikt ''Fuj, tai Lienei ir tik neglitas bildes!'' Tas ir skarbi!(s)
01.02.2016 19:53 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
nedomaju,ka tas del bildem. Ja tu visadi citadi butu forsha, tad tavas vissliktakas bildes visiem patiktu un tadu reakciju neizsauktu
01.02.2016 20:00 |
 
Reitings 796
Reģ: 09.08.2015
Esmu bijusi tieši tādā pašā situācijā, kad man bija tikpat daudz gadi kā autorei. Biju es un visa klase pret mani. Kā reiz, tajā laikā pati biju pievērsusies gotiskajam stilam. Ticiet man, vairumā gadījumu vaina nav tajā vienā atstumtajā cilvēkā, bet pārējos, kuri nespēj pieņemt cilvēku, kurš ar izskatu, domāšanas veidu vai jebko citu atšķiras no aitu bara, tā teikt - izlec no pūļa.
Autorei - ja ir vēlme, vari man uzrakstīt.
01.02.2016 23:22 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nu nez... Tomēr dīvaini šķiet, ka, redz, tu tāds viens nabadziņš, ne pie kā neesi vainīgs, un absolūti visiem tu nepatīc. Tomēr ir jāmāk komunicēt ar cilvēkiem, nevis noslēgties un būt rūgumpodam. Visiem patikt nav iespējams, bet daudziem gan. Un to panāk ar attieksmi, humoru un pozitīvismu.
01.02.2016 23:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!